HALA AYNI İKV

Meran sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Sunucu: Meran

HALA AYNI İKV

Mesaj gönderen Vandervaart »

Oyunu bırakalı 2 seneyi geçti ama oyun hala aynı hiç güzelleşmemiş =)) Gördüğüm kadarıyla yeni bi sürümde gelmiş ama hiç hareket veya renk katmamış. =))

Forumda eskisi gibi güzel muhabbetler olmuyor hala 6 ay sonra tekrar foruma giriorum 2-3 sayfa geriye gidince 7 ay öncesinin konusu duruyor =))

Eminim ki çoğu kişi şuan beni tanımıodur. Belki beni tanıyan biri okurda bi selam verir =)) Beni tanıyan tanımayan herkese selamlar olsun. =))

Vandervaart-CAN
Kullanıcı avatarı
xxXPOSEIDONXxx
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Klan: Lodos

Re: HALA AYNI İKV

Mesaj gönderen xxXPOSEIDONXxx »

Sa kardeşim sana mesaj attım bakarsan sevinirim
O bir ressamdı, sadece kırmızı renk kullanan bir ressam.
Resim

Since 2008
Kullanıcı avatarı
turna
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: loncamkalmadıkibenim

Mesaj gönderen turna »

Vandervaart yazdı:Oyunu bırakalı 2 seneyi geçti ama oyun hala aynı hiç güzelleşmemiş =)) Gördüğüm kadarıyla yeni bi sürümde gelmiş ama hiç hareket veya renk katmamış. =))

Forumda eskisi gibi güzel muhabbetler olmuyor hala 6 ay sonra tekrar foruma giriorum 2-3 sayfa geriye gidince 7 ay öncesinin konusu duruyor =))

Eminim ki çoğu kişi şuan beni tanımıodur. Belki beni tanıyan biri okurda bi selam verir =)) Beni tanıyan tanımayan herkese selamlar olsun. =))

Vandervaart-CAN
aklın buralarda belli ki hala aklına geliyor meran :) gelme bence doğru dürüst bişi yok ama yinede bağlıyor :) ben hatırlıyorum ki seniiii :)

disiceza-turna-katreimatem
TURNA-katreimatem-Çalıkuşu (eskilerin disiceza'sı) (meran)

TURNA- TURNAII- Küçükörtmen (eminönü)
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı

Hayır aklım burda değil bir anda aklıma geldi gireyim dedim =)) Gelicem demedim zaten öyle bi niyetimde yok =))
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Auril »

vander karşim bende oyunu bırakalı çok oldu geçen gün giriyim dedim pişman oldum iyice saçmalamışlar :D
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Respected »

Can'cım sana baktıkça İKV'ye başladığım günler geliyor aklıma.. Aziz'den haber alabiliyor musun ? Burak işsizinin akibetini de sormalıyım sanırım.. :)

Sende ne var ne yok :)

Sürekli isim değiştirdim o yüzden belirteyim Ünal ben.. :) (Aslında çok da fazla sayılmaz ama uzun süredir görüşmediğimiz için böyle oldu :) )

turna yazdı:disiceza-turna-katreimatem

Kimleri görüyoruz.. :P
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
turna
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: loncamkalmadıkibenim

Mesaj gönderen turna »

Respected yazdı:Can'cım sana baktıkça İKV'ye başladığım günler geliyor aklıma.. Aziz'den haber alabiliyor musun ? Burak işsizinin akibetini de sormalıyım sanırım.. :)

Sürekli isim değiştirdim o yüzden belirteyim Ünal ben.. :) (Aslında çok da fazla sayılmaz ama uzun süredir görüşmediğimiz için böyle oldu :) )

burak'a ulaşabilen varsa bana da pm atarsa sevinirim en son evlenecekti :) ben hep buralardayım :)
TURNA-katreimatem-Çalıkuşu (eskilerin disiceza'sı) (meran)

TURNA- TURNAII- Küçükörtmen (eminönü)
Kullanıcı avatarı
DuMaNisTT
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Talebe-i Tevarih

Mesaj gönderen DuMaNisTT »

turna yazdı:
Respected yazdı:Can'cım sana baktıkça İKV'ye başladığım günler geliyor aklıma.. Aziz'den haber alabiliyor musun ? Burak işsizinin akibetini de sormalıyım sanırım.. :)

burak'a ulaşabilen varsa bana da pm atarsa sevinirim en son evlenecekti :) ben hep buralardayım :)
Burak Diye Kastettğiniz :) Şeref Yoksunu Arkadaş xBxUxRxAxKx veya Morduman ise 6-7 ay önce Askere Gitmiş Çarlarınıda Satmış :)
Çarlarını Satın alan kişi Sonxgüven midir her ne haltsa o dur :) Belki O Size gerekli İletişim Adreslerini Verir.
Eğer Ulaşırsanızda -Tsk Fatihin Senin Hakkında Derin düşünceleri Varmış Dersiniz. :)
Kullanıcı avatarı
jakups90
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Vuslatt

Mesaj gönderen jakups90 »

Aleykum selam
Jakupss (49) (^) Ecel Getiren

Jakupsss (49) (^) Mevlana Asa

The Power Of Dreams HONDA
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı

Auril yazdı:vander karşim bende oyunu bırakalı çok oldu geçen gün giriyim dedim pişman oldum iyice saçmalamışlar :D
Haklısın sal gitsin =))