Oyun Gidişatı Benide Gidişe Sürükledi..

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Sevgili ankanın ihtiyarları ve genç kardeşlerim :) Çok konuşmayacağım her şey apaçık ortada oyun gidişatı oyunun zevk vermemesi gibi sebepler bana oyunu zorla oynadığımı hatırlattı.her ay düzenli akçe plus aldığım para ödediğim bir oyundan zevk almıyorsan neden oynayayım?
Para harcamayıp yada çok az harcayıp mutlu olacağım oyunlar buldum.Oyun daha kapalı betada olmasına rağmen [Ar.f Online] şuanki ikvden daha çok oyuncusu var ve adamlar oyun hatalarını daha çabuk düzeliyorlar. Asıl çarlarımın olduğu üyeliğin plusu bitti ve almayacağım.2014 e kadar plusu olan bir üyelik kaldı onla hal hatıra girerim anca. Bu sene üniversite sınavları dolayısı ile zaten ramazandan sonra oyun falan oynamayacağım. Neyse laf kısa ola siz Allah a emanet .
Closeprotection
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
Lonca: Eski Anka

Mesaj gönderen Closeprotection »

En güzelini yaptın kardeşim. İnan pişman olmayacaksın. Allah' a emanet ol.
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

Re: Oyun Gidişatı Benide Gidişe Sürükledi..

Closeprotection yazdı:En güzelini yaptın kardeşim. İnan pişman olmayacaksın. Allah' a emanet ol.
eyvallah sağolasın.
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Oyun, eğer hayat akışımızı engelleyecek noktaya gelirse ara vermek en sağlıklı karar olacaktır.

Sınavda başarılar dilerim şimdiden. :)
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
BaLikekmek
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen BaLikekmek »

xLuCaGox yazdı:
Oyun, eğer hayat akışımızı engelleyecek noktaya gelirse ara vermek en sağlıklı karar olacaktır.

Sınavda başarılar dilerim şimdiden. :)
Eşi benzeri olmayan kar taneleri değiliz
Kullanıcı avatarı
Canceazi
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Sunucu: Meran
Lonca: #direngezi

Mesaj gönderen Canceazi »

turkoxHAMSTER yazdı:Sevgili ankanın ihtiyarları ve genç kardeşlerim :) Çok konuşmayacağım her şey apaçık ortada oyun gidişatı oyunun zevk vermemesi gibi sebepler bana oyunu zorla oynadığımı hatırlattı.her ay düzenli akçe plus aldığım para ödediğim bir oyundan zevk almıyorsan neden oynayayım?
Para harcamayıp yada çok az harcayıp mutlu olacağım oyunlar buldum.Oyun daha kapalı betada olmasına rağmen [Ar.f Online] şuanki ikvden daha çok oyuncusu var ve adamlar oyun hatalarını daha çabuk düzeliyorlar. Asıl çarlarımın olduğu üyeliğin plusu bitti ve almayacağım.2014 e kadar plusu olan bir üyelik kaldı onla hal hatıra girerim anca. Bu sene üniversite sınavları dolayısı ile zaten ramazandan sonra oyun falan oynamayacağım. Neyse laf kısa ola siz Allah a emanet .
Kardeşim beni hatırlarmısın bilmem ama yolun açık olsun Furkan.
Resim
Colorado - Magicem
- BeoWulfxBaNDeRaS - MeGaxPeaRSoN

Resim
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Lonca: Deva

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Hayatının en önemli dönemindesin.En doğru kararı verdin.Güzelce çalış güzel bir ünüversiteyi kazan o zaman oyun için bolca vaktin olacak nasıl olsa.Hem o zamana ikv aşar kendini 8-)
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü

LEPRECHAUN yazdı:Hayatının en önemli dönemindesin.En doğru kararı verdin.Güzelce çalış güzel bir ünüversiteyi kazan o zaman oyun için bolca vaktin olacak nasıl olsa.Hem o zamana ikv aşar kendini 8-)
Canceazi yazdı:
turkoxHAMSTER yazdı:Sevgili ankanın ihtiyarları ve genç kardeşlerim :) Çok konuşmayacağım her şey apaçık ortada oyun gidişatı oyunun zevk vermemesi gibi sebepler bana oyunu zorla oynadığımı hatırlattı.her ay düzenli akçe plus aldığım para ödediğim bir oyundan zevk almıyorsan neden oynayayım?
Kardeşim beni hatırlarmısın bilmem ama yolun açık olsun Furkan.
sağolun): ben kolay kolay unutmam ayıp ettin kardeşim :)