Veda

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kilitli
BaLikekmek
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

Veda

Mesaj gönderen BaLikekmek »

Merhaba arkadaşlar

Oyun içerisinde bulunan başta Balikekmek ve mİdyetavaDOLMA karakterim olmak üzere bütün karakterlerimle artık bir bağım kalmamıştır.(Çalınma gibi bir durum söz konusu değil. Oyuna en az 2 sene ara vermeyi düşünüyorum.(Belki hiç gelmemekkkk üzere)
Benim oyun içinde kırdığım kim varsa...(Helallik istediğimi falan sanan sazanlara inat :D ) şimdi olsa yine kırarım :D
2007 yılının başlarında bu oyuna sarıldım ve yıl 2012 bırakıyorum.Bu oyun bana pek güzel şey vermedi.Genelde cebimde bulunan para ve o güzelim zamanlarımdan oldum :D
Neyse fazla uzatmak istemiyorum ben artık yokum
Eşi benzeri olmayan kar taneleri değiliz
Kullanıcı avatarı
Gangbangg
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Re: Veda

Mesaj gönderen Gangbangg »

Reel hayatında başarılılar dilerim ..
•Gerçekleri konuşmak yetenek,birbirimizi iyileştirmek zaman ister. "Tupac Amaru Shakur "
Kullanıcı avatarı
aken
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: İzmir

Mesaj gönderen aken »

İftiraların yüzünden benim ahımı aldın
o yüzden şahsen üzülmüyorum
iyikide bıraktın reel hayatta başkalarına iftira atmaman dıleğiyle başarılar
belediye _barella-arsxgaladriel - ekna
rakıpeynirkavun- cehennem cevdet- aken
arsxcastiell
enak

2013 emekli
Kullanıcı avatarı
MAOTUN
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Mutlak Seveceksin Beni

Mesaj gönderen MAOTUN »

Gangbangg yazdı:Reel hayatında başarılılar dilerim ..
KIZAGAN(^Mevlana Asa)
TANHU(^Ejder Asa)
TİGİN(^Ecel Getiren)
Kullanıcı avatarı
XxBaDFeeLxX
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Kıyamet Şovalyeleri

Mesaj gönderen XxBaDFeeLxX »

Yediremeyince baska cara gecip soven birinden daha kurtuldu ikv. Reel hayatnda basarlar.
Kısacası BLanK ;)
Kullanıcı avatarı
Deepmaker
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: We Are Legend

Mesaj gönderen Deepmaker »

Balıkekmeks carinla kp hirsizligi yapip baskalarinin ahını aldigin ve bir daha alamamak uzere ikvden ayrildigin icin sevindim:)Reel hayatinda başarılar...
Xfearx(49)[(^)Ejder Asa]
Bloodment(-)
Deepsolver(-)[Kıyamet Asa(^)]
TncyEkoClgnUyksz(49)[(^)Ashab-ı Kehf]

İsmet EROL
BaLikekmek
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen BaLikekmek »

Öncelikle Merhaba

Bana bir çoğunuz sen oyunu bıraktın fakat foruma neden giriyorsun diyordur.Öylesine bir girim demiştim ve konuma bakmak istedim.Konuya çok büyük iddialarda bulunan arkadaşlar olmuş.Eyvallah ama lütfen yargısız infaz yapmayın.
XxBaDFeeLxX yazdı:Yediremeyince baska cara gecip soven birinden daha kurtuldu ikv. Reel hayatnda basarlar.
Bakın ben size oyunda değil sövmek muhatap bile olmadım.(bu sizi küçümsediğim anlamına gelmez.)Benim adıma 1 seviye karakter açıp biri size küfür ediyorsa beni suçlayamazsınız.Biri sizin isminizin benzeri bir karakter açıp millete küfür yada hesap bilgileri istese ve bu suçu size atsalar siz hoşnut olurmusunuz?İKV-destek ile iletişime geçmenizi öneriyorum.Orada size küfür eden kişinin sahip olduğu ip ile diğer karakterlerini öğrenebilirsiniz.Ayrıca o ip savcılığa bildirip maddi/manevi tazminat davası açabilirsiniz
Oyuna zaten 40 gündür tatil sebebiyle girmiyordum.Karakterlerime girenlerde zaten saygılı insanlardı.
Oyun delisi siz olabilirsiniz çünkü o kadar fazla oyuna giriyorsunuz ki mantıklı bir cümle bile kuramıyorsunuz.
Anlamanız ümidi ile

Deepmaker yazdı:Balıkekmeks carinla kp hirsizligi yapip baskalarinin ahını aldigin ve bir daha alamamak uzere ikvden ayrildigin icin sevindim:)Reel hayatinda başarılar...
Merhaba güzel insan

Öncelikle benim Balıkekmeks diye bir karakterim yok.Bu karakter size bir zarar verdiyse iİKV-destek ile iletişime geçmenizi öneriyorum.Orada hırsızlık eden kişinin sahip olduğu ip ile diğer karakterlerini öğrenebilirsiniz.Ayrıca o ip savcılığa bildirip maddi/manevi tazminat davası açabilirsiniz
Ben bu oyunda ve sosyal hayatımda kimsenin hakkını gasp etmedim.Sizin adınıza biri suç işlese ve bu suçun faili siz görünseniz mutlu olurmuydunuz?
Son olarak ben oyuna fazla önem vermeyen birisiyim.Oyunda bulunan şahsıma ait 14 hesabımı arkadaşıma hediye ettim.Oyun delisi siz olabilirsiniz çünkü o kadar fazla oyuna giriyorsunuz ki mantıklı bir cümle bile kuramıyorsunuz.
Anlamanız ümidi ile

aken yazdı:İftiraların yüzünden benim ahımı aldın
o yüzden şahsen üzülmüyorum
iyikide bıraktın reel hayatta başkalarına iftira atmaman dıleğiyle başarılar
Üzülmene gerek yok zaten.Ben sana iftira atmadım sen küfürbaz biri değilsin.Olayları yanlış anlaşılmalara sürüklediğim için üzgünüm.

Arkadaşlar konuyu kilitliyorum.Çünkü ortaya atılan asılsız iddialar canımı çok sıktı.Foruma sadece minik bir meraktan girmiştim ve pişman oldum.
Allah yardımcınız olsun,geride kalanlara sabır versin :)

Vesselam
Eşi benzeri olmayan kar taneleri değiliz
Lahkesis
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu

Mesaj gönderen Lahkesis »

Bildiriminiz üzerine konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.
Kilitli