*Tılsım'ın Eskilerini Yad Edelim*

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SpyderFreak
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Re: *Tılsım'ın Eskilerini Yad Edelim*

Mesaj gönderen SpyderFreak »

Chuckyx yazdı:Cezagfb 39 Zamanındaki Savaşçı Çarımdı. Şuan Hala Oynuyorum (BLoodyREVENGE)
Listede Adımı Görmemek Beni Şaşırtmadı. :D

İyi Forumlar.
Cezagfb sen miydin? Bunu yeni öğrendim Alper. =)
Spyderfreak ismi başka biri tarafından açılmıştır, adıma bir şey istenirse vermeyin. Mesuliyet kabul etmiyorum, oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim.
blade6363
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen blade6363 »

RuTkaYx yazdı:Ben de yazılanların çoğuna bakıyorum da neredeyse hepsi itemiyle, parasıyla, çenesiyle tanınanlar. Tabii hakiki dostluklarda yazılmış. Tılsımın eskileri diyoruz ama kimin ne kadar eski olduğunu, kimin ne kadar süre oynadığını bilemezsiniz. Mesela benim Vahşiiadam şifacımı kim hatırlıyor?Kimse. Tılsım açıldıktan 1 ya da 2 ay sonra açmıştım. Çaldırdım. Bana her konuda yardım eden Wizier kadın büyücü ve lodostu. Kaç kişi hatırlıyor onu? Belki onu hatırlayan Numan ile benden başka 5 kişi çıkar ama benim o karakterimi 3 kişi çıkmaz. Çünkü plus ne bilmiyorduk ya da Hakan abi (Ecelin)in dediği gibi olaylara karışmıyor, çok fazla muhabbet etmiyorduk. Ben 2007 Temmuz ayında eminönünde başladım. Hiç unutmuyorum internetim bağlanır bağlanmaz bu oyunu yüklemiştim. 2008 Nisan ayında Tılsımda. Bir de Berkcank diye birisi vardı. Bana işlenmiş gümüş vermişti. Ne yazık ki bazılarımızın Tılmın eskileri diyince akla sadece belir kişiler geliyor. Onlar da haklı tanımadığı kişiyi nasıl hatırlasınlar.
ben hatırlıyorum kafasına tas koyup kesılmıs gıbı gorunen bı sac seklı vardı kırmızı saclı bayan buyucu.
bide aklıma gelen.
Yigito var bu da cok eski bi oyuncuydu 2 ay belki oynamadı bile bildigim kadarıyla
BLADEM
Kullanıcı avatarı
Chuckyx
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: RebeLs

Mesaj gönderen Chuckyx »

SpyderFreak yazdı:
Chuckyx yazdı:Cezagfb 39 Zamanındaki Savaşçı Çarımdı. Şuan Hala Oynuyorum (BLoodyREVENGE)

İyi Forumlar.
Hatırlamana Sevindim Sercan <3
Plussuz Dolaştığım İçin Pek Tanınmıyordum Galiba :) :)
> BLoodyREVENGE

> PerfectATTACK

> xDeterjaN

Allah VAR ! Problem YOK !

Alper KAYA[/color]
Kullanıcı avatarı
SpyderFreak
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Chuckyx yazdı:
SpyderFreak yazdı:

İyi Forumlar.
Hatırlamana Sevindim Sercan <3
Plussuz Dolaştığım İçin Pek Tanınmıyordum Galiba :) :)
Özel mesaj olarak ilk karakterimin adını yazacağım sana. Bakalım sen hatırlayabilecek misin plussuz dönemdeki karakterimi. =)
Spyderfreak ismi başka biri tarafından açılmıştır, adıma bir şey istenirse vermeyin. Mesuliyet kabul etmiyorum, oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim.
Kullanıcı avatarı
RuTkaYx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen RuTkaYx »

blade6363 yazdı:
RuTkaYx yazdı:Ben de yazılanların çoğuna bakıyorum da neredeyse hepsi itemiyle, parasıyla, çenesiyle tanınanlar. Tabii hakiki dostluklarda yazılmış. Tılsımın eskileri diyoruz ama kimin ne kadar eski olduğunu, kimin ne kadar süre oynadığını bilemezsiniz. Mesela benim Vahşiiadam şifacımı kim hatırlıyor?Kimse. Tılsım açıldıktan 1 ya da 2 ay sonra açmıştım. Çaldırdım. Bana her konuda yardım eden Wizier kadın büyücü ve lodostu. Kaç kişi hatırlıyor onu? Belki onu hatırlayan Numan ile benden başka 5 kişi çıkar ama benim o karakterimi 3 kişi çıkmaz. Çünkü plus ne bilmiyorduk ya da Hakan abi (Ecelin)in dediği gibi olaylara karışmıyor, çok fazla muhabbet etmiyorduk. Ben 2007 Temmuz ayında eminönünde başladım. Hiç unutmuyorum internetim bağlanır bağlanmaz bu oyunu yüklemiştim. 2008 Nisan ayında Tılsımda. Bir de Berkcank diye birisi vardı. Bana işlenmiş gümüş vermişti. Ne yazık ki bazılarımızın Tılmın eskileri diyince akla sadece belir kişiler geliyor. Onlar da haklı tanımadığı kişiyi nasıl hatırlasınlar.
ben hatırlıyorum kafasına tas koyup kesılmıs gıbı gorunen bı sac seklı vardı kırmızı saclı bayan buyucu.
bide aklıma gelen.
Yigito var bu da cok eski bi oyuncuydu 2 ay belki oynamadı bile bildigim kadarıyla
Aynen
Resim
ResimEmre YILDIRIM

aLpoS
xScHooLBoyx
Kullanıcı avatarı
SpyderFreak
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Harbiden Yigito çok iyi vs atardı. =) Pakitoreismy mı ne vardı, eski savaşçılardan. Hatırlanmayan efsane büyücü Çako vardı, Teamxçako. Djesay vardı. =) Godfreyler vardı, ilklerdendirler, hepsine buradan selamlar. Karasel vardı Cihan, şuan akıbeti nedir bilmiyorum, hala görüşen varsa bana bir şekilde iletişim bilgisi ulaştırırsa sevinirim. Facia vardı, Cezafann eskiler bu isimleri bilir, okuduklarında hatırlar, gülümserler mutlaka. Herkesle ilgili bir anısı gelir. =) Aklıma geldikçe yazmaya devam edeceğim, unuttuklarım kusura bakmasınlar.
Kullanıcı avatarı
RuTkaYx
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen RuTkaYx »

SpyderFreak yazdı:Harbiden Yigito çok iyi vs atardı. =) Pakitoreismy mı ne vardı, eski savaşçılardan. Hatırlanmayan efsane büyücü Çako vardı, Teamxçako. Djesay vardı. =) Godfreyler vardı, ilklerdendirler, hepsine buradan selamlar. Karasel vardı Cihan, şuan akıbeti nedir bilmiyorum, hala görüşen varsa bana bir şekilde iletişim bilgisi ulaştırırsa sevinirim. Facia vardı, Cezafann eskiler bu isimleri bilir, okuduklarında hatırlar, gülümserler mutlaka. Herkesle ilgili bir anısı gelir. =) Aklıma geldikçe yazmaya devam edeceğim, unuttuklarım kusura bakmasınlar.
Pakitoreismy'ı hiç iyi bir şekilde hatırlamıyorum. Bir ara hırsızlıkla suçluyorlardı. Savaşçıydı yanlış hatırlamıyorsam. Hiç rahat vermiyordu oyunculara.
Resim
ResimEmre YILDIRIM

aLpoS
xScHooLBoyx
Kullanıcı avatarı
SkyBlue
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Eminönü
Lonca: Donquixote Family

Mesaj gönderen SkyBlue »

Wizier'i hatırlıyorum. Acayip saçlı kadın bir büyücüydü. Arada bölgeden küfürlerinide duyardım ama büyücüyü gerçekten iyi kullanırdı. Lodos sancağın hemen önüne geçerdi. Arkasını muhafızlara dayayıp menzili boyunca saydırırdı. :)

Akşemseddini, Alparslanı ve aklıma gelmeyen bir çok kişiyi hatırlıyorum. 39 lwl zamanlarında az savaşlar yapmamıştık.

Rapperx'ler vardı. Özelden yarım saat boyunca sövmelerine rağmen görevime yardım etmişlerdi.

Gözde, Cevriye ve Dev ana grupları için çeteci önünde beklenen grupları, Lodosxağırabi'yi, Hisset'i ve Lodosxkıyamet'i de hatırlıyorum.

10m'i olanın item konusunda sıkıntı çekmediğini, Karakürk gruplarını, Kurt mağarası önündeki ws'leri, Bölgeden sayılan küfürleri, Oyunun heyecanını, saf dostlukları ve bir çok şeyi hatırlıyorum.

Tılsımın değil bunlar oyunun geçmişte kalanları aslında ...

~ Donquixote Family ~
~ Mihawk ~
Kullanıcı avatarı
moment
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: SON

Mesaj gönderen moment »

Aklıma Gelenleri Yazmak İstedim
Serserizaza
Guardengel
Sonlayn
Spoyraz
Hammer
Juneyrak
Alparslan
Apocalipse
Enter
Sarıölüm
Karaölüm
Kızılölüm
Beyazölüm
Ecelin
Ayan
Wizard
Türkücü
Yeniçeribaşkan
Xxbaşkan
Lazkopat
Rosafin
Özretay
Sonrıdvan
Kızılşaman
Kfygfb
Cezafb
Canibalcorpse
Santana
TANGANYIKA
Berdush
Michaelscofield
Elendil
Güneş
Ögretmen
Haşin
Sonnefertari (Selcen)
Lodosx Ler
Amisosxgame
Akşemseddin
Tetik
Asabidj
Yigido
Kayzermax
Teamxçako
Esay
Pakitoreismy'
Haggard
Ersinciex-
Sonangelsong
Bladem
Noyan
Nazgull
Kralvanlı
Aleminkralı
Angaralı
Kuşs
Memudulmemiş
Thedoctor
Soleking
Sonkorsan
Spiderfreak
Atomkarınca
Flaket
Korkux
Hilaryy
Hatayxmustafaab
Marley
Caramio
Melle

Epeyi Unutulmuşlar Var Hala Da akla gelmeyen bi sürü isim var sadece aklıma gelenler ;) iyi forumlar
SaRıöLüMII
SaRıöLüM
SaRıöLüMI
Kullanıcı avatarı
Nedenben
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Lonca: HUN
İletişim:

Mesaj gönderen Nedenben »

moment yazdı:Aklıma Gelenleri Yazmak İstedim
Serserizaza
Guardengel
Sonlayn
Spoyraz
Hammer
Juneyrak
Alparslan
Apocalipse
Enter
Sarıölüm
Karaölüm
Kızılölüm
Beyazölüm
Ecelin
Ayan
Wizard
Türkücü
Yeniçeribaşkan
Xxbaşkan
Lazkopat
Rosafin
Özretay
Sonrıdvan
Kızılşaman
Kfygfb
Cezafb
Canibalcorpse
Santana
TANGANYIKA
Berdush
Michaelscofield
Elendil
Güneş
Ögretmen
Haşin
Sonnefertari (Selcen)
Lodosx Ler
Amisosxgame
Akşemseddin
Tetik
Asabidj
Yigido
Kayzermax
Teamxçako
Esay
Pakitoreismy'
Haggard
Ersinciex-
Sonangelsong
Bladem
Noyan
Nazgull
Kralvanlı
Aleminkralı
Angaralı
Kuşs
Memudulmemiş
Thedoctor
Soleking
Sonkorsan
Spiderfreak
Atomkarınca
Flaket
Korkux
Hilaryy
Hatayxmustafaab
Marley
Caramio
Melle

Epeyi Unutulmuşlar Var Hala Da akla gelmeyen bi sürü isim var sadece aklıma gelenler ;) iyi forumlar
Yarısından Cogu Tekrar Donuyor Kanka :)
Resim