Büyük Hol

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Aslanbambam
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: mahşer

Re: Büyük Hol

Mesaj gönderen Aslanbambam »

BeSGiDeRiM yazdı:Fakat oyunda daha kenandan eşyalarını dizememiş oyuncular için telaşlanıyorum. Aslında Onlar için de yeni bölgeye ayak uydurabilmeleri için bir güzellik yapılsa çok daha güzel olabileceğini düşünüyorum.

aktarım gelse keşke fazlalıkları dağıtır eksikleri alırız en azından :D
Yusuf
Kullanıcı avatarı
Refresh
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Guardians Of İstanbul

Mesaj gönderen Refresh »

Aslanbambam yazdı:
BeSGiDeRiM yazdı:Fakat oyunda daha kenandan eşyalarını dizememiş oyuncular için telaşlanıyorum. Aslında Onlar için de yeni bölgeye ayak uydurabilmeleri için bir güzellik yapılsa çok daha güzel olabileceğini düşünüyorum.

aktarım gelse keşke fazlalıkları dağıtır eksikleri alırız en azından :D
Bir tane online oyunda var bilen bilir.Bağlı bir eşya için dükkandan bir ürün alarak onunla bir kereliğine ticarete açık yapabiliyorsun.Böyle bir şey gelse hem herkes memnun olur hem de iyi para kazanırlar.
Kıyametin göbeğinde, İstanbul'da ya Kıyametin Efendisi olursun ya kölesi!

GuardianS of İstanbuL
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Lonca: Deva

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Tesekkür ederiz Nihat abi.
Bu arada tam tahmin ettigim gibi cıktı :) İsmet bey kesildiginde hangi tılsım recetesi verecek merak ettim ;)
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen ARZLODOS »

LEPRECHAUN yazdı:Tesekkür ederiz Nihat abi.
Bu arada tam tahmin ettigim gibi cıktı :) İsmet bey kesildiginde hangi tılsım recetesi verecek merak ettim ;)
İsmet beyi kesip tılsım recetesi düecek diye beklemekmi. (hayallerin suya düşecek gibi bence) oda tılsım takar onun başı kelmi.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
ghost
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: zeyda

Mesaj gönderen ghost »

evet kel :D
menteş
menteşIII
menteşII
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

ghost yazdı:evet kel :D
Evet kelmiş bilmiyordum özür olsun belki çıkar da.(Kısaca Arz lodos Beklendiği gibi arzlarla lodosların kavgası degil Arz ve lodosların intikamı) Kime karşı size karşı ( biri çıkıp imzanda var körmüsün demesin da ben onu Ahmet hoca diye biliyordum)
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
Hayalxet
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Hayalxet »

Refresh yazdı:
berkan587 yazdı:Merhaba,

Büyük hol ile ilgili bilgi paylaşılmış.Oyuncuların istediğini yapmışlar bunun için teşekkür ediyorum,bu konu altından fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
Büyük Hol konusu : viewtopic.php?f=46&t=104982
Yine örümcek akrep var hayal dünyanız yok mu sizin yahu.Aynı yaratıkların biraz boyutunu arttırıyorsunuz birazda rengini değiştiriyorsunuz önümüze yeni yaratık diye sunuyorsunuz.Bari örümceklerin akreplerin şeklini değiştirseniz.
Yanlış mı gördüm bilmiyorum fakat arz muhafızlarının olduğu fotoda Handan var sanırım.
Sanırım yine yeraltı gibi bir şey olacak.Büyük bir bölge orada akrepler örümcekler ve arz lodos sancakları var bölgenin biraz ilerisinde ise büyük hol denen yerin ilerisinde meranlarla karşılacağız.
Yaratıklar konusunda kötü olsa da sadece tılsım sistemiyle bile güzel olabilecek bir bölge bizi bekliyor.

Tahminlerinin çok üstünde bir bölge bekle ve gör bazı kişiler için zor ama bazı kişiler için mükemmel bir bölge olacak oyuncular arası mücadele kızışacak.Yeni görevler ve yeni npc ler sizi bekliyor olacak.Şu anda çok şey anlatmak isterdim ama durum malum sende biliyosun :)
Hayalxxet --- (^)Ashab-ı Kehf

Resim
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen KRaLeX »

Hayalxet yazdı:
Refresh yazdı:

Büyük hol ile ilgili bilgi paylaşılmış.Oyuncuların istediğini yapmışlar bunun için teşekkür ediyorum,bu konu altından fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.
Yine örümcek akrep var hayal dünyanız yok mu sizin yahu.Aynı yaratıkların biraz boyutunu arttırıyorsunuz birazda rengini değiştiriyorsunuz önümüze yeni yaratık diye sunuyorsunuz.Bari örümceklerin akreplerin şeklini değiştirseniz.
Yanlış mı gördüm bilmiyorum fakat arz muhafızlarının olduğu fotoda Handan var sanırım.
Sanırım yine yeraltı gibi bir şey olacak.Büyük bir bölge orada akrepler örümcekler ve arz lodos sancakları var bölgenin biraz ilerisinde ise büyük hol denen yerin ilerisinde meranlarla karşılacağız.
Yaratıklar konusunda kötü olsa da sadece tılsım sistemiyle bile güzel olabilecek bir bölge bizi bekliyor.

Tahminlerinin çok üstünde bir bölge bekle ve gör bazı kişiler için zor ama bazı kişiler için mükemmel bir bölge olacak oyuncular arası mücadele kızışacak.Yeni görevler ve yeni npc ler sizi bekliyor olacak.Şu anda çok şey anlatmak isterdim ama durum malum sende biliyosun :)

Şu kadarını sorayım o zaman.

Biz 39 levellerde bireysel oynarken zevk alıyorduk.GB'lerle birlikte bu olay son buldu.

Tekrar bireysellik ön planda olacakmı olmayacak mı? önemli olan bu. Sen testlerde olduğundan az buçuk bir genelleme yapabilirsin.
Resim
Resim
Resim
İstanbul Kıyamet Vakti Çözümleme Ekibi
teamxtolgacan
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen teamxtolgacan »

Bireysellik tamamen ön planda yaratıkları kesmek hem kolay hemde zor ama oynarken çok fazla zevk alacağız arkadaşlar
GÖKHAN DEMİRCAN
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

Hayalxet yazdı:
Refresh yazdı:

tabiii orda taktın tılsımları oh ne güzel gel aynısı burda yap:)))
Oyuna yeni başlıyanlar için kötü oyundan zevk almak isteyenler için super desen Allah bilir o tıllsımlarda neler istiyecekler.

Evin araban var ise anahtarını tünelde bırakablirsin olabilir mesala
A R Z L O D O S