SUNUCU AKTARMA

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
EmirSarp
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Arzın Direnişi

SUNUCU AKTARMA

Mesaj gönderen EmirSarp »

Benım karakterim beyazkoşkte , bunu kuklacıya aktarıcam ama ısmını değiştirmek ıstemıyorum aynı kalsın isim değiştirme kullanmamak istiyorum 2990 akçeye aktarmak istiyorum boyle olasılığım varmı ? suanda aynı ısımde olacak karakterım kuklacıda duruyor onu sılıp aktarıcam olurmu acaba
●●●● Since 2006 ●●●●

●●●● < Arzın Direnişi > ●●●●
Kullanıcı avatarı
BilgeTonyukuk
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Re: SUNUCU AKTARMA

Mesaj gönderen BilgeTonyukuk »

Merhabalar,

Sunucular Arası Karakter Transfer ürününün özelliği, daha önce hesabınıza İsim Değiştirme ürünü yükleyip kullandıysanız 2995 Akçe, eğer hiç İsim Değiştirme ürünü alıp kullanmadıysanız 4995 Akçedir. Sunucular arası transfer yapılırken ismin değişmesi ürünün özelliğidir. Bu size bağlı bir şey değildir. Yani "Ben ismi değiştirmek istemiyorum, 2995 Akçe vereyim sadece aktarayım" gibi keyfi bir seçeneğiniz bulunmamaktadır. Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
EmirSarp
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Arzın Direnişi

Mesaj gönderen EmirSarp »

Bilgetonyukuk yazdı:Merhabalar,

Sunucular Arası Karakter Transfer ürününün özelliği, daha önce hesabınıza İsim Değiştirme ürünü yükleyip kullandıysanız 2995 Akçe, eğer hiç İsim Değiştirme ürünü alıp kullanmadıysanız 4995 Akçedir. Sunucular arası transfer yapılırken ismin değişmesi ürünün özelliğidir. Bu size bağlı bir şey değildir. Yani "Ben ismi değiştirmek istemiyorum, 2995 Akçe vereyim sadece aktarayım" gibi keyfi bir seçeneğiniz bulunmamaktadır. Umarım yardımcı olabilmişimdir, iyi forumlar.
Saol konu kilit
●●●● Since 2006 ●●●●

●●●● < Arzın Direnişi > ●●●●
Kullanıcı avatarı
HeaveN35
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: Thelodos Of Ottoman

Mesaj gönderen HeaveN35 »

EmirSarp yazdı:Benım karakterim beyazkoşkte , bunu kuklacıya aktarıcam

Kuklacı toplama kampı oldu zaten gelen gelene Aman gelipte herkez sana kıl olmasın bkz ; IııSaRPııI
IIxHeaveNxII

Thelodos Of Ottoman

Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Kilitli