Oyuna Başlamak İçin Uygun Yer Belkide Burasıdır [HeaTCLiFF]

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
xHeaTCLiFF
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos

Oyuna Başlamak İçin Uygun Yer Belkide Burasıdır [HeaTCLiFF]

Mesaj gönderen xHeaTCLiFF »

Herkese Merhaba,

2008'in Temmuz ayıydı. Arkadaşlar vasıtası ile oyuna başlamıştım. O zamanki Halk oyunları Türkiye finalinde arkadaşlarımın oyunu konuşmaları, oyunu anlatmalarıyla gerçekten oyunu merak etmeye başlamıştım.

Yarışmada Türkiye 3.'sü olup eve geldiğimde oyunu yüklemiştim. Oyunda seviye sınır 39'du. İlgimi çekmişti. Oyuna başladım. Daha önceleri fazla online oyun oynamadığımdan olsa gerek biraz zorlandım. Arkadaşlarımın yardımıyla bu zorlukları atlattım. 13. seviye'ye kadar geldiğimde yaklaşık 2 gün geçmişti. 13. seviye de görev olmaması dolayısıyla kasmakta bayağı zorlandığımı hatırlıyorum.

30. seviyeye geldiğimde oyuna başlayalı neredeyse 15 gün olmuştu. Karakterim Savaşçıydı. Ada da tazı kesip seviye atlamaya başladım. 39. seviyeye geldiğimde ise oyunda 1. ayımı doldurmuştum. Lodos klanına girip klan savaşlarına katıldım. Fazla itemim yoktu. Ama sadece zevk için savaşıyorduk. Onlar bizim sancağa kadar geliyor, biz onların kalelerine gidiyorduk.

Üzerimdeki itemler çoğu zaman tekti. Çift itemlerin en pahalıları 3m civarıydı. Para kasmak için Karakürk yolundaki örümcekleri kesmeye başlamıştım. Boş olduğu olurdu. Ama genelde 2-3 kişi olurdu. Birgün 15-16 kişi bizim yanımızdan gitti. Az ilerideki şamanları kesti. Bende merak edip takıldım peşlerine. 2 şamanın yanında bulunan bir ruh taşı vardı. Ben ve 2-3 kişi ruh taşına tıkladık fakat diğerleri gelmedi. Sonradan öğrendim ki oradaki şamanları kesmek zorundaymışlar.

Karakürk adlı bossun yanına geldiğimizde ben çevredeki kurtları kesiyordum. 15 kişi aynı anda karakürk'e dalmaya başladı. Karakürk'ü kesince ben acaba yeni bir bölgeye mi geldik telaşına düşmüştüm. Çünkü daha önce karakürk'e kadar gelmemiştim. Kurt görevlerim duruyordu.

1-2 ay böyle savaşlarda, item kasarak falan geçmişti. Üstümü tamamen Magnezyum Conk ve Magnezyum Dış Şehir dizdikten 1.5 ay sonra 49. seviye geldi.

Yeni güncellemeyi yaklaşık 7 gün sonra indirdim. Oyunda 49 sayısı fazla değildi. Bende 49 lwl'e kastığımda oyundan zevk almamaya başladım. Derslerin ağırlaşması sebebiyle oyunu bıraktım.

Migrat ve Sığınakların gelmesiyle oyuna tekrar başlamayı düşündüm fakat diğerlerinin yanında düşük bir charlar nam-ı diğer ezik bir charla kaldığım için en iyi çözümün oyunu bırakmakta olduğunu düşündüm.

Yeniden oyuna başlamayı düşünüyorum. Bu oyundaki tecrübem yukarıda anlattığım kadar umarım yukarıda yazdığım yazılarla sizi sıkmadım. Yakın zamanda oyunda tekrar aktif olarak görülmeye başlayacağım.

Saygılarımla;
HeaTCLiFF
Resim
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Re: Oyuna Başlamak İçin Uygun Yer Belkide Burasıdır [HeaTCLi

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Halkoyunu 2008 yılında benim ekibim 1. olmuştu hangi yöreydi senin bizimkisi Artvin yöresiydi.
Kullanıcı avatarı
AfoRozCuPaPazZ
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: #Yalnızlar Rıhtımı

Mesaj gönderen AfoRozCuPaPazZ »

bence forumda takıl kendini glstir bisiler ogren.
Hükmün Varsa Yargıla Paşam..!
            • IIxReCoVeRYxII
              AfoRozCuPaPazZ
              LeoPaRII

KaNkaXasLaN
Mücadelemiz Son Nefer, Son Nefes, Son Damla Kana Kadardır.
Kullanıcı avatarı
durmuskaptan
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Araniyor *

Mesaj gönderen durmuskaptan »

AfoRozCuPaPazZ yazdı:bence forumda takıl kendini glstir bisiler ogren.
Daha Ne Ogreneblrkı ?
viewtopic.php?f=25&t=100582

Fearlesxdevilss [49]

Fianxrotasızş [15]
Fianxrotasızb [1]

FianxRoTaSıZ ARTIK BANA AİT DEGİLDİR