Rehberliğe darbe

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Gecelerinsavasci
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Rehberliğe darbe

Mesaj gönderen Gecelerinsavasci »

Geceleri rehber bulunmamasından dolayı rehberliğe darbe yapıyorum ve geceleri rehberliği üstüme alıyorum :D

Şaka bir yana geceleri neden rehber yok yahu ben kimin başını geceleri ağrıtıcam,kime bol bol soru sorucam veya cevap beklemeksizin soru sorucam yani bu sorunu çözün ya ben geceleri sıkıntıdan patlamak istemiyorum soru yağmuruna tutacağım bir rehber olsa güzel olur :D

Grup bölgelerine girme karşılığı geceleri oyuna girecek rehber aranıyor beğenirsem madeni benden :D
Darkranger
Metehan
Gecelerinsavasci
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

Re: Rehberliğe darbe

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

:) Tılsıma gel sen hele...Samimiyetinden dolayı cevap verdim konuya 8-)
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
Gecelerinsavasci
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Gecelerinsavasci »

Geliyim gelmesine de söyliyeceklerime dayanabileceğini sanmıyorum yani şuan gelsem sabah 6 ya 3 saat boyunca hiç susmadan benim söyliyeceklerime cevap veremeyeceğini düşünüyorum :D
Darkranger
Metehan
Gecelerinsavasci
Kullanıcı avatarı
55ivedik55
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen 55ivedik55 »

Uyu
...
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Kim demiş geceleri rehber yok diye? Bence iyi seslenmelisin klana, bölgeye. Ayrıca gereksiz sualler ile meşgul etmemeni öneririm kimseyi. Bizim de sağ tuş yasakla seçeneğimiz, unutma. ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

Meranda da Gece Açık Olan Arkadaşlarımız Var :) Ayrıca Sorunuzu Sorduğunuzda Her Soruya Tatmin Edici Cevap Alamazsınız ki :) Bizler de Sizin Gibi Oyuncuyuz Farkımız Yok, Ekstra Bir Bilgimiz Yok :) Yeni Başlayan Arkadaşlara Bilgi Vermek ve Oyunu Tanıtmak ile Yükümlüyüz :)

İyi Forumlar
Kullanıcı avatarı
mrkhrbr
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: Kabadayılar

Mesaj gönderen mrkhrbr »

Bilgetonyukuk yazdı:Kim demiş geceleri rehber yok diye? Bence iyi seslenmelisin klana, bölgeye. Ayrıca gereksiz sualler ile meşgul etmemeni öneririm kimseyi. Bizim de sağ tuş yasakla seçeneğimiz, unutma. ;)

Saat 04:00 itibariyle oyundan çıktım. 00:00 'dan 04:00 a kadar sadece 1tur Çemberlitaş girdim o kadar. Diğer zamanlar tabiki gönüllü olarak yardım etmekle meşguldüm...

Keyifli ve Eğlenceli Oyunlar dilerim...

saygılarımla
Kullanıcı avatarı
VforVendetta1
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen VforVendetta1 »

DuMaNisTT yazdı:Meranda da Gece Açık Olan Arkadaşlarımız Var :) Ayrıca Sorunuzu Sorduğunuzda Her Soruya Tatmin Edici Cevap Alamazsınız ki :) Bizler de Sizin Gibi Oyuncuyuz Farkımız Yok, Ekstra Bir Bilgimiz Yok :) Yeni Başlayan Arkadaşlara Bilgi Vermek ve Oyunu Tanıtmak ile Yükümlüyüz :)

İyi Forumlar
fatih sendemi rehber oldun :S
Mustafa Kemal Atatürk Yiğit Gülsen
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

VforVendetta1 yazdı:
DuMaNisTT yazdı:Meranda da Gece Açık Olan Arkadaşlarımız Var :) Ayrıca Sorunuzu Sorduğunuzda Her Soruya Tatmin Edici Cevap Alamazsınız ki :) Bizler de Sizin Gibi Oyuncuyuz Farkımız Yok, Ekstra Bir Bilgimiz Yok :) Yeni Başlayan Arkadaşlara Bilgi Vermek ve Oyunu Tanıtmak ile Yükümlüyüz :)

İyi Forumlar
fatih sendemi rehber oldun :S
:) Neden Benim Rehber Olmama Herkes Şaşırıyor Anlayamıyorum İnsan Kendini Oyunda Belirli Yerlere Gelip Tatmin Edince Diğer Oyunculara ve Yeni Başlayanlara Yardım İçin Bir Adım Atmalı Bende Bunu Yaptım. :D Kısaca Evet Rehber Oldum. Hayırlı olsun Demeni Beklerdim Dostum :roll: