lodos katliamı Emre-Umut

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Windforce
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı

Re: lodos katliamı Emre-Umut

Mesaj gönderen Windforce »

Hezarfen kuklacıdamısın sen kardeşim kuklacının sayfalarına yorum arzın çocuklarına yorum lodosa yorum savaşçıya yorum şifacıya yorum büyücüye yorum ula sen sakatmısın hafiften?
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen HezarfenCelebi »

umutabi,
senin amacını anlamış değilim.Forum kurallarına aykırı hareket etmiyorum.Gereksiz yere konulara yorum yazmıyorum ki yazarsam yetkililer senin gibi salak değiller bana gerekli cezayı uygularlar.Ben sadece bana verilen yorumlama hakkını kullanıyorum.
Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.
Kullanıcı avatarı
umutdeniz
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen umutdeniz »

HezarfenCelebi yazdı:
umutabi yazdı:
HezarfenCelebi yazdı:İkiye tek bir adama dalmak katliam olmuş.Bence bu bir kolpalık ;)
tmm he ondan haklısın.
Takıntılı çocuk.
Emin ol,benim salak olmamı istemezsem.Eğer ben salaksam genetik olarak senin de hastalıklı olma ihtimalin çıkar.Kromozomlar Anne ve babadan geçer.Yani benim kromozomlarım bozuksa senin de salak olma ihtimalin var.Bu yuzden dua et salak olmayım.

Not:Kroomozom olayını bilmiyor olabilirsin ne de olsa daha yeni 5 e geçmiş bir çocuksun.
umutdeniz
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Windforce yazdı:
HezarfenCelebi yazdı:İkiye tek bir adama dalmak katliam olmuş.Bence bu bir kolpalık ;)
Kardeşim fazla konuşma geç oyuna sende kes at fotolarını görelım? kolpalık diyorsan post kasmak için en iyisini yaparsın.. 1 ayda 360 post ? adamlar onu 4-5 ayda yapıyor
Yaptığınız katliam değil.
Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.
Kullanıcı avatarı
umutdeniz
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen umutdeniz »

HezarfenCelebi yazdı:
Windforce yazdı:
Kardeşim fazla konuşma geç oyuna sende kes at fotolarını görelım? kolpalık diyorsan post kasmak için en iyisini yaparsın.. 1 ayda 360 post ? adamlar onu 4-5 ayda yapıyor
Yaptığınız katliam değil.
EVET YAPTIGIMIZ KATLİAM DEİL 1 KİŞİYE 2 KİŞİ DALMIŞIZ ACİZİZ PARDON BURAYA KONU AÇTGIMIZ İÇİN EMREYE COK SİNİRLENDM MSN DE SOYLEDİM KALDIRACAK KONUYU OK
umutdeniz
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

umutdeniz,saçmalamayı bırakır mısın?
Kullanıcı avatarı
XxxChesTeRxxX
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı
Sunucu: Eminönü
Lonca: ...

Mesaj gönderen XxxChesTeRxxX »

HezarfenCelebi yazdı:umutdeniz,saçmalamayı bırakır mısın?
Sende gereksiz yere post kasmayı bırakırmısın. ?
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

XxxChesTeRxxX yazdı:
HezarfenCelebi yazdı:umutdeniz,saçmalamayı bırakır mısın?
Sende gereksiz yere post kasmayı bırakırmısın. ?
Hemen bırakıyorum :ugeek:
Kullanıcı avatarı
physX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Şan I Hükümdar

Mesaj gönderen physX »

Katliam olan bir taraf göremedim.