toplu arz katiliamı

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
bener10
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: ban loncalazımacil

toplu arz katiliamı

Mesaj gönderen bener10 »

tüm arzlar tılsım sunucu sundaki kapalı çarşısında da bence kaılarda nöbete bekleyin bazıları dışarı cıkyo 2012eylül13 nde bi oparsyonla ldürün iceerde yklaşık 17 kişi var akşamdoğru 29 kadar oluyo bide arzın emin önüne bağlantılı yolarda 6 kişi karar bekleyin arzların çoğu büyücü
etoor bölgesinde nkadar varbilmiom derindaki sırda bayabi savaş vardı ama şimdi emin önünü fett etmiş gbiler
hadi arz kelelim nihhhhhaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
okuma bilmeden oyuna başlayan adam :D
HezarfenCelebi
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Re: toplu arz katiliamı

Mesaj gönderen HezarfenCelebi »

bener10 yazdı:tüm arzlar tılsım sunucu sundaki kapalı çarşısında da bence kaılarda nöbete bekleyin bazıları dışarı cıkyo 2012eylül13 nde bi oparsyonla ldürün iceerde yklaşık 17 kişi var akşamdoğru 29 kadar oluyo bide arzın emin önüne bağlantılı yolarda 6 kişi karar bekleyin arzların çoğu büyücü
etoor bölgesinde nkadar varbilmiom derindaki sırda bayabi savaş vardı ama şimdi emin önünü fett etmiş gbiler
hadi arz kelelim nihhhhhaaaaaa :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Sözün bittiği yer.
Büyük meclisin kürsüsünden milletime söz verdim.Hatay'ı alacağım.Milletim benim dediğime inanır.Sözümü yerine getirmezsem milletimin huzuruna çıkamam.Yerimde kalamam.Ben şimdiye kadar yenilmedim,yenilmem.Yenilirsem bir dakika yaşayamam.