Yetti gari bu ne ! 1 sene dilekolay !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: Yetti gari bu ne ! 1 sene dilekolay !

Mesaj gönderen HiTMaN »

Oyunu betadan beri oynuyorum Temmuz 2012'ye kadar hep savaşçı oynadım. Sonra büyücü açtım Sığınak, Migrat ve Çemberlitaş atmaya başladım. Haziran 2013'e kadar büyücüme verdiği itemler Nucleus Kolye, Nucleus Zırh, Kıyamet Eldiven, Kıyamet Ceket. Temmuz'dan Haziran'a kadar sadece bunları düşürebildim. Sonra desteğe mesaj attım niye düşmüyor diye eşya havuzu mu ne öyle bişey söylediler. Sonra şifacı açtım ona da item çıkmadı. Çemberlitaş'a girdirdim şifayı 10 kere felan Gaffar attım "Hidrojen" bile vermedi. Sonra bi gün item yağmaya başladı. 2'şer itemler, 3'er itemler. Çift asa, çift ceket, çift pantolon vs. Şifacıyı yaklaşık 3 hafta da fulledim. Sonra büyüye geçtim (item düşmeyen çarıma :) ) Bi girdim gaffara onda da aynı şekil birden item vermeye başladı. Çift asa aldım, çift ceket onun üstünü 1 hafta da fulledim bakın üzerinde item yoktu 1 haftada tüm setleri tamamladım. Sonra savaşçıya geçtim onu ise 8 Gaffar da fulledim. Yani yönetimi felan savunduğum yok ama desteğe mesajı attıktan sonra karakterlerim item yağmuru oldu. Şuan 3 karakterim de full. Yani uzun lafın kısası sabredin. Bizim loncada da bi eleman var bi gün 22 Gaffar attık üst üste adama Hidrojen bile çıkmadı. Ama bu son bi kaç gündür adam sürekli item alıyor. Tüm eksiklerini tamamladı. Yani herşey bi anda oluyor. İnşALLAH en kısa süre de sizde eksiklerinizi tamamlarsınız :)

Plus + Kutu + Lonca arttrıcı mevcut :)
Kullanıcı avatarı
sshinobi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen sshinobi »

Eğer dediğin gibi hiç birşey düşmediyse dava açabilirsin. Senin durumunda olan herkes hakkını aramalı çünkü bu yapılan hukuka aykırıdır. İşin şansa bağlı olması satıcıyı haklı çıkarmaz. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim.
Kullanıcı avatarı
bordom
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen bordom »

Grup bolgeleri 2 + 2 + 2 oyuncu dizimi şekline ayarlıdır . Yani 1 ofans 1 tank 2 şifacı ve 2 büyücü bu şekilde girmeni tavsiye ediyorum biraz uzun sürer ama nerdeyse her sınıfa item atma ihtimali var
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Resim

İkv nin şans sistemi sayesinde 3. Kıyamet set parçasını ürettim. Kıyamet Ceket,Asa ve Zırh üretimini yaptım artık . !!

Ve daha 1 eşi daha yok bu ürettiklerimin !
Kullanıcı avatarı
physX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Şan I Hükümdar

Mesaj gönderen physX »

HiTMaN yazdı:Oyunu betadan beri oynuyorum Temmuz 2012'ye kadar hep savaşçı oynadım. Sonra büyücü açtım Sığınak, Migrat ve Çemberlitaş atmaya başladım. Haziran 2013'e kadar büyücüme verdiği itemler Nucleus Kolye, Nucleus Zırh, Kıyamet Eldiven, Kıyamet Ceket. Temmuz'dan Haziran'a kadar sadece bunları düşürebildim. Sonra desteğe mesaj attım niye düşmüyor diye eşya havuzu mu ne öyle bişey söylediler. Sonra şifacı açtım ona da item çıkmadı. Çemberlitaş'a girdirdim şifayı 10 kere felan Gaffar attım "Hidrojen" bile vermedi. Sonra bi gün item yağmaya başladı. 2'şer itemler, 3'er itemler. Çift asa, çift ceket, çift pantolon vs. Şifacıyı yaklaşık 3 hafta da fulledim. Sonra büyüye geçtim (item düşmeyen çarıma :) ) Bi girdim gaffara onda da aynı şekil birden item vermeye başladı. Çift asa aldım, çift ceket onun üstünü 1 hafta da fulledim bakın üzerinde item yoktu 1 haftada tüm setleri tamamladım. Sonra savaşçıya geçtim onu ise 8 Gaffar da fulledim. Yani yönetimi felan savunduğum yok ama desteğe mesajı attıktan sonra karakterlerim item yağmuru oldu. Şuan 3 karakterim de full. Yani uzun lafın kısası sabredin. Bizim loncada da bi eleman var bi gün 22 Gaffar attık üst üste adama Hidrojen bile çıkmadı. Ama bu son bi kaç gündür adam sürekli item alıyor. Tüm eksiklerini tamamladı. Yani herşey bi anda oluyor. İnşALLAH en kısa süre de sizde eksiklerinizi tamamlarsınız :)

Bir günde 22 gaffar ? Sanırım siz yaşamıyorsunuz :D
Kullanıcı avatarı
HiTMaN
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen HiTMaN »

physX yazdı:
HiTMaN yazdı:Oyunu betadan beri oynuyorum Temmuz 2012'ye kadar hep savaşçı oynadım. Sonra büyücü açtım Sığınak, Migrat ve Çemberlitaş atmaya başladım. Haziran 2013'e kadar büyücüme verdiği itemler Nucleus Kolye, Nucleus Zırh, Kıyamet Eldiven, Kıyamet Ceket. Temmuz'dan Haziran'a kadar sadece bunları düşürebildim. Sonra desteğe mesaj attım niye düşmüyor diye eşya havuzu mu ne öyle bişey söylediler. Sonra şifacı açtım ona da item çıkmadı. Çemberlitaş'a girdirdim şifayı 10 kere felan Gaffar attım "Hidrojen" bile vermedi. Sonra bi gün item yağmaya başladı. 2'şer itemler, 3'er itemler. Çift asa, çift ceket, çift pantolon vs. Şifacıyı yaklaşık 3 hafta da fulledim. Sonra büyüye geçtim (item düşmeyen çarıma :) ) Bi girdim gaffara onda da aynı şekil birden item vermeye başladı. Çift asa aldım, çift ceket onun üstünü 1 hafta da fulledim bakın üzerinde item yoktu 1 haftada tüm setleri tamamladım. Sonra savaşçıya geçtim onu ise 8 Gaffar da fulledim. Yani yönetimi felan savunduğum yok ama desteğe mesajı attıktan sonra karakterlerim item yağmuru oldu. Şuan 3 karakterim de full. Yani uzun lafın kısası sabredin. Bizim loncada da bi eleman var bi gün 22 Gaffar attık üst üste adama Hidrojen bile çıkmadı. Ama bu son bi kaç gündür adam sürekli item alıyor. Tüm eksiklerini tamamladı. Yani herşey bi anda oluyor. İnşALLAH en kısa süre de sizde eksiklerinizi tamamlarsınız :)

Bir günde 22 gaffar ? Sanırım siz yaşamıyorsunuz :D
3 m1 gittiğimiz için her gaffar 25dk.-30dk. sürüyordu maksimum 40dk.. Yani seri bi şekilde kesip çıkıyorduk (aralıklı) ..
Kullanıcı avatarı
mert1
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Suikastçiler

Mesaj gönderen mert1 »

BunudaBanlayin yazdı:Resim

İkv nin şans sistemi sayesinde 3. Kıyamet set parçasını ürettim. Kıyamet Ceket,Asa ve Zırh üretimini yaptım artık . !!

Ve daha 1 eşi daha yok bu ürettiklerimin !
Bir sen değilsin dostum ben kıyamet zırh ceket asa ve el urettim ara hariç hepsini attı ürettik ten sonra nalet olsun atmıyor ne yapalım
IIALTAİRII
Kullanıcı avatarı
5183332
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Lonca: İNFERNO TEAM

Mesaj gönderen 5183332 »

ikv de 6 yıllık geçmişim var. zaten grup bölgesi olayına uyuzum. eskiden herkez itemini üretirdi. helede savaşcı için çeşit çeşit itemler olurdu. şimdi oyunun mantıgı ne bilmiyorum herkezde şahaser var ama bu şahaserin bi fonksiyonu yok herkezin şahaseri aynı. Bıçak sırtı desen hepsine saldırı koymuşlar hiçmi savunma koyulmaz.
yani oyun getirdigi her güncellemeyle kanaatimce kendini öldürüyor. eski oyuncuların bir çoğu oyunu bıraktı bırakmakla haklılar. kimsenin bir ayrıcalığı kalmadı ki. akce getirdiler oyunda akçeler püfür püfür satılıyor zengin bir babanız varsa
yada aylık geliriniz yüksek ise çek akçeyi sat oyun parasına =) esas oyuncu ile para yatırarak oynayan oyuncunun farkı kalmadı. bu söylediklerim bir çogunuz için garip gelebilir lakin 39 lv zamanı oynamış bir oyuncu için bu durum oyunun kendini öldürmesi demektir.
Blademm
IIxBLADEMxII
Karargahxbladem

Kralina Yol Vermişim SoyTarısıyla UğRaşamam..!
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

Resim
Resim

Bunlarda arada aldığım fotoğraflar. Bu fotolar haricinde defalarca gittim hala tek 1 şaheser düşmedi.
Kullanıcı avatarı
XxPEERLESSxX
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kristal

Mesaj gönderen XxPEERLESSxX »

Millete 2,3 tane birden atarken 1 tane bile bize atmayan şans sistemine acıyorum.
Resim