Kıyamet Ankara'da kopuyor!

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
baraka1997
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kuzgun Ve Yolcu

Re: Kıyamet Ankara'da kopuyor!

Mesaj gönderen baraka1997 »

Zevkli bir buluşmaydı. Ahmet Avcı'nın konvoyunda her 5 dakikada bir "piston aşağı" inmesine rağmen çok eğlenceliydi. Fotograflar biraz daha net olsaydı dahada güzel olacaktı ama sağlık olsun. :)

Resim
Teşekkür ettim. :)

Resim
BoGGiEşxBizans(Boğaç), WaRDraGoN(Berkay), Egasusxronin(Ege)

Resim
Daha düzgün bir resim... :)

Daha çok resim isteyen Facebook'tan beni ekleyebilir.

BOĞAÇ KILIÇARSLAN
Resim
ÖNEMLİ: Doğru ve tam yazımı ile <Kuzgun Ve Yolcu> loncasındaki Graphene [59], ÇÖREKADAM [59], SigmoidSinus [59] karakterlerimden başka karakterim yoktur.
Kullanıcı avatarı
Katreankara
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Katreankara »

turna yazdı:tek bayan olmanın verdiği rahatsızlıkla 5 dk kalabildim kutu alıp çıktım ama insanlar eğleniyor gibiydi arkadaş gruplarıyla :)
Tek bayan sen değildin yanlış görmüşsün,bende oradaydım....

Ayrıca bayan olmanın verdiği bi rahatsızlık yaşayabileceğin Rahatsız bir ortamın aksine oldukça seviyeli saygılı ve sıcak kanlı bir etkinlikti.Nihat bey Ahmet bey Onur bey ve İhsan Beyle tanıştım harika insanlar.Harika öneriler ve tavsiyelerde bulundular.

Ve belkide o an orada bulunan tek bayan oyuncu olmamın verdiği avantajla manevi değeri çok yüksek olan en özel hediye olduğunu düşündüğüm İ.K.V. T-Shirt'ünü Ahmet Bey'den ben aldım..... :D

Tüm ürünleri müthiş bir iştahla satın aldım,özellikle takılarıma bayılıyorum Teşekkürler İ.K.V.
Kullanıcı avatarı
zivana
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Zorba

Mesaj gönderen zivana »

LEPRECHAUN yazdı:Sıra Samsun'a geldi değilmi :)

İnş. Samsun' a bekliyorum. Mümkünse haftasonu olsun tabiki.
Zivanax ZoRBa
Kullanıcı avatarı
turna
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran
Lonca: loncamkalmadıkibenim

Mesaj gönderen turna »

Katreankara yazdı:
turna yazdı:tek bayan olmanın verdiği rahatsızlıkla 5 dk kalabildim kutu alıp çıktım ama insanlar eğleniyor gibiydi arkadaş gruplarıyla :)

Ayrıca bayan olmanın verdiği bi rahatsızlık yaşayabileceğin Rahatsız bir ortamın aksine oldukça seviyeli saygılı ve sıcak kanlı bir etkinlikti.Nihat bey Ahmet bey Onur bey ve İhsan Beyle tanıştım harika insanlar.Harika öneriler ve tavsiyelerde bulundular.

Ve belkide o an orada bulunan tek bayan oyuncu olmamın verdiği avantajla manevi değeri çok yüksek olan en özel hediye olduğunu düşündüğüm İ.K.V. T-Shirt'ünü Ahmet Bey'den ben aldım..... :D

Tüm ürünleri müthiş bir iştahla satın aldım,özellikle takılarıma bayılıyorum Teşekkürler İ.K.V.
evet sevgilisiyle gelen bi bayan daha vardı siz o bayansınız galiba fakat ben geldiğimde siz gidiyordunuz o yüzden dedim tek diye..insanın yanında tanıdığı biri ile gelmesi ve tek gelmesi arasında dünyalar kadar fark var..rahatsızlığımı yanlış anladınız adıma yapılan bi saygısızlık ya da seviyesizlik olduğu gibi bişi değildi sadece rahatsızdım ister istemez..belki yaka kartları gibi bişi olsaydı ya da sunucuların belirli yerleri olsaydı daha rahat olurdu...
TURNA-katreimatem-Çalıkuşu (eskilerin disiceza'sı) (meran)

TURNA- TURNAII- Küçükörtmen (eminönü)
hedefTURAN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen hedefTURAN »

2 tane bayan gördüm birisi 6.yıl kutusu felan alıyordu biriside Nerull ile sohbet ediyordu bir tanede bayan vardı ama o ikv oyuncusu değilmiş
ATABÖRÜ
BAYÜLGEN
TİGİN
IKIZAGANI
Türk ırkı sağolsun
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Mesaj gönderen JouRney »

[color=#FFBF40]kefestetayyus[/color] yazdı:Güzel bir buluşmaydı, 5 yıla yakın bir süredir oynadığım İstanbul Kıyamet Vakti'nin hiç bir buluşmasına, fuarına katılamamak içimde derin bir yaraydı. Çok keyifli ve çok eğlenceli bir gündü, sayın Ahmet Avcı, Onur Gürsoy ve sayın Nihat Özpay ile birebir sohbet etme imkanı bulduk...
Aynı düşüncelerdeyiz sevgili İhsan.

Buluşmayı organize eden Nihat Özpay ve Ahmet Avcı'ya da çok teşekkür ediyorum.
İnşallah fuarda veya farklı bir buluşmada tekrar görüşmek dileğiyle...

Resim
2009-2013
Kullanıcı avatarı
MiurA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen MiurA »

Bütün gün masada oturmaktan fotoğraflarda da yokum, olsun. Güzel bir buluşmaydı, darısı inşallah fuara. =)
Kullanıcı avatarı
samedsedir06
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Angaralıyız.. Gardaşş.

Mesaj gönderen samedsedir06 »

Katreankara yazdı:

Oy Oy Oy T-shirt Almışş bide sevıneverıyor :D: :D:D Saygı deger katre dostum bende angaralıyımm... Ama cıdden Sacma bı sevınc yasıyorsun bı ankaralıya yakısmıyor buu sevınme haraketıı.. :D:D az kendıne cekı duzen ver:D:D
Çaki
Bakma qq
Resim
♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪
Akıllı OL Belediye'ye Rüsvet Verip Evini Yıktırırım.
.....................♫♥♪ IISaMeDSeDiRII ♫♥♪.......................
Kullanıcı avatarı
apikk
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Afyonun Efeleri

Mesaj gönderen apikk »

ben gelemdim ama olsun inş birdahasine ss