Sunucu Şampiyonası - Fikstür

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Maynaqsifaci
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Just For Fun*

Re: Sunucu Şampiyonası - Fikstür

Mesaj gönderen Maynaqsifaci »

Dolorex yazdı:ya ödül neden yarıya indirilsinki anka sunucusunda nakit paranın sıkıntısını yönetim ekibi de iyi biliyor bu sunucuda 20 m getiren biri zaten oldukça güçlüdür. alışverişi takas yoluyla yapılan bir sunucuda kişi başı 20m ancak bu kadar kişi çıkıyor olması normal...!
Ben sadece çözüm önerisi sunuyorum :)
Resim

ResimResim
Kullanıcı avatarı
devil
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen devil »

Tüketici uyandı haberiniz yok!
Yaptığınız hiç bir etkinliğe katılmıyoruz nedenini sormayın arkadaşlar yukarıda zaten detaylı olarak açıklamış
parasını verip oynadığımız bir sunucu burası o serverın kirasını biz ödüyoruz... Parasını Çıkarır çıkarmaz o sizin sorununuz finanse etmek ve oyuncu sağlamak için marketing yapmak sizin işiniz.
Neyi kime ne için dayatıyorsunuz!!!
SİZ YAZMADINIZMI?
fan/dergi/03/ kıyamet dergisi sayfa 9 Ankada para yok denecek kadar az takas var diye!!!
Kendinden kendi söylediğinden habersiz iç iletişimini güçlendirememiş yönetim sana seslendim az evvel (lol)
Server da bulunan online oyuncu sayısını serverın backlog larına bakmadan sayıp etkinlik düzenleyen yönetim sana seslendim az evvel (lol)
Ya bırakın işte biz cepteki hazır müşteri (şışş ses çıkarma onlar zaten cepte Alıntı : Vodofone) ya bırakın bizi biz zaten mutlu mesut geçiniyorduk neden sinirlendiriyorsun bizi yönetim az evvel sana seslendim (lol)

Seslensem ne olacakki neye kulak verdinki!!!
Sen finansmanının, geleceğinin yanında olma Yakışanı yap hırsızı uğursuzu el üstünde tut! hırsızlık konularını kilitle dergilerde yazar yap!
Dinlesen!
Söylenecek o kadar söz varki! ama şunu iyi bil Tüketici Uyandı! (Haberiniz Olsun)
ŞeytanınDayısı
Kullanıcı avatarı
turkoxHAMSTER
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Dipsiz Kuyu Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen turkoxHAMSTER »

Protesto değil mi Plus almıyorum anasını satiyim al burdan da söyledim oyun parasıyla aldığım pluslar var 2014 e kadar plus plus yok size gider oyun parasıyla alırım. şu şampiyonaya vereeğim 20 m eder sana 1000 akçe hadi bakiyim göriyim sizi şimdi. :idea:
Kullanıcı avatarı
XDEVAX
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Deva

Mesaj gönderen XDEVAX »

Arkadaslar Sanirim Bu sunucuda 250 civarinda Karekter var, Bazilarimizin birden fazla karakteri oldugunu düsünürsek yaklasik 60-80 kisiyiz gelin Birlik Olalim ve sadece 1 ay plus almayalim ve oyuna girmeyelim. ne sacma bi yönetimdirki kendi agizlariyla bu sunucuda para olmadigini söylüyorlar ve karsiliginda katilim icin yüklüce bize cok cok gelebilecek para istiyorlar sadece cocaman bi tisssssssssss bunlara cok ayip
ASPIRINN,ASPIRINXBÜYÜ,drASPİRİN

Resim

"Küçükken, iki resim arasındaki 7 farkı bulurdum.. Büyüdüm, insanla hayvan arasındaki 7 farkı ayırt edemez oldum."
patrikaryal
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen patrikaryal »

Aslında 1 değil 2 yanlış var ortada, birincisi turnuva iptali ikincisi ise bu kadar serzenişe karşılık timsah derili umursamaz bir tavır sergileyen yönetim.Nitekim "ben yaptım oldu" mantığı ile yapılan ne ilk yanlış ne de son olacak.Eskilerde de dediğim gibi yönetim bir iş yapmaya çalışıyorsa lütfen anlayışlı olun ve ÇARŞAFLARI ORTADAN KALDIRIN en nihayet dolaşıyor kardeşim,BECEREMİYORLAR.
Kullanıcı avatarı
TetiK
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Mesaj gönderen TetiK »

Ben Ankada yaklaşık ilk açıldığı günden beri oynayan biriyım.Adamlarda öyle bir Mantık Anlayışı var ki; ben bu oyuna nerden baksan aylık hiç yoksa 30 tl para yatırıyorum ama bana bunun karşılığı gelmiyor ne madende Saheserlerde nede nadidelerde böyle bir mantık yok ya oyun baştan aşşağı faso.

Gm lere gidyoruz bi derdimizi anlatıyoz dinleyen yok adamlar bizi adam yerine koymuyor.. ulan insafsızlar cebinize harçlığı bız koyuyoruz karşılığını isteğince bir şey yok !! Yemin ederim sizin bu yaptığınız soygundur, En önemlisi Günahtır. Oyunda neredeyse adım atmayı parayla yapacaksınız herşey para! ayı para, tesla para, plus para, maden para, ama ne karışılı sıfır. biz size bu kadar parayı yatırıyoruz ediyoruz karakter aktarmaya, satmaya ,akçe satmaya, kutu satmaya, eşya satmaya, gelince ne yasak!! bire insafsızlar bu paraları biz göktenmi topluyoruz.Türk yapımı bir oyun diyerek kendi milletimizi kötülemekten başka hiç bir şey değildir bu.!! Yaptığınız aldığınız paranın hakkını verin..

Benim gibi düşünen binlerce oyuncu olduğunada eminim. Eğer tavrınız bu şekilde sürer ise bu sorunlara bi çözum gelmez ise İkv açısında büyük para kaybına neden olur. Hiç olmazsa Aylık bnim yatdığım 30 TL den olursunuz..
Çırpındı Karadeniz
İLİŞMEBABAYORGUN..
Kullanıcı avatarı
devil
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Anka
Klan: Lodos
Lonca: Anka Plus

Mesaj gönderen devil »

viewtopic.php?f=46&t=96702

Mehmet Ali Birand her gittiği yerde gördüğü olumsuzluklar karşısında Sizi gazeteye verecem boy boy yazacaklar derdi hep. bende sizi AğMeKe gazetesine verecem boy boy....
ŞeytanınDayısı
Kilitli