ATX VE İKV

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
muhammet1361
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Re: ATX VE İKV

Mesaj gönderen muhammet1361 »

CaptainATX yazdı:Merhaba;

Daha önceki konuyu başka bir oyunun reklamı olmasın diye kaldırmıştım. Konu hakkında gerekli cevap verilmişti zaten..
İKV den sıkıldığım yada bıraktığım yok daha önceki açıklamalarımda bu yöndeydi. Oyun sektöründe çalışan tüm oyun tutkunları gibi bende elimden geldiğince tüm organizasyonları takip ediyorum. Ayrıca diğer arkadaşlarınızın yazdığı gibi "Gönüllü" görevim ikv de devam ediyor. Bu sıralar biraz daha geri planda duruyorum çünkü gerçekten beni aratmayacak mükemmel bir ekibimiz var.

İyi Forumlar
İBRETLİK CEVAP.. bu cevap sizi tatmin etmesi gerekiyor arkadaşlarım...
Resim

SpannungxTHELOST
aLbus
SpannungxMeridyen
KABİL
Marksmen
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Marksmen »

Açıkçası beni tatmin etmedi. Sonuçta aynı sektörde farklı farklı yerlerde gönüllü olarak çalışıyor ATX dediği gibi biraz arka planda kaldı buda oyunu kötü etkiledi oyun 2 ileri gidecekse 1 ileri gidiyor oyunun gelişim süreci yavaşlıyor bir ekip üyesi kafasını tek oyuna verse daha yararlı olur.
Kullanıcı avatarı
samedsedir06
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Angaralıyız.. Gardaşş.

Mesaj gönderen samedsedir06 »

Atx gerı Duracagınıza IKV daha cok gelıstırmeyı daha cok Oyun sever toplamayı denense daha ıı olur.
2008 yıllarında 10 ken 2013 yılında 3 e duştu oyuncu sayısı sence Senı aratmayan bır ekıp varmı ortda?

Ne kadar yenı sıstem gelse hep oyuncu azalıyor demekkı ıstenılen basarıyı göstermıyorsunuz ...
Lag sorunu hangı oyunda var okadar buyuk boyutlu oyunlar oynadım Sorun yasamadım..
Hole Gırınce haraket etmekte zorlanıyorum..Sence yenı arge Dahamı ıı ..
Egerkı bır ısın basına Goreve verdılerse en ıı sekılde yapmayı deneyebılırsız.
benım Görusum bu hayırlı oyunlar..
Çaki
Bakma qq
Resim
♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪
Akıllı OL Belediye'ye Rüsvet Verip Evini Yıktırırım.
.....................♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪.......................
Kullanıcı avatarı
YasinKocamanca
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Life And Death

Mesaj gönderen YasinKocamanca »

Çağa ayak uyduramayanlar yok olup gider arkadaşlar LoL Dediğiniz oyun insanların oyun oynayarak binlerce lira kazandığı bir ticaret söktörüne dönüşmüş adeta her zaman söyledım gelişmeyip yok olmayan birşey yoktur Ayrıca atx bu sektörden ekmek yiyor onun diğer oyunlara ilgi göstermesi kadar doğal birşey yok sorun atx de değil oyunu geliştirici ekipte.
Yasin KOCAMANCA

Video Adresiniz www.ikvvideo.web.tv HİZMETİNİZDE !

http://ikvvideo.web.tv/
Kullanıcı avatarı
antinKUNTIN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen antinKUNTIN »

Böyledir bizim millet. Abura Mynet çalışanı olduğu için İKV GM'siydi, oyun Mynet'ten ayrıldıktan sonra kaç defa uğramış foruma da selam vermiş? Abura abura diye ölüyor millet. ATX profesyonel olarak başka bir firmada çalışmasına rağmen İKV'ye olan bağlılığından vazgeçmiyor. Ayıp etmeyin adama.
İyi miyim? Bu tamamen benim problemim.
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

Daha önceki konuyu başka bir oyunun reklamı olmasın diye kaldırmıştım. Konu hakkında gerekli cevap verilmişti zaten..
İKV den sıkıldığım yada bıraktığım yok daha önceki açıklamalarımda bu yöndeydi. Oyun sektöründe çalışan tüm oyun tutkunları gibi bende elimden geldiğince tüm organizasyonları takip ediyorum. Ayrıca diğer arkadaşlarınızın yazdığı gibi "Gönüllü" görevim ikv de devam ediyor. Bu sıralar biraz daha geri planda duruyorum çünkü gerçekten beni aratmayacak mükemmel bir ekibimiz var.

İyi Forumlar
Yemişim o mükemmel ekibi :mrgreen:
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
izdirapgrafik
Sunucu: Eminönü
Lonca: Organize İşler
İletişim:

Mesaj gönderen izdirapgrafik »

Kimseye suç bulmayın derim.İKV'de gönüllü olan çalışıyor ama Mars'ta çalışanların gönlü alınıyor ;)
2006-2013
Kullanıcı avatarı
ZowieN
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Teşkilat

Mesaj gönderen ZowieN »

Mesleği icabı başka oyun sektörleriyle ilgileniyor.Bunda ne gibi sıkıntı olabilir ki?
Never beleive someone who tells who they are.
Marksmen
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Marksmen »

Şöyle bir sorun olabilir şuan oyun ekibini meşgül ediyor diyebilirim kendisinin de söylediği gibi geri planda . Geri plandaysa yerine başka biri gelmeli . Ahmet abinin işleride bittiğin de ekibe geri dönebilir . Bu arada daha demin bir konu açıldı GAMERS grubunda buradaki kişinin söylediklerinize dikkatinizi çekerim .

Resim
dafnehazal35
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Bizifarklı Clan

Mesaj gönderen dafnehazal35 »

muhammet1361 yazdı:

İyi Forumlar
İBRETLİK CEVAP.. bu cevap sizi tatmin etmesi gerekiyor arkadaşlarım...
Yaptığımız eleştirilerde bizim karşımıza çıkardıkları cümleler "yönetimin ağır şartlar ve koşullarda gecesini gündüzüne katarak çalıştığını öz veride bulunduğunu söyleyenler " bu durumda neden sesini çıkartmıyorlar
gecesini gündüzüne katan beylerimiz oldukça yoğun ki bu yoğunlukta her nasılsa başka iş buluvermişler.ikv deki görevinin aksamadığını söylesede ne yazık ki kendisini sadece forumda görüyoruz bir ara zahmet edip tılsım sunucusuna gelsin görevi ihmal ediyormu etmiyormu görelim
Kilitli