hep sizmi kesceksiniz =)

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Beste
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: hep sizmi kesceksiniz =)

Mesaj gönderen Beste »

caglaremre yazdı:HAHA bildım kadarıyla handanı gecenın 4ünde kesmıler öteki türlü mümkünü yok D
TıLsımda Handan Daha hıc KesıLmemıstır Kım Demısse HayaL Urunune FazLa Kaptırmıs Kendını :D
ayrıca Sabaha Kadar Nere Gıtsen Arz DoLu TıLsım :)
Adım Unvanımdır Gecmısım Icratımdır Adam OLana EywaLLah Adam OLmayan YaLLah

Sunucu:TıLsım
Nıck:Beste:Realxkorkux

Resim
Kullanıcı avatarı
enesmik
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen enesmik »

Beste yazdı:
caglaremre yazdı:HAHA bildım kadarıyla handanı gecenın 4ünde kesmıler öteki türlü mümkünü yok D
TıLsımda Handan Daha hıc KesıLmemıstır Kım Demısse HayaL Urunune FazLa Kaptırmıs Kendını :D
evet kesilemedi ama bi ara çok zorladık bütün arzlar 3.5 :) kimsenin bi yeri yiyipte yaklaşamadı sonra bütün muhafızlar canlandı ve şifacılar öldü macera sona erdi.Sabaha kadar arz dolu tılsım demişsin gece saat 2den sonra arzların silületi bile kalmıyor oyunda ;)
Büyü¢ü¤Mµr0

mimxeresBOSS
Kullanıcı avatarı
Beste
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Beste »

enesmik yazdı:
Beste yazdı:
evet kesilemedi ama bi ara çok zorladık bütün arzlar 3.5 :) kimsenin bi yeri yiyipte yaklaşamadı sonra bütün muhafızlar canlandı ve şifacılar öldü macera sona erdi.Sabaha kadar arz dolu tılsım demişsin gece saat 2den sonra arzların silületi bile kalmıyor oyunda ;)
GEce 3de Kactane Arz Dersen Indırrım Sunucuya bıLmeden YOrum yapıp Bos BeLes Konusma.
Adım Unvanımdır Gecmısım Icratımdır Adam OLana EywaLLah Adam OLmayan YaLLah

Sunucu:TıLsım
Nıck:Beste:Realxkorkux

Resim