akçe kutu satma sorunu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KITARA
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: YALNIZ

akçe kutu satma sorunu

Mesaj gönderen KITARA »

öncelikle desteğe yaz demeyin ve kilitlemeyin benim gibi düşünen var mı öğreniyim
oyuncuların akçe satışı zaten vardı yasal olarak iksirlerden dolayı
akçeni yükle iksiri çek oyun parasına sat
arz lodosla birlikte yönetim bu durumu iyice abarttı
kondrit nadir çıkan bir materyal
çoğu kişi kondriti almıştır oyun parasına değil mi
yani akçe yükle kondrit çek sat oyun parasına
şimdi gelelim sonuca;
oyun parasına akçe satışı bariz ortadır.
ancak oyuncunun direk akçe satması yasaktır.
ey çoğu şeye karışmayan yönetim sanane millet satsın hırsızlık yapsın yapmasın
m1 çalındığında oyuncu hatası oluyor bişey yapamıyorsun
akçe satışında da hırsızlık yapan olur olmaz gene bişey yapmayacaksın sorun nerde
yani oraya kondriti koymakla neyin güvenliğini alıyorsun?akçe satışının mı?
ŞAHXMER
Kullanıcı avatarı
weissmann
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: akçe kutu satma sorunu

Mesaj gönderen weissmann »

+ 1
ELENTARi
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ELENTARi »

Oyunu kurduğunuzda, okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi taahhüt etmiş olduğunuz Kullanım Sözleşmesinde de kesin hükümlerle yasak olduğu belirtilen; tarafınıza kullanım hakkı verilen ve telif hakları ile korunan e-pinleri kişisel çıkar elde etmek amacı ile oyun parası/gerçek para karşılığında satmak/satmaya teşebbüs etmek Telif Hakları gerekçesiyle kesinlikle yasaktır.

Bilginize.
WiLDCaT
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen WiLDCaT »

ENSIFERUM yazdı:Oyunu kurduğunuzda, okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi taahhüt etmiş olduğunuz Kullanım Sözleşmesinde de kesin hükümlerle yasak olduğu belirtilen; tarafınıza kullanım hakkı verilen ve telif hakları ile korunan e-pinleri kişisel çıkar elde etmek amacı ile oyun parası/gerçek para karşılığında satmak/satmaya teşebbüs etmek Telif Hakları gerekçesiyle kesinlikle yasaktır.

Bilginize.
İstediğiniz kadar yasaklayın.Günde kim bilir kaç oyuncu akçe, kutu satıyor.Bir cezada almıyor.
ELENTARi
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ELENTARi »

WiLDCaT yazdı:
ENSIFERUM yazdı:Oyunu kurduğunuzda, okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi taahhüt etmiş olduğunuz Kullanım Sözleşmesinde de kesin hükümlerle yasak olduğu belirtilen; tarafınıza kullanım hakkı verilen ve telif hakları ile korunan e-pinleri kişisel çıkar elde etmek amacı ile oyun parası/gerçek para karşılığında satmak/satmaya teşebbüs etmek Telif Hakları gerekçesiyle kesinlikle yasaktır.

Bilginize.
İstediğiniz kadar yasaklayın.Günde kim bilir kaç oyuncu akçe, kutu satıyor.Bir cezada almıyor.

Oyunda görmüş olduğunuz e-pin satışlarını, şikayet ettiğiniz taktirde ceza almamaları gibi bir durum söz konusu değildir.
Kullanıcı avatarı
resp0nse
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen resp0nse »

Akçe aktarımı yapsanız oyun içerisinde ve aktarım esnasında başka bir şifre ile de güvenliği sağlansa hiç de fena olmaz
2006-2016
İstanbul Kıyamet Vakti Neferi
Kullanıcı avatarı
HeaveN35
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Thelodos Of Ottoman

Mesaj gönderen HeaveN35 »

xXESREFPASALIXx yazdı:akçe satışı herkez yapıyo nerdeyse sunucularda yalan söylemek olmaz bende satış yapıyorum güvenilir loncası olan kişilere sadece ;) oyun içinde akçe ile ilgli bi uygulama gelmesı lazım ya komple serbest olcak

Ticaret yerıne akçe koyup satıcaz yada gelmesede sorun yok yine satıyoz :)
Kuklacıda 2500 kaça gardaş :?
IIxHeaveNxII

Thelodos Of Ottoman

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
izdirapgrafik
Sunucu: Eminönü
Lonca: Organize İşler

Mesaj gönderen izdirapgrafik »

Kullanıcı sözleşmesindeki maddeyi bu tip konularda karşı tarafa sunarak tam bir bilgilendirme/aydınlatma olamaz diyorum.
Kendimce daha net olduğunu düşündüğüm bir açıklama yapayım.

Oyunda karakter satmak, TL ile satılan ürünleri oyun içinde satmaya kalkışmak üçüncü bir tarafın doğmasına yol açıyor.Yani yönetim bir kere kazanıp oyuncu 2 kere kazanıyor.Yönetim de böyle bir pazar oluşmasını istemiyor, en azından kendisi bunu sınırlıyor, iksir ve kondrit gibi.Tüm oyunlarda böyledir.Boş yere şikayet etmeyin.
2006-2013
Kullanıcı avatarı
weissmann
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen weissmann »

kardeşim yasaksa kondriti,ixiri v.s şaheser sınıfına sokacaksınızki sizin isteminizle oyuncular sizin pastanızdan yesin ha öyle olmuyosa oyuncular her daim birbirine akçe alıp satacaktır :D
Kondrit satmakla akçe satmak arasında bi fark varsa söyleyin bilelim :D velasıl kelam ethik açısından yönetim satın diyemeceği için bu iş gizli kapaklı sürer gider herkes dalgasına devam eder
WiLDCaT
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen WiLDCaT »

ENSIFERUM yazdı:
WiLDCaT yazdı:

Bilginize.

Oyunda görmüş olduğunuz e-pin satışlarını, şikayet ettiğiniz taktirde ceza almamaları gibi bir durum söz konusu değildir.
Yav he he.
Kilitli