OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Prinssof
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: OYUN HARBİDEN BİTTİ ARTIK

Mesaj gönderen Prinssof »

Bir kişinin 5-6 tane hesabı olunca tabi oyuncu sayısı artıyor diyorsunuz :)
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen VODKA1967 »

kandemir yazdı:Resim

Sunucular Fulll Tenha ;) ;)

Pazar günü öğle vakti tam 12.00 da bir ss al. Çok yüksek bir ihtimal o tabloda "Tenha" yazısını göreceksin. Eskiden Pazar sabahları oyun çok kalabalık olurdu hafta sonu olduğu için. Şimdi neden "Çok Kalabalık" değil bunu açıklarmısın ?

Oyuncu sayısı giderek artıyor diyenler ayrıca "Yeraltı" çıkmadan önce bu oyunu oynamamış olanlardır. Bana Yeraltı gelmeden daha önce bu oyundaydım ve oyuncu sayısı gün geçtikte artıyor diyen birisi olamaz.
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen SanaLBeLa »

VODKA1967 yazdı:
kandemir yazdı:Resim

Sunucular Fulll Tenha ;) ;)

Pazar günü öğle vakti tam 12.00 da bir ss al. Çok yüksek bir ihtimal o tabloda "Tenha" yazısını göreceksin. Eskiden Pazar sabahları oyun çok kalabalık olurdu hafta sonu olduğu için. Şimdi neden "Çok Kalabalık" değil bunu açıklarmısın ?

Oyuncu sayısı giderek artıyor diyenler ayrıca "Yeraltı" çıkmadan önce bu oyunu oynamamış olanlardır. Bana Yeraltı gelmeden daha önce bu oyundaydım ve oyuncu sayısı gün geçtikte artıyor diyen birisi olamaz.
Bence oyunda eskisi kadarda olamsa yine kişiler var he elbettte daha çoğunu isteriz ama şunu diyen kişiye sesleniyorum.Yarışmalarda ki karakter kıtlığınan anlaşılır diyene mesela ben giremedim bir sürü 49 var oraya girmeyen veyada kasan saçma saçma konuşmayalım
Kullanıcı avatarı
BiceRDoveR
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen BiceRDoveR »

Mrdz yazdı:
VODKA1967 yazdı:Arkadaşlar oyun harbi harbi bitti artık hersene böyle bir muhabbet vardı ortada ama gene az buz oyuncu olurdu. La bakıyorum hafta sonu bile oyuncu kalmamış her gün böyle yaz ayındayız Temmuz oyun dolup taşacakken yemin ediyorum kışın daha fazla adam vardı. Harbiden oyun bitti beyler anca 59 gelecek belki düzelir yoksa cıx.

Ramazanda bari oyun dolarmı sizce fikirlerinizi alayım ?
Aslında istatistikler gün geçtikçe oyuncu sayısının arttığını gösteriyor. Sanırım bu herkesin yakın çevresinden kaynaklı. Arkadaşlarının oyuna ara vermesi oyunda kimse kalmadı gibi hissedebilmene neden olabiliyor. Birde genele açık olmayan grup bölgelerinin, bir çok oyuncuyu içerisinde barındırması ve gözden uzak tutması, Eminönü, Sivri Ada, Meteor bölgesi, Yeraltı gibi yerlerin daha tenha görünmesine neden olabilmektedir. Ayrıca Topkapı güncellemesinin ardından, yoğunluk oluşturan ruh taşları ve geçiş kapıları artık birçoğumuz tarafından kullanılmamakta ve Topkapı bizi görev yerlerine direkt ulaşmamıza yardımcı olmaktadır. Buda Eminönündeki vazgeçilmez madenlerle diğer tüm bölgelerden gelen klan mensuplarının kıran kırana çarpıştığı Komutan çevresinin, meteor bölgesinde Lodos Sancağı çevresinin tenhalaşmasının en önemli aktörüdür.

Bende uzun süren bir ayrılığın ardından yaptığım dönüşte, oyuncu sayısı mükemmel seviye artmış gördüm ve oyuna yeni kaydolmuş onlarca kişiyle tanışma fırsatı buldum :) İstanbul Oyun, gün geçtikçe büyümeye devam edecektir...
Öylemi dersin senelerce oynadım - oynadık işte artık adam gibi güncelleme gelene kadar yokuz. büyük bi güncelleme gerekiyor oyuna her gün akşam 2-4 saat arası bazen sabahlara kadar online olan ben ve çevrem böyle düşünüyoruz. bizim gibi daha niceleri var. artık 2 hesap dolusu çar kasmaktan bıktık yani
ikv99
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ikv99 »

xLuCaGox yazdı:
Dmm Kardeş Oyun Bittiyse Denetim Masası > İKV > Kaldır dersin olur biter sanki oyunun çalışanı mısın onu yönetim düşünecek neden oyuncu kaybediyoruz diye , oyuncunun düşünmesine gerek yok.

ikv99 yazdı:la bebe oyunda adammı var ezoo iki üç çapulcu loca kurmuş kendi ekseninde dönüyo oyunda adam var sanıyo dün kü eziqq

Adam 99'lu KAÇIN! :?

çalışanı senmişin gibi geldi oku anla yaz

adam oyun harbıden bitti artık diye forum ma girmiş isyan ediyo forum sayfası nıye yapıldı
oku sonra cevap yaz .
ikv99
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen ikv99 »

harkonen yazdı:
ikv99 yazdı:la bebe oyunda adammı var ezoo iki üç çapulcu loca kurmuş kendi ekseninde dönüyo oyunda adam var sanıyo dün kü eziqq
bu velette bizim sunucudaymış :D diyorum köşkün yaş ortalaması düsük

tatmin oldunmu..!

nerde sorunlu beni buluyo.

sen o

DAR ağacında fazla asılı kalmışsın ..
Kullanıcı avatarı
M1btLa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Kuklacı

Mesaj gönderen M1btLa »

Ah eski günler nerede eskiden savascımla gizit modeli ceket aldıgımda sevinçten kendımden gectıgımı bılırım sımdı ise o sevinçlerden bir taze bile birşey kalmadı . Eskıden loxceles lerde para kasan muhabbet ortamı olan ortamı severdık . Nerede o günler nerede eski savaşçı vsleri şimdi savascı vslerine baktığımızda 2 agır 1 sert pert yerlerde . Biz 39 levelleri özledik . Eskiden oyuna girerken bir tane şifacı kadın resmi koyarlardı o resmi özledik biz eski ikvnin herşeyini özledik ...
Eğer sevmediğin kişilerin yüzüne bakmak zorundaysan ve istesende kaçamıyorsan; gülümseyerek ağlamayı öğreniyorsun demektir.
SanaLBeLa
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen SanaLBeLa »

M1btLa yazdı:Ah eski günler nerede eskiden savascımla gizit modeli ceket aldıgımda sevinçten kendımden gectıgımı bılırım sımdı ise o sevinçlerden bir taze bile birşey kalmadı . Eskıden loxceles lerde para kasan muhabbet ortamı olan ortamı severdık . Nerede o günler nerede eski savaşçı vsleri şimdi savascı vslerine baktığımızda 2 agır 1 sert pert yerlerde . Biz 39 levelleri özledik . Eskiden oyuna girerken bir tane şifacı kadın resmi koyarlardı o resmi özledik biz eski ikvnin herşeyini özledik ...
Ama artık geçmişe değil geleceğe bakacağız .Yönetim elbette bir şey yapacak yapmalı mesala her karakter ırkının canı artırılmalı hem vsler uzun sürer ama şifacılar konusunda bir önerim yok :D ikv yönetimine mesajlar yağdıralım bu oyun bizim elimizde I can football u bırakın artık
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

SanaLBeLa yazdı:
M1btLa yazdı:Ah eski günler nerede eskiden savascımla gizit modeli ceket aldıgımda sevinçten kendımden gectıgımı bılırım sımdı ise o sevinçlerden bir taze bile birşey kalmadı . Eskıden loxceles lerde para kasan muhabbet ortamı olan ortamı severdık . Nerede o günler nerede eski savaşçı vsleri şimdi savascı vslerine baktığımızda 2 agır 1 sert pert yerlerde . Biz 39 levelleri özledik . Eskiden oyuna girerken bir tane şifacı kadın resmi koyarlardı o resmi özledik biz eski ikvnin herşeyini özledik ...
Ama artık geçmişe değil geleceğe bakacağız .Yönetim elbette bir şey yapacak yapmalı mesala her karakter ırkının canı artırılmalı hem vsler uzun sürer ama şifacılar konusunda bir önerim yok :D ikv yönetimine mesajlar yağdıralım bu oyun bizim elimizde I can football u bırakın artık
Yapacak, yapmalıydı, geç kaldı. Geç kalmasının en temel göstergesi şuan ki oyunun durumudur.
VODKA1967
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Geldik Ramazan'a sonunda. Bakıyorum gene standart.. :? Yazacak fazla birşey yok..