MERAN !!!!! fotoğraflı kanıtlar !

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
KeKe
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Konum: RELAXEEFENDYY ' TEK ÇARIMDIR . YAZIMI DAHİL BÖYLEDİR.. MESULİYET KABUL ETMİYORUM !

MERAN !!!!! fotoğraflı kanıtlar !

Mesaj gönderen KeKe »

[İçerik Silinmiştir] İKV Resmi Forumları içerisinde küfürlü resimler paylaşılması. Forum hesabınız 30Gün boyunca kapatılmıştır.

BlackParadise
RELAXEEFENDYY ' tek çarımdır yazımıda böyledir..Mesuliyet kabul edilmez.

SüLaLemRaaaaaaaaaaaD ! ;)
Ferhat SÜSEN
Kullanıcı avatarı
merandanx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Re: MERAN !!!!! fotoğraflı kanıtlar !

Mesaj gönderen merandanx »

aynen susturma aldım konuyu kapatmıcaz haksız yere ceza aldık ve diyerleri hiç bir ceza almadı
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez
Kullanıcı avatarı
Splash
Zincir Bozan
Zincir Bozan
Sunucu: Kuklacı
Lonca: <Game Master>
İletişim:

Mesaj gönderen Splash »

Bana senin beynine... diyen adam susturulma almadı. Ancak ben 1 hafta sus yedim...İkv'nin adaletini seveyim.
Kullanıcı avatarı
Wotkasarap
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Wotkasarap »

İKV yöneticileri uyuyor mu ? Ah Meran da olacaktım. Bu ne biçim yönetim alın size kanıt hadi kaldırın bunları da küfür içeriyor diye. Adamlar tek bizim değil sizin de atanıza ailenize değerinize küfür ediyorlar.
Eminönü
IoWoTKaSaRaPoI(49)
(^)Kıyamet Asa
Wotkasarap(49)

Oyunu bıraktı .. !
Kullanıcı avatarı
merandanx
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen merandanx »

gmler merana geliyor diyor bunlar küfür etmemiş bunlarda evet etmedik diyor elinne bayrak alıyorlar gm gelince sonra 1 levele geçip sövmeye devm
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez
Kullanıcı avatarı
SinerJii
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: 'm Yok Gerekte Yok :D

Mesaj gönderen SinerJii »

HellRiderS neden bu konuya birşey söylemedi merak etmiyor değilim :?: heh şimdi Ferhatada 30gün ban yedirtiler bravo valla süper yönetim doğruları söyleyince neden suçlu biz oluyoruz
Kullanıcı avatarı
HellRiDerS
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen HellRiDerS »

SinerJii yazdı:HellRiderS neden bu konuya birşey söylemedi merak etmiyor değilim :?: heh şimdi Ferhatada 30gün ban yedirtiler bravo valla süper yönetim doğruları söyleyince neden suçlu biz oluyoruz
Merhaba Sinerji;

Ben bir kez daha sana açıklama yapmak isterim. Biz forum kuralını uyguluyoruz size haksızsınız demiyoruz lütfen bunun farkına varın! Bu forumu izleyen bir çok kişi o küfürleri görmek zorunda değil keza şikayet edilmiş ve gerekli inceleme başlatılmış.

Olayları farklı yönlere çekerseniz ceza uygulamak zorunda kalacağım bilginize.
Koray YAR
Kullanıcı avatarı
SinerJii
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: 'm Yok Gerekte Yok :D

Mesaj gönderen SinerJii »

HellRiDerS yazdı:
SinerJii yazdı:HellRiderS neden bu konuya birşey söylemedi merak etmiyor değilim :?: heh şimdi Ferhatada 30gün ban yedirtiler bravo valla süper yönetim doğruları söyleyince neden suçlu biz oluyoruz
Merhaba Sinerji;

Ben bir kez daha sana açıklama yapmak isterim. Biz forum kuralını uyguluyoruz size haksızsınız demiyoruz lütfen bunun farkına varın! Bu forumu izleyen bir çok kişi o küfürleri görmek zorunda değil keza şikayet edilmiş ve gerekli inceleme başlatılmış.

Olayları farklı yönlere çekerseniz ceza uygulamak zorunda kalacağım bilginize.
Peki susuyorum.. Ama umarım bu kişiliksiz zihniyetlere gerekli yaptırım uygulanır
İyi Günler..
Mrdz
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Kuklacı
İletişim:

Mesaj gönderen Mrdz »

Arkadaşlar, işte bu ve buna benzer olaylar nedeniyle oyun içerisinde dini yada milli günlerde tören düzenlenmesi yada anılmasına karşıyım

Oyun içerisinde kişisel, milli yada dini bir dilekte dahi bulunması uygun değildir. Yüzbinlerce kişinin tamamı aynı düşünceyi paylaşamaz, aynı günlere saygılı olamaz yada aynı iyi niyetle saygı duruşu sergileyemez. Öyle olsa zaten polis yada asker ihtiyacımız bile olmazdı...

Bu nedenle, inançlarımızı ve milli güdülerimizi, ağzımıza alırken dahi gözlerimizi yaşartan bu duygularımızı onların önünde meze etmeyelim. Onlara bu çirkinliği yaşatacak fırsatı vermeyelim.

Herhangi bir şekilde saldırı yada kötü kelimelerle taciz edilirsek te, onlara uymadan yasaklayarak şikayet edelim. Provakasyon denilen şey işte budur ve bu oyuna düşmeyin. Onların seviyesine indiğiniz anda hiç biriniz onlardan farklı olmayacaksınız. Sonuçta pislik çukurunda bekleyen bir insanla kavga etmek için, pislik çukuruna girmeye benzer bu olaylar ve tüm temizliğinizi kaybedersiniz. Peki temiz kalan kimler?

Herhangi bir provakasyona gelmemiş, üzerine oyun oynayarak gelenleri yasaklayarak yönetime "Şikayet Et" şeklinde yardımcı olan kişilerdir. Bence hiç uzatmayın, benim de çocuklarım eşim ailem bu oyunu oynuyor... Üç kuruşluk insanların gazına gelerek küfürler donatarak tüm kanalları işgal ederek mi masum olunuyor? Peki çocuklarımın suçu nedir? Yada kız kardeşlerimizin eşlerimizin suçu? İğrenç küfürleri görmek mi?

Lütfen saygılı olarak yönetime uyun, üzerinizi pisletmişseniz itiraz etmeyin...
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Ömer DÜZ
Kullanıcı avatarı
uLeMa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen uLeMa »

Fotoğrafı SİLENİN '!&+^+%^'+ konuyu kitlemesi de gerekmiyor mu ?
BİNDÖRTYÜZELLİÜÇ
uLeMa
KADI
<Estergon Ailesi>
Kilitli