METİM ÇALINDI !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Bilisimsucuuuu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: METİM ÇALINDI !

Mesaj gönderen Bilisimsucuuuu »

ROckStarGAMES yazdı:Gaffara gidiyordum stuya baslayacaktık. O arada abimle mesajlaşıyordum. Neyse stu kesmeye basladık filan gene abimin adının aynısı bir kişiden mesaj geldi(abim sanıyorum hala) dediki canım sıkılıyor ben gideyim yerine gaffara kullanıcı adını unuttum dedi. Tabii ben bunun cakma oldugunun farkında olmadan verdim. 2*3 dakikada herseyi halletmiş. Met gözlük para iksirler madalyalar bile yoktu. Tamam hatalıyım sifre paylasmak yasak ama cakma car abim sandım ne yapabilirim ? Destekdende sizin hatanız denmiş. Tamam hatalıyımda ben hatalıyım diye destek vermeyecekmisin ? Umarım esyaları calan kişi cocuklarını kendi gözünün önünde yanarken görür ve elinden birşey gelmez.
Bu nasıl bir bedduadır ya ? Bu nasıl ağır bir hakaret nasıl ukalaca bir laftır ya ! Ben bu yaşıma geldim kimseden bu derecede ağır bir hakaret duymadım. Kardeşim bu bir oyun oyun ! Oyundaki bir eşya için ki bence ne kadar maliyeti olursa olsun en fazla hırs duymalı insan ağzından kötü bir laf çıkacaksa buda kâfidir ancak bu kötü bir laf değil. Bu caniliğin, gaddarlığın, bilakis hainliğin ta kendisidir. Yaşının küçüklüğünden dolayı bunu maruz görüyorum kendimce. Yoksa bu affedilecek bir olay değil. Olgunlaştıkça anlayacaksın, hatta güleceksin bu yazdıklarına. Bir oyunu geçtim, dinin gereği kendine en fazla bu canice lafındaki olay başına geldiği zaman bunu diyebilirsin.
Kullanıcı avatarı
ysrough
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen ysrough »

Kul hakkını falan bırak şimdi, bu dünyada kim ne yapmışsa yanına kalır unutma bunu, kendini de kandırma. Tesellinin bu kadar ucuzu..
Hata sende, çarında emanet m1 varken 2 kez dikkatli olman gerekirken şifre verebiliyorsun. Kusura bakma ama müstahaktır sana. Neyse, ben neden sinirleniyorsam :)
Inflecto Pro Sanctus Porta Quod Veneratioalius!
Kullanıcı avatarı
IIIxYeNiCeRixIII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIIxYeNiCeRixIII »

ROckStarGAMES yazdı:Gaffara gidiyordum stuya baslayacaktık. O arada abimle mesajlaşıyordum. Neyse stu kesmeye basladık filan gene abimin adının aynısı bir kişiden mesaj geldi(abim sanıyorum hala) dediki canım sıkılıyor ben gideyim yerine gaffara kullanıcı adını unuttum dedi. Tabii ben bunun cakma oldugunun farkında olmadan verdim. 2*3 dakikada herseyi halletmiş. Met gözlük para iksirler madalyalar bile yoktu. Tamam hatalıyım sifre paylasmak yasak ama cakma car abim sandım ne yapabilirim ? Destekdende sizin hatanız denmiş. Tamam hatalıyımda ben hatalıyım diye destek vermeyecekmisin ? Umarım esyaları calan kişi cocuklarını kendi gözünün önünde yanarken görür ve elinden birşey gelmez.

Bu cümle nedir dostum? Hadi çaldırmışsın dertlisin o kadar emek verdiğin şeye biliyorum ama bu kullandığın söz hakaret etmektende beter tamam kötü birşey yapmış emeğin gitmiş ama bu kadarıda fazla kaçtı bence öncelikle sakin olman lazım olan olmuş
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen ROckStarGAMES »

ysrough yazdı:Kul hakkını falan bırak şimdi, bu dünyada kim ne yapmışsa yanına kalır unutma bunu, kendini de kandırma. Tesellinin bu kadar ucuzu..
Hata sende, çarında emanet m1 varken 2 kez dikkatli olman gerekirken şifre verebiliyorsun. Kusura bakma ama müstahaktır sana. Neyse, ben neden sinirleniyorsam :)
Bak abimle konusuyordum o arada o cakma car gelip pm atmıs ben hala abimle konusuyorum sandım. Bu dünyada yapılan yanına kar kalır İlahi adalette kalmaz. Tamam ben yüzde yüz kusurluyum şifre vermemem lazım ama şifreyi arkadasıma vermiyorum abime veriyorum. Hadi verdim hatam var diye hırsız haklımı oluyor
Kullanıcı avatarı
ysrough
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen ysrough »

ROckStarGAMES yazdı: Bak abimle konusuyordum o arada o cakma car gelip pm atmıs ben hala abimle konusuyorum sandım. Bu dünyada yapılan yanına kar kalır İlahi adalette kalmaz. Tamam ben yüzde yüz kusurluyum şifre vermemem lazım ama şifreyi arkadasıma vermiyorum abime veriyorum. Hadi verdim hatam var diye hırsız haklımı oluyor
Hırsız haklı demedim, ancak kendi hesap güvenliğin senin elinde birader. Eğer biri şifre istiyorsa konuşmanın hangi evresinde olursan ol o kişinin senin temas kurduğun tanıdığın kişi olduğundan emin olmak için basit birkaç cümleyle onu sınayabilirsin. Sana onu sorguya çek demiyorum, ancak konuşma tarzından verdiği cevaplardan ya da çok bariz bir özelliğinden yararlanarak yüzde yüz emin olman ve kendini garantiye alman şart. Şu aşamada tılsımı geri alabilirsen ne ala, yoksa bundan sonra daha dikkatli olmaktan başka yapabileceğin bir şey yok..
Inflecto Pro Sanctus Porta Quod Veneratioalius!
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

ysrough yazdı:
ROckStarGAMES yazdı: Bak abimle konusuyordum o arada o cakma car gelip pm atmıs ben hala abimle konusuyorum sandım. Bu dünyada yapılan yanına kar kalır İlahi adalette kalmaz. Tamam ben yüzde yüz kusurluyum şifre vermemem lazım ama şifreyi arkadasıma vermiyorum abime veriyorum. Hadi verdim hatam var diye hırsız haklımı oluyor
Hırsız haklı demedim, ancak kendi hesap güvenliğin senin elinde birader. Eğer biri şifre istiyorsa konuşmanın hangi evresinde olursan ol o kişinin senin temas kurduğun tanıdığın kişi olduğundan emin olmak için basit birkaç cümleyle onu sınayabilirsin. Sana onu sorguya çek demiyorum, ancak konuşma tarzından verdiği cevaplardan ya da çok bariz bir özelliğinden yararlanarak yüzde yüz emin olman ve kendini garantiye alman şart. Şu aşamada tılsımı geri alabilirsen ne ala, yoksa bundan sonra daha dikkatli olmaktan başka yapabileceğin bir şey yok..
Anlamıyorsun o anda zaten abimin karaktere girme lafı dönüyordu o anda mesaj attı bende o sandım. Bundan sonrası yok ne olursa olsun benim için İKV BİTTİ. Gerekirse savcılıga basvururum o kişi bulunur ordada haksız cıkarım ama o kisiyi bulmam yeterlidir... Umarım kurallar değilde vicdan işler oyunda....
Kullanıcı avatarı
WHiTexDeWiL
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen WHiTexDeWiL »

Gerek forumda gerekse oyunda ettiğin beddualara bizzat şahit oldum. Her ne kadar başına kötü bir olay gelmiş olsa da ettiğin bedduaların normal karşılanması mümkün değil. Dikkat et beddualar genelde edenlerin başına gelirmiş. Umarım bu tür çocuksu davranışlardan vazgeçersin. Geçmiş olsun bu arada.

Keyifli forumlar.
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

WHiTexDeWiL yazdı:Gerek forumda gerekse oyunda ettiğin beddualara bizzat şahit oldum. Her ne kadar başına kötü bir olay gelmiş olsa da ettiğin bedduaların normal karşılanması mümkün değil. Dikkat et beddualar genelde edenlerin başına gelirmiş. Umarım bu tür çocuksu davranışlardan vazgeçersin. Geçmiş olsun bu arada.

Keyifli forumlar.
Çocuksu davranıs ? Ulan hırsızın bayram gunu yaptıgı cok etik. Met ödünctü sahibi parasını istiyor parasını veremessem bedeli ağır olacak anlıyormusun ? Dediklerimin arkasındayım. Eğer kendi metim olsa (ki madalyalarımı bile çalmış) oyunu bırakırım ama benim değil !
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

ROckStarGAMES yazdı:
ysrough yazdı:
Anlamıyorsun o anda zaten abimin karaktere girme lafı dönüyordu o anda mesaj attı bende o sandım. Bundan sonrası yok ne olursa olsun benim için İKV BİTTİ. Gerekirse savcılıga basvururum o kişi bulunur ordada haksız cıkarım ama o kisiyi bulmam yeterlidir... Umarım kurallar değilde vicdan işler oyunda....
Olayla ilgili konuşmak istemiyorum fakat yazdıklarınla çeliştiğinin farkında mısın? Umarım vicdan işler diyorsun ama öyle bir laf ediyorsun ki Allah düşmanımın başına vermesin. Bu bir oyun giden geri gelir, hatta daha iyisi gelir fakat söylediğin söz o kadar ağır ki bunun vebali altından kimse kalkamaz!
~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~
Kullanıcı avatarı
ROckStarGAMES
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

SkyBlue yazdı:
ROckStarGAMES yazdı:
ysrough yazdı:
Olayla ilgili konuşmak istemiyorum fakat yazdıklarınla çeliştiğinin farkında mısın? Umarım vicdan işler diyorsun ama öyle bir laf ediyorsun ki Allah düşmanımın başına vermesin. Bu bir oyun giden geri gelir, hatta daha iyisi gelir fakat söylediğin söz o kadar ağır ki bunun vebali altından kimse kalkamaz!
Oyunda giden benden olsun. Oyunda cokda dedim meti ver geri caldıklarını helal edeyim adınıda kimseye söylemem klandan cok dedim ama hiç dönen olmadı. Keske met benim olsaydı bende destege mesaj atardım olumlu olumsuz cevap alır olayın peşini bırakırdım. Zaten oyunu sildim. Metin sahibi parasını istiyor ne yapayım nasıl yapayım 600m ? Bugune kadar 100m görmedim ben. Metin sahibi o parayı gelir yanına zorla alır benden o zorda nasıl zor anlarsınız...