PARA SIKINTISINA BİR ÇÖZÜM

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: R U S

PARA SIKINTISINA BİR ÇÖZÜM

Mesaj gönderen Ttaymmm »

MERHABA ARKADASLAR BEN OYUNU YAKLASIK OLARAK 2 AY BIRAKTIM GİRMEDEN ONCE NASIL OLSA BİRDAHA OYNAMAYACAĞIM DIYE KIYAMET CEKETE 10 HİRDOJEN KALA MADENLERİ TANIMADIĞIM BİRİNE VERDİM PARAYIDA DAĞITTIM SONRA OYUNA TEKRAR BAŞLADIĞIMDA HİÇ PARAM YOKTU (YAKLAŞIK1 M KADAR VARDI ) GERCEKTEN COK PİŞMANLIK DUYMUSTUM VERDIGIM İÇİN MALZEME VE PARALARI EĞER BENIM GIBI PARA SIKINTISI OLANLARA SUNLARI ÖNEREYIM ;

• İLK OLARAK 1100 AKÇE CİVARI OLAN 1 AYLIK PLUSU (YAKLAŞIK 15 TL) ALIYORUZ (İSTEĞE GÖRE 3 AYLIKTA ALINABİLİR) SONRA GİDİP EMİNÖNÜNDE 1 VEYA 2 GÜN (GÜNDE 1-2 SAAT ) ^ADAÇAYI , OKSE OTU , TURKUAZ , KONİ YAPRAĞI , ISIRGAN OTU GIBI ASLINDA ÇÖP DENILEN FAKAT HAYAT KURTARAN MADENLERDEN ÇEKİYORUZ 8-)

• SONRA BU ÇEKTİĞİMİZ MADENLERİ SIRAYLA BÖLGE KANALI VE KLAN KANALINDA YANSITIYORUZ (MADEN ÇEKERKEN KLANA GİRMEMENİZİ ÖNERİRİM TAM MADEN CEKERKEN RAKİP KLANDAN BİR OYUNCU SİZİ KESEBİLİR )

• BU MADENLERİN TANESİ YAKLAŞIK OLARAK 10 BİNDİR SİZ ALICI BULURSANIZ DAHA PAHALIYA SATIN :twisted:
• BEN BÖYLE YAPARAK 3 - 4 GÜNDE YAKLAŞIK 15 M PARA KASTIM ( OKADAR UGRAŞMAYA DEĞMEZ DİYORSUNUZ AMA YOLDAN GEÇERKEN DEĞERLİ MADEN CEKİP ONUN SATMASIDA VAR ) SIKILDIĞINIZDA BIRAKIRSANIZ GERÇEKTEN ZEVKLİ BİR OLAYDIR MADEN ÇEKİMİ ... YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA :) :) İYİ MADEN CEKMELER :roll: :roll: Ttaymxd Ttaymmm (49) TILSIM
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Re: PARA SIKINTISINA BİR ÇÖZÜM

Mesaj gönderen Ttaymmm »

bu konuyu kılıt lutfen :arrow:
Kullanıcı avatarı
halo903
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen halo903 »

o kadar urasıcağına dandik bi sıfa kas hole git ırklara vs. git illaki alırlar :)
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Ttaymmm »

halo903 yazdı:o kadar urasıcağına dandik bi sıfa kas hole git ırklara vs. git illaki alırlar :)
HAKLISIN BEN SADECE BİR YOL ONERMISTIM :)
Kullanıcı avatarı
ForGaDDaRLorD
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Old Brothers

Mesaj gönderen ForGaDDaRLorD »

halo903 yazdı:o kadar urasıcağına dandik bi sıfa kas hole git ırklara vs. git illaki alırlar :)

katılıyorum xenotim düşürülerek de rahatça para kasabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
suulh
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: <Hayalet Islığı>

Mesaj gönderen suulh »

iksir üreterek para kasabilir miyiz? piyasası var mıdır iksir üretimin? can , kudret iksiri gibi
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Ttaymmm »

suulh yazdı:iksir üreterek para kasabilir miyiz? piyasası var mıdır iksir üretimin? can , kudret iksiri gibi
EJDER İKSİRLERİNİ 150 - 200 CİVARINDA SATABİLİRSİN RUH CALAN İKSİR ÜRETMENİ ÖNERİRİM BİZİM SUNUCUDA RUH İKSİR DERDİ FAZLA OLUYOR ORALAR NE ALEMDE BİLEMİYORUM RUH İKSİR TILSIMDA YAKLAŞIK OLARAK 150 - 300 BİNDEN ALICI BULUYOR CAN İKSİRİ ALAN FAZLA OLMUYOR DİNOZOR CAN İKSİRİ 100 BİNDEN ALICI BULUYOR ...
TİLKİ KANGAL GORİL 100 - 150 BİNDEN ALICI BULMAKTA BEN TILSIM SUNUCUSUNA GORE FİYATLARI SÖYLEDİM SİZİN SUNUCUNUN FİYATLARINA GÖRE BU İKSİRLERDEN OLDUKÇA İYİ PARA KAZANABLİRSİNİZ

İyi Forumlar ... :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
masivaa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen masivaa »

zamanında madenlerde gözünü yakın ve uzak 2,5 derece bozmuş biri olarak ben önermiyorum, ilginç bir anımsa havadan para kazanan bir arkadaşım gerçek hayatta yani.. hepsine akçe alıp akçe ile ejder iksirmiydi yanılmıyorsam alıp oyun parası karşılığında satıyordu daha sonra akçe alıp satmaya başladı artık para sıgmayınca 999 m'u geçince 1 milyarda bug varmış siliniyor paranın büyük kısmı.. sonra bir sürü char acıp paraları böldü baya yüklü parası vardı.. hiç kasmadı reel parayı oyun parasına dönüştürdü kazanan telekom grubu oldu bu akıllımda kazandıgını sandı . :mrgreen:
Resim

Niceler sultandı, kraldı, şahtı,
Benimle değişti talihi, bahtı,
Yerle bir eyledim tac ile tahtı,
Akıl almaz hünerlerim var benim...

2006 - 2011
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Ttaymmm »

masivaa yazdı:zamanında madenlerde gözünü yakın ve uzak 2,5 derece bozmuş biri olarak ben önermiyorum, ilginç bir anımsa havadan para kazanan bir arkadaşım gerçek hayatta yani.. hepsine akçe alıp akçe ile ejder iksirmiydi yanılmıyorsam alıp oyun parası karşılığında satıyordu daha sonra akçe alıp satmaya başladı artık para sıgmayınca 999 m'u geçince 1 milyarda bug varmış siliniyor paranın büyük kısmı.. sonra bir sürü char acıp paraları böldü baya yüklü parası vardı.. hiç kasmadı reel parayı oyun parasına dönüştürdü kazanan telekom grubu oldu bu akıllımda kazandıgını sandı . :mrgreen:
Dediğini Arada bende yapıyoorum ama yuklu mıktarda akçe değil yani 500 akçe cekiyorum shen kara felan cekip satıyorum yada kondrit felan cekiyorum satıyorum 6 m den fakat ben zaten bu konuyu akçe cekmeyenler için açmıstım bir önceki yorumunu da (xenotim meselesi :twisted: ) senin yorumunu beğendim :mrgreen: :mrgreen: İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER ..!

İyi Forumlar ... Ttaymxd Ttaymmm (49)
Kullanıcı avatarı
Ttaymmm
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Ttaymmm »

Zaten yaptığım kısa bir para kazanma yontemi