Ön Tanıtım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ThexNeYo
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Ön Tanıtım

Mesaj gönderen ThexNeYo »

üzerinde çalıştıgınız güncelleme paketini "DİĞER" oyunlarda oldugu gibi ufak bilgiler fotoğraflar verilse oyuna canlılık gelecektir fakat bunların hiçbirisi mevcut degil bu oyun ancak bu şekilde düzelir burdan @[DEV]Nerull veya diger developer duyurulur! (gmlere forum modlarına degil! )
Kullanıcı avatarı
Ekvator
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: Ön Tanıtım

Mesaj gönderen Ekvator »

ThexNeYo yazdı:üzerinde çalıştıgınız güncelleme paketini "DİĞER" oyunlarda oldugu gibi ufak bilgiler fotoğraflar verilse oyuna canlılık gelecektir fakat bunların hiçbirisi mevcut degil bu oyun ancak bu şekilde düzelir burdan @[DEV]Nerull veya diger developer duyurulur! (gmlere forum modlarına degil! )
Merhaba, İspanya'dan sağlam bir kaynak bana oyun hakkında detaylı bilgi verdi %99 doğru İKV BİTMİŞ! ikv de ikv de bitmiş. Hatta ve hatta ikv bitmiş
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Mesaj gönderen yunus1907 »

1.5 senedir amcıklar bir şey getirecekler hala tın yok #@!? koyayım yapacağınız işin.
Kullanıcı avatarı
Ekvator
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Ekvator »

ikv'nin eski çalışanları bilindiği gibi madbyte games adlı şirkette işe başlamışlardı. Şu an Zula adlı oyun üzerinde çalışıyorlar ve yaptıkları çalışmalar hakkında kısa aralıklarla günlük paylaşıyorlar. http://www.madbytegames.com/gelistirici ... asyonlari/

Peki ya bizimkiler ? Oyunu geçtim daha bir web sitelerini bile güncelleyemiyorlar.! http://www.sobee.com.tr/.

Toplanan bilgiler doğrultusunda şunu söyleyebilirim ki ""ikv bitmiş. Hatta ve hatta ikv bitmiş.

mecazi trajikomik verdiğim örneklerde bazı çok bilmişler sunucu taşınmasında herhangi fiziksel taşımanın gerçekleşmediğini söylemişlerdi :D Sanal olarak taşıma bir kaç yıl sürmez sadece bir kaç dakika veya saat sürer :D

Duruma bakılırsa bizimkiler sunucuları fiziksel olarak taşıyorlar :D

Resim