AloneWarrioR

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
Gargoyle35
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Deva

AloneWarrioR

Mesaj gönderen Gargoyle35 »

Konu açmıcaktım kendisine özel mesaj atmıştım lakin oyun içinden bir görüntü paylaştığımdan ötürü paylaştığım resim kaldırılıyor ve devam ederse ceza alıcağımdan bahsediyorsun. Sayın kadir serbest anladık o şahısla yakın bir dostluğunuz var bari bu kadar belli edip arkasını kollamayın ! Hem ceza iste hemde ceza istediğin her konuda özgürce davran üstüne bunu ortaya çıkaranlara siz ceza kesin o paylaştığım resmi araştırıp o arkadaşa ceza keseceğiniz yerde.Bu konuyuda kilitliceksiniz biliyorum size bir haraket olmadığı halde en azından kimin tarafınızda olduğunuzu bilelim.
Resim
Kullanıcı avatarı
AloneWarrioR
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Meran
Klan: Lodos

Re: AloneWarrioR

Mesaj gönderen AloneWarrioR »

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmek isterimki hiçbir Forum Denetmen Ekibi üyesi dediğiniz şekilde herhangi birisini korumak amacıyla herhangi bir harekette bulunamaz , ki böyle bir durum gerçekleştiği takdirde ekip içerisinde zaten bulunamaz.Lütfen bu konuyu tartışma şeklinde devam ettirmeyiniz.

Başlığı açış tarzınızdan ötürü konunuz, Forum Kuralları 4'e istinaden kilitlenmiştir.

Forum Kuralları ;
4. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (GM, Yönetici, yardım, lütfen, acil ve kişiye özel gibi başlıklar açmayınız. Bu başlıklar dikkate alınmaz. Uyarı yapılmaksızın kapanabilir yada silinebilir)

Ayrıca kullanmış olduğunuz üslubunuzdan ötürü hesabınız 1 günlük erişime kapatılmıştır.

Bilginize.
YaLNıZSavaŞÇI

Meran Ailesinin eski müptelalarından...
Kilitli