artık dürüstlük istiyorum ....

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Selennnn
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

artık dürüstlük istiyorum ....

Mesaj gönderen Selennnn »

migrat geleli 2 seneyi geçti 2 sene boyunca kestiğim junonun sayısı 800 buldu

kutu + kişisel migrat artırıcı 60 + lonca migrat artırıcı 60

böle bir hesabla gece gündüz 2 ay boyunca gece gündüz demeden günde 15 kere junon kestim düşen itemler

15 civarı cevriye cevriye yüzük

10 civarı alternatör zırh

7 civarı nuc zırh

7 civarı kıyamet alevi zırh

6 kıyamet alevi yüzük

25-30 civarı azat cevriye yüzük

yani illallah ettik artık sabır bitti artık yalanlarınızada karnım tok desteğe mesaj atıyorum en az 100 kere mesaj attım hep aynı cevaplar grup bölgesinde bulunan şeflerin eşya havuzundan vss vss böle bir mesaj geliyor otomatik mesaj kopyalayıp kopyalayıp yapıştırıyorlar ...

ya bu nasıl müşteri memnuniyeti kimileri giriyor ilk migratta bu yüzüğü düşürüyor kimileri hayatında bir kere plus almamış artırıcı ile yakından uzaktan hiç bir alakası olmamış insanlar 15 20 junon da bu yüzüğe sahip oluyor

2 senelik koca bir emek migrat artırıcıya harcanmış aşağı yukarı 150-200 milyon para ve koca bir zaman bu yzük yüzünden hiçbişide üretemedim sayenizde

ya biz artırıcı alan insanlarız bizim daha çok kazanmamız gerekirken daha çok uğraşıyoruz bu nasıl bir müşteri memnuniyeti artık sabır bitti gerçekten 2 senedir sabır sabır yeter artık gerçekleri söleyin biz sizleri eşek yerine koyuyoruz sizi kaale bile almıyoruz siz paranızı harcayıp durun zaten o yüzük istediğine düşer deyin

eşya havuzu masalı artık tutmuyor be admin sıktı bu hikaye eşya havuzu varmışta ordan item düşermiş te onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine ..

ya bakın biz bu oyuna emek vermiş zaman harcamış kişileriz paramızla artırıcı almış ve istediğimiz iteme sahip olamazken siz hiç migratla yakından uzaktan alakası olmayan kişilere fuarda bu yüzüğü 20 milyona sattınızmı satmadınızmı ?

yani şimdi biz 2 sene boyunca hem paramızdan hem zamanımızdan olucaz ve bu yüzüğe sahip olamıcaz siz gidip fuarda bu yüzüğü 20 milyona satıcaksınız ölemi eee şimdi biz size bundan sonra nasıl güvenelim ? nasıl gvenipte artırıcı alalım nasıl güvenipte sizden bir ürün alalım ?

biz bu yüzüğe 2 senemizi vermiş düşürememiş kişiler olarak ve hala bu yüzüğü elde edememiş kişiler olarak siz bu yüzüğü fuarda hiç emek harcamamış insanlara nasıl olurda 20 milyona satarsınız nasıl ya bunun mantıklı bir açıklaması olması gerekmiyormu ?

nerde kaldı müşteri memnuniyeti siz migratın en büyük itemini 20 milyona satıyorsunuz hemde hiç emek harcamamış kişilere belki junonu hiç görmemiş kişilere satıyosunuz eeee peki biz napıcaz admin o kadar aldığımız migrat artırıcı paralarıyla 10 tane nuc yüzük alırdık o kadar zamanımızda gitti ve hala bu yüzüğe sahip değiliz

artık sadece dürüstlük istiyorum dürüstçe cevap bekliyorum sıkıldım bu havuz hikayesinden bu yüzüğün 20 milyona satışını bizim 2 senelik emeğimizin karşılığı ne olacak artık düzgünce bir cevap bekliyoruz
En son Arugde tarafından 25 Tem 2013 07:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yazı rengi düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
BiceRDoveR
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: artık dürüstlük istiyorum ....

Mesaj gönderen BiceRDoveR »

aynen katılıyorum yüzlerce junon nucleus yüzügün esamesi yok. Halbuki fazlasıyla parada harcadık niye yok bu yüzük.

yüzügüdemi akçeyle satcanız yoksam :o
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

Sallarken az sallayın artırıcılı 800 junonmuş he canım he :mrgreen:
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
Kullanıcı avatarı
SikayetVar
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Mevsim Olmayan Mekanlar

Mesaj gönderen SikayetVar »

wonka yazdı:Sallarken az sallayın artırıcılı 800 junonmuş he canım he :mrgreen:
Bence çok saçma konuşuyorsun 800 junon az mı bende 600 e yakın kestim nuc zırh alamadım ? Hayatında gb ye girmemiş adamın yorumu bu olsa gerek.
Kıyamet Günlüğüm için görsele tıklayın.
Resim
EmoReis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: HUN

Mesaj gönderen EmoReis »

Junon na Genelde 4 büyü 2 şifa Giriyoruz veya 1 tank 1 şifa 4 büyü ama kimse 2 şifa 2 büyü 2 savaşcı girdini görmedim normalde bölgelerde sistem bu şekilde bence bir kac kez de Sistemi uygulayın ..
  • TÜRKLÜK Bedenimiz, İslamiyet Ruhumuzdur. Ruhsuz Beden Ceset Olur...
[/i][/b]

Ayhilal Çığlıkx
Emrullah YAREN
Kullanıcı avatarı
wonka
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen wonka »

SikayetVar yazdı:
wonka yazdı:Sallarken az sallayın artırıcılı 800 junonmuş he canım he :mrgreen:
Bence çok saçma konuşuyorsun 800 junon az mı bende 600 e yakın kestim nuc zırh alamadım ? Hayatında gb ye girmemiş adamın yorumu bu olsa gerek.
Ben senin yaşın kadar çar fulledim tüm bölgelerden hiç gbye girmemiş adammı ? :mrgreen:
WONKA
WANCHOPE
GINSENG
XxRoAxX
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: RoA

Mesaj gönderen XxRoAxX »

Senin durumun şans faktörünü geçmiş artık :)
Chatlaqs---FaceBoys---Chatlags

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
physX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: Şan I Hükümdar

Mesaj gönderen physX »

Kadimin orada sıkı bi abdeste ihtiyacın olduğu kanaatindeyim :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
HUZUR
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Anka
Lonca: Çok Yorgunum

Mesaj gönderen HUZUR »

EmoReis yazdı:Junon na Genelde 4 büyü 2 şifa Giriyoruz veya 1 tank 1 şifa 4 büyü ama kimse 2 şifa 2 büyü 2 savaşcı girdini görmedim normalde bölgelerde sistem bu şekilde bence bir kac kez de Sistemi uygulayın ..
öncelikle oyun yapımcıları ve düzenleyicileri piyasa ve karakter sınıfı dengesi için ya 2 2 2 sistemini zorunlu hale getirmeli

ya da kelle başına (savaşçı şifacı büyücü diye ayırmaksızın) eşit şans tanımalı

bölgeyi serbest yapıp şans sistemini 2 2 2 ye göre düzenleyip büyücülere de yaratıklara karşı muazzam hasar ve bunu pekiştiren tılsım verip

2 2 2 deneyin demek >>> "dam üstünde saksağan dağdan kestim kereste veya görünen köy uzakta değildir" demekten farksızdır rehber efendi :|
Ülkemize hoş geldiniz. Tek bir kanun var düşünmemek, geriye kalan her şey serbest. Ha birde "iki düşün bir söyle" gibi bir öz deyiş bize ait gibi gösterilmek istenmektedir fakat kesinlikle bize ait değildir.
Kullanıcı avatarı
Partyqazap
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Partyqazap »

Grup Bolgelerinde 2+2+2 sistemi ile gidildiginde, size dusme orani daha yuksekdir. Ilk junon da yuzugu aldim. Istersen birde boyle dene.
Kilitli