1 Ayda madenle karakter dizmek.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Fast Lane

1 Ayda madenle karakter dizmek.

Mesaj gönderen Sakirpasali »

Öncelikle bi savaşçı karakter açıyoruz. Bu karakteri kasıp 49 level yapıyoruz.Toplama puanlarını lokman, sarraf veriyoruz. 49 olunca tank item alıyoruz. Yer altına iniyoruz. Dükkandan 1 aylık %60 lokman şans artırıcı alıyoruz. Bir ay boyunca durmadan önümüe gelen tüm madenleri çekiyoruz. Yoncaya yoğunlaşın. Yonca artırıcısız bile günde 1-2 tane çekebilirsiniz. Artırıcıyla günde en az 4 yonca çekin. Çekmeden de bırakmayın. Yaklaşık 2-3 en fazla 4 saatte çekersiniz. Günde 3 tane çektiniz diyelim. Beyaz köşkte 5-6 mlden gider. 6 dan sattınız diyelim. 6.3=18 günde 18 ml. 18.30=540ml. Ayda 540 ml oldu. 120 ml ye ejder ürettiniz 540-120=420.120 ye sıfır kelvin zırh ürettiniz 420-120=300. 120 ye kelvin pantolon 180, bilge fevzi ceket ürettik 120 130 daonu desek 50m kalır onlada bi m2,5 gözlük. kalanıylada alabildiğiniz kadar kk. Sonrada plus ve 1 haftalık yağma alıp sığınaklara, durmadan kesin. düşen materyalleri falan satıp yine kk alın.sonra itemleri tamamlayınca aynı şekilde migrat alın. materyalleri biriktirmeye baslayın. gbleri tamamlayınca sattığıız materyallerin parasıyla kıyamet set dizmeye baslayın fizik 1600ü bulduğunda çtye aynı şekilde materyal birikirip satın yavaş yavaş fullenin ortam edinin gaffardan kıyamet asayıda aldınızmı iş tamamdır. sonra çt ata ata fullenirsiniz zaten..

Not: Yazmayı unutmusum savascıdan çektiğiniz itemleri bir büyü kurup atın zırhcı ve istediğiniz baska birseye dağıtın. Eğer kutu alacaksanız lvl atladıkça toplamaya verin kasılırken önünüze gelen madenleri çekin. 49 da zıhçı olursunuz. Hadi allah kolaylık, sabır versin. Bıkmadan usanmadan maden...
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
Haluk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Daha-Sonra

Re: 1 Ayda madenle karakter dizmek.

Mesaj gönderen Haluk »

Beyaz köşkte savascı açıcam yardım edermislin daha dogrusu ortam yapcak server arıyorum yardım edermisin
MinoseT
Haluk
HalukTR
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Haluk yazdı:Beyaz köşkte savascı açıcam yardım edermislin daha dogrusu ortam yapcak server arıyorum yardım edermisin
Yardım derken ufak tefek olur tabii ki ama çar dizemem benimde param yok :))
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
IIIxYeNiCeRixIII
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen IIIxYeNiCeRixIII »

Bilgi için teşekkürler ama neden sıfır kelvin zırh? çemberlitaşta fizik lazım kıyamet üretmek daha mantıklı olur
Kullanıcı avatarı
Haluk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Daha-Sonra

Mesaj gönderen Haluk »

Sakirpasali yazdı:
Haluk yazdı:Beyaz köşkte savascı açıcam yardım edermislin daha dogrusu ortam yapcak server arıyorum yardım edermisin
zaten para istemedim bu görevde napcam falan yardım istiycem birde ortam yapcam bunun ilk adımıı senle atmak istiyorum elbet setimi dizdikten sonra sana para ve tl takviyesi yapıcam
MinoseT
Haluk
HalukTR
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

IIIxYeNiCeRixIII yazdı:Bilgi için teşekkürler ama neden sıfır kelvin zırh? çemberlitaşta fizik lazım kıyamet üretmek daha mantıklı olur
kıyamet itemlerle sığınak ve migrata almazlarda ondan :)
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Haluk yazdı:
Sakirpasali yazdı:
zaten para istemedim bu görevde napcam falan yardım istiycem birde ortam yapcam bunun ilk adımıı senle atmak istiyorum elbet setimi dizdikten sonra sana para ve tl takviyesi yapıcam
tabi yardımcı olurum
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
Sakirpasali
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

yarında savascı dizmeyi anlatıcam arkadaslar iyi geceler herkeze
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Kullanıcı avatarı
CARMENTA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Dönüşüm

Mesaj gönderen CARMENTA »

Dostum sen 1600 fizikle tanıdık kimse olmadan Gaffar grubuna gir, ben tüm karakterlerimi kurtarmaksızın sileceğim.
Öyle Astroloji köşesinde burç yorumları sallar gibi yazmakla olmuyor bu işler.
Resim
Kullanıcı avatarı
AccuRacy
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: The Lodos Of Ottoman

Mesaj gönderen AccuRacy »

Sakirpasali yazdı:Öncelikle bi savaşçı karakter açıyoruz. Bu karakteri kasıp 49 level yapıyoruz.Toplama puanlarını lokman, sarraf veriyoruz. 49 olunca tank item alıyoruz. Yer altına iniyoruz. Dükkandan 1 aylık %60 lokman şans artırıcı alıyoruz. Bir ay boyunca durmadan önümüe gelen tüm madenleri çekiyoruz. Yoncaya yoğunlaşın. Yonca artırıcısız bile günde 1-2 tane çekebilirsiniz. Artırıcıyla günde en az 4 yonca çekin. Çekmeden de bırakmayın. Yaklaşık 2-3 en fazla 4 saatte çekersiniz. Günde 3 tane çektiniz diyelim. Beyaz köşkte 5-6 mlden gider. 6 dan sattınız diyelim. 6.3=18 günde 18 ml. 18.30=540ml. Ayda 540 ml oldu. 120 ml ye ejder ürettiniz 540-120=420.120 ye sıfır kelvin zırh ürettiniz 420-120=300. 120 ye kelvin pantolon 180, bilge fevzi ceket ürettik 120 130 daonu desek 50m kalır onlada bi m2,5 gözlük. kalanıylada alabildiğiniz kadar kk. Sonrada plus ve 1 haftalık yağma alıp sığınaklara, durmadan kesin. düşen materyalleri falan satıp yine kk alın.sonra itemleri tamamlayınca aynı şekilde migrat alın. materyalleri biriktirmeye baslayın. gbleri tamamlayınca sattığıız materyallerin parasıyla kıyamet set dizmeye baslayın fizik 1600ü bulduğunda çtye aynı şekilde materyal birikirip satın yavaş yavaş fullenin ortam edinin gaffardan kıyamet asayıda aldınızmı iş tamamdır. sonra çt ata ata fullenirsiniz zaten..

Not: Yazmayı unutmusum savascıdan çektiğiniz itemleri bir büyü kurup atın zırhcı ve istediğiniz baska birseye dağıtın. Eğer kutu alacaksanız lvl atladıkça toplamaya verin kasılırken önünüze gelen madenleri çekin. 49 da zıhçı olursunuz. Hadi allah kolaylık, sabır versin. Bıkmadan usanmadan maden...
  • Keşke Herşey Bu Kadar Kolay Olsa :) Benim Sunucumda Yoncanın Piyasası 2 m sadece yoncayla falan olmaz bu işler,hem artık eskisi gibi item üreten kalmadı sunucularda yani çektiğin maden elinde kalıyo 1 ayda 26 yonca çektim hala duruyo,elimde kaldı.Elimde kalmasının nedeni hem item üreten yok hem oyunda ticaret yapanlar çoğaldı yani 1'e al 5'e sat herkes işin kolayını öğrendi ;) Ve ayrıca unuttuğun bi konu daha var Yeni Gelen Eklenti Herkes Tılsım düşürme Telaşında Şu Aralar Belki Dikkat Edenler Vardır Büyük Holde saf madenler çok kolay çıkıyor bence durum böyleyken Saf Madenlere Yüklenin Ve Hiçbir Çöp Madeni Atmayın Örn: Çiğdem,Meteorit vs.vs. İleride Gelecek Yeni İksir Reçeteleri İçin Çok Lazım Olacak.
    • Bana Sorarsanız Bir Karakter Dizmenin en kolay yolu Hangi Sunucuda olursanız Olun Farketmez Önce Efendi Olun,Efendilik Her Yerde Büyük Prim Yapar 2. tavsiyem Köklü Sağlam bir loncaya Girin."Peki Nasıl Gircem Ben Sağlam Bir Loncaya ?" diye sorarsanız ! Dedim Ya efendi Olun yeter.Online Saatinizi Uzun Tutun,çokta fazla abartmayın günde 4-5 saati Geçmesin.Çevre Yapmak İçin önce Loncadaki kişilerle kaynaşın Muhabbetiniz Çekilir cinsten biriyseniz Her Bölgeye Rahatlıkla Girersiniz...
      • Unutmayın Oyunda Herşey İtem,Para yada Maden değildir...Bu Oyunda En Önemli Şey Kuracağınız Dostluklardır....
                    • [list][list][list]"İyi Forumlar"
[/list][/list][/list][/b][/i][/color]
          • İstanbul Kıyamet Vakti ™
[/color][/i][/b]
        • ๑۩۞۩๑ K A R Ş I Y A K A L I ๑۩۞۩๑
[/b][/i]
            • AccuRacy™
[/i][/b][/color]
Kilitli