Tereddüt

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
TriBaLEnFeKsYoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: <Eski ve Arkadaşları>
İletişim:

Tereddüt

Mesaj gönderen TriBaLEnFeKsYoN »

Merhaba;

Sancakta kendi halimde bir oyuncuyum. Azınlık Klanda olmamdan dolayı arkadaşlarımın çoğu oyunu bıraktı geri kalanı da karşı klana geçti. Bende Lodos oldum ama eski klanımın ve loncamın tadı yok tabii oyunda. Sizce Karakterlerimden Şifacımı Anka sunucusuna taşısam oyundan zevk alabilir miyim?

Yaşım kemale erdiği için bazı muhabbetler kafamı almıyor ve aslında kalabalıktan kaçıyorum. Ancak Anka sunucusundan da hiç kimseyi tanımıyorum.

Tereddüdüm sadece kalabalıktan kaçarken iyice yalnız kalmak. Cevaplar için şimdiden çok teşekkürler. İyi Eğlenceler.
Resim

Ne İtemler gördüm içinde adam yok;... Ne Adamlar gördüm üstünde İtem yok...

Kullanıcı avatarı
TriBaLEnFeKsYoN
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: <Eski ve Arkadaşları>
İletişim:

Re: Tereddüt

Mesaj gönderen TriBaLEnFeKsYoN »

:lol: hiç tereddüt etmeme gerek yokmuş meğer :lol: cevap alabilseydim tereddüt etmeme bi gerek olurdu belki :? :? :?
Resim

Ne İtemler gördüm içinde adam yok;... Ne Adamlar gördüm üstünde İtem yok...

Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Tereddüt

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

TriBaLEnFeKsYoN yazdı::lol: hiç tereddüt etmeme gerek yokmuş meğer :lol: cevap alabilseydim tereddüt etmeme bi gerek olurdu belki :? :? :?

cevap alamadığın için triplere girmene hiç gerek yok anka sunucusu forumlarına bakarsan en son mesajın dahi sana ait olduğunu yani forumda takılan kimse olmadığını anlarsın :P :) Cevap olarak ankaya gel bir bak 1 ay takıl sonra kendin karar ver ben sana gel derim sonra memnun olmazsın.