Lonca arıyorum.

Eminönü sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kilitli
spyTRspy
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Lonca arıyorum.

Mesaj gönderen spyTRspy »

Herkese Merhaba, 49 lvl büyücü ve 24 lvl savaşçı karakterlerim vardır. Savaşçımda boz ayı,büyücümde ise tesla gözcü yardımcıları mevcuttur. Yardımcı olup olmamasının hiç kimse için bir önem arz etmediğini ve yardımcılarında pek bir faydası olmadığının farkındayım. Kutu almış olmamdan dolayı loncaya giriş hakkım bulunmakta ve bu hakkı büyücüme yüklemiş bulunmaktayım. 49 lvl büyücümü kendi loncasının çatısı altında görmek isteyen varsa bana konu altından veya özel mesaj yolu ile ulaşmasını rica ediyorum.

***NOT***: Loncaya almak için ''İtemlerin ney şu varmı bu varmı şu kaç bu kaç'' şeklinde yazıları kesinlikle görmek istemiyorum. Ben iteme,güce önem vermeyen ''oyuncunun kişiliğinin önemli olduğu'' üyelerinin ''zeka'' yaşlarının +25 olduğu bir lonca arıyorum. İtemlerin ney vb. gibi yazılar ile karşılaşmamak için ben şimdiden peşin bir şekilde sizlere itemlerimi söylemek istiyorum. İtemlerimin Hiçbiri güzel,sağlam item değildir şaheserimde mevcut değildir. Hepsi görev itemidir yada onların benzeri moblardan düşürmüş olduğum itemlerdir. Sizlerin bu tür durumlarda diğer oyunculara karşı sıklıkla kullandığınız,anladığınız kelime ile söylemek gerekirse ''eziğim''.
spyTRspy
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: Lonca arıyorum.

Sadece bir satırını veya tamamını hiç farketmez yazımı okuyan herkese TEŞEKKÜR EDERİM.
spyTRspy
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Güncel.
spyTRspy
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Yazık millet loncasına ''insan'' değil, itemleri süper olan çoluk çocuk hırsız arıyor. İtem olduktan sonra yaşıymış kişiliğiymiş hiç önemli değil çok yazık. 2 gündür ne özelden nede konu altından 1 pm bile gelmedi.Oyun içinden loncanıza alabilirmisiniz dediğimde herkesin ilk dediği itemlerin nedir. İtem dışında insanlığın ön planda olduğu playerların olduğunu tahmin etmiştim ancak yanılmışım. İtemi olsun ama 10 yaşında olsun hırsız olsun küfürbaz olsun çamurdan olsun farketmiyor sizler için. Sizlerden böyle bir pm kesinlikle gelmez beklemek saçmalık olur bu nedenle konu kilit lütfen.
Kullanıcı avatarı
IDADASORHANI
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Lonca Efsaneler
İletişim:

Mesaj gönderen IDADASORHANI »

Merhaba;

Öncelikle lonca Aramandaki maksatı anlıyamadımm. Ama bukadar dil dökmen beni bir hayli şaşırttı.. Çok istediğin lonca üyeliği şansı sana verceğim oyunda veyahut loncaya başvuru yapabilirisn .
  • Lonca Efsaneler
    Kurucu Başkan

DADAŞORHAN
    ıDaDaŞoRHaNı

Resim
Kullanıcı avatarı
HOPDEDIKS
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders of AnatoliA
İletişim:

Mesaj gönderen HOPDEDIKS »

IDADASORHANI yazdı:Merhaba;

Öncelikle lonca Aramandaki maksatı anlıyamadımm. Ama bukadar dil dökmen beni bir hayli şaşırttı.. Çok istediğin lonca üyeliği şansı sana verceğim oyunda veyahut loncaya başvuru yapabilirisn .
Takdire şayan bi davranış.
Ya onurlu bir bakış yada görkemli bir direniş.
AkabellO
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen AkabellO »

Merhaba,

Konu sahibinin isteği üzerine konu kilitlenmiştir. Bilginize

İyi forumlar.
Resim
Online Davetiyeni Almayı Unutma!

ResimResim
Kilitli