kanuni yatağanı hakkında...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Gkhanx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: DeVa

Re: kanuni yatağanı hakkında...

Mesaj gönderen Gkhanx »

heyyo yazdı:
Sakaryalee yazdı:

Kanuni Yatağanının kimlere ne şekilde ne zorluklarla verildiğini bilmeyen bir adama yansıtsanız çöp der size güler ve geçer herkesin anlatmak istediği şey bu ;)
Ortak sorunumuz ve önerimiz şaheser sınıfı yani isminin turuncu yazılması,dikkate alınması gerekli diye düşünüyorum
:arrow:
RaadoL [Kanuni Yatağanı]
Kullanıcı avatarı
Adanaufuk898
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: İstanbul

Mesaj gönderen Adanaufuk898 »

Seven yazdı:
Adanaufuk898 yazdı:Kanuni Yatağanı İşimize yaramıo değerlendirelim.. diyen Teşkilat sunucusuna getirsin 500m den Alıorum Toplu satıcak lonca varsa Bana ulaşsın.. Teşkilat ( KeLoĞLaN )+(İSTaNBuL )
benim yazımı çalmışsın ibret alsınlar falan :D
beni güldürdün :D harbi harbi böle bişeyi neden yaptın bilmiyorum ama.. Virgüllerimi bile aynı yapmışsın Kopyala yapıştır yapmaktan çekinmemişsin :) ne diyeyim kullanabilirsin imzamı ben okudugum bir Din Kitabında gördüm aklımda kalmıştı ve güzel bir söz olması nedeni ile yazdım..
Konuşmasını Biliyorsan,Konuşta İBRET Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan,Susta ADAM Sansınlar
Kullanıcı avatarı
Adanaufuk898
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: İstanbul

Mesaj gönderen Adanaufuk898 »

heyyo yazdı:
HellRiDerS yazdı:Merhaba Arkadaşlar;

Kanuni Yatağanı hakkındaki düşüncelerinizi önemle takip ediyorum, bu sebeple de konuya bende bir yorum katmak istedim.

Uzunca yıllar oyun içerisinde ''Sobee' nin Hediyesi Epe'' ''Buluşma Hatırası'' gibi efsunları her zaman gördük ve bu eşyalara karşı bir sempatimiz oldu bunun en büyük sebebi ulaşılması zor olmasından kaynaklıdır çünkü o eşya üretilemez ve herhangi bir şekilde satın alınamaz (Oyuncu alışverişi hariç)bu nedenledir ki fiyatları da yüksek tutuldu ve hiç değer kaybetmedi.

Kanuni Yatağanı' na gelecek olursak bu eşya ikv nin 5. yılı sebebiyle düzenlenen bir turnuvada kazanan 6 oyuncuya verilmiştir dolayısıyla her sunucuda 6 tane bulunmakta bence bu bile o eşyanın değerini kat ve kat arttırıyor ki zaten ismi ile bizleri onurlandırıyor.

Son olarak bu yatağana herhangi bir efsun katıldığında emin olun bir sonraki güncellemede herhangi bir işe yaramayacak ve değerini düşürecektir. Oysa şimdi benim anlattığım düşünce ile bakarsanız emin olun sizlerde bana hak vereceksiniz.

İyi forumlar dilerim.
Sobee'nin takdiri epe'de efsun var oda bi işe yaramıyo fakat değeride düşmedi bundada olsun bişeyler değeri düşsün veya düşmesin,ismi yetiyomuş zaten ? Onu geçtim ismi turuncu yazılabilirdi en azından bu kadarı yapılsaydı.

Arkadaş Çok haklı Kanuni Yatağanı yapabilirdiniz en azından sonuçta o bizim bi tarihimiz ona bakarak onurlanmalıydık**
Konuşmasını Biliyorsan,Konuşta İBRET Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan,Susta ADAM Sansınlar
Kullanıcı avatarı
AHoESKIGUNLER
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen AHoESKIGUNLER »

Merhabalar,

Bende "Kanuni Yatağanı"nı kazanan birisi olarak biraz basit olduğu görüşündeyim özellikle işlemeleri.
Biraz daha parlak olup dikkat çekebilirdi.
HellRiDerS yazdı:

Son olarak bu yatağana herhangi bir efsun katıldığında emin olun bir sonraki güncellemede herhangi bir işe yaramayacak ve değerini düşürecektir. Oysa şimdi benim anlattığım düşünce ile bakarsanız emin olun sizlerde bana hak vereceksiniz.

İyi forumlar dilerim.
Efsunu olsa dahi ilerki güncellemelerde etkisi düşecegi için işe yaramayacaktır denmiş.Peki Epe de aynı şekilde değil mi ? Epe deki savunma dahi yok "Kanuni Yatağanı"nda.

Resim

İyi forumlar.
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!
LucagoII
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen LucagoII »

Kimse laf dalaşına girmesin.

Epe'de bile 20.000 savunma varken , Kanuni Yatağanı gibi büyük bir ödülün itemsiz olmasını hiçbir mantık hiçbir yönetici açıklayamaz, açıklanamaz!
29 Haziran'a Kadar Bu Hesaptayım*
Kullanıcı avatarı
FATOSTYLE
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Raiders Of Anatolia

Mesaj gönderen FATOSTYLE »

AHoESKIGUNLER yazdı:Merhabalar,

Bende "Kanuni Yatağanı"nı kazanan birisi olarak biraz basit olduğu görüşündeyim özellikle işlemeleri.
Biraz daha parlak olup dikkat çekebilirdi.
HellRiDerS yazdı:

İyi forumlar dilerim.
Efsunu olsa dahi ilerki güncellemelerde etkisi düşecegi için işe yaramayacaktır denmiş.Peki Epe de aynı şekilde değil mi ? Epe deki savunma dahi yok "Kanuni Yatağanı"nda.

Resim

İyi forumlar.
Resim

BLACDEWIL // ŞANSÖLYE

Çekiç olmak istemeyen, tarihin örsü olacaktır.
Kullanıcı avatarı
yaban
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Raiders of Anatolia

Mesaj gönderen yaban »

Ben de bir yatağan sahibi olarak arkadaşlarıma katılmadan edemeyeceğim.Böyle bir ödülde ufak dahi olsa bir efsun bulunmaması beni gerçekten çok üzdü:( Ama ben efsununda da değilim en azından böyle özel bir hediyenin 1 level yatağandan farklı olup hiç olmazsa isminin özel bir renkte yazılıp şaheser niteliğinde olmasını isterdim.Umarım bu yorumlar dikkate alınıp yatağanın da adı ve önemi düşünülerek gerekli düzenlemeler yapılır.Böylece biz ödül sahiplerinin bi nebze olsun gönülleri hoş tutulmuş olur.Şimdiden teşekkür ediyorum.Keyifli forumlar
Resim
Klan:Arzın Çocukları
Rütbe:***
Resim
Kullanıcı avatarı
coksacma
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen coksacma »

Kromofon vermişler yatağanı. ;) Daha ne istiyorsun?Sat parasını ye.
Christopher McCandless
Kullanıcı avatarı
Gkhanx
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka
Lonca: DeVa

Mesaj gönderen Gkhanx »

Biraz önce oyundaydim. Bölgeye Kanuni Yatağan yansittikdan sonra başka bir oyuncu ( 1 Lewel Yatağan Reçetesi ) yansitti ve Birde üretilmiş halini yansitti. Yani daha nasil dalga geçile bilir bilmiyorum bu nasil bi sacmalikdir sinirlerim bozuldu! :evil:
Büyük emeklerle kazanilan ödülün sonucu böyle olmamaliydi!
RaadoL [Kanuni Yatağanı]