kanuni yatağanı hakkında...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Seven
Fareli Köyün Kavalcısı
Fareli Köyün Kavalcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: JANDARMA

Re: kanuni yatağanı hakkında...

Mesaj gönderen Seven »

bbsnake yazdı:
XxDiDaSxX yazdı:
HellRiDerS yazdı:Merhaba Arkadaşlar;

Kanuni Yatağanı hakkındaki düşüncelerinizi önemle takip ediyorum, bu sebeple de konuya bende bir yorum katmak istedim.

Uzunca yıllar oyun içerisinde ''Sobee' nin Hediyesi Epe'' ''Buluşma Hatırası'' gibi efsunları her zaman gördük ve bu eşyalara karşı bir sempatimiz oldu bunun en büyük sebebi ulaşılması zor olmasından kaynaklıdır çünkü o eşya üretilemez ve herhangi bir şekilde satın alınamaz (Oyuncu alışverişi hariç)bu nedenledir ki fiyatları da yüksek tutuldu ve hiç değer kaybetmedi.

Kanuni Yatağanı' na gelecek olursak bu eşya ikv nin 5. yılı sebebiyle düzenlenen bir turnuvada kazanan 6 oyuncuya verilmiştir dolayısıyla her sunucuda 6 tane bulunmakta bence bu bile o eşyanın değerini kat ve kat arttırıyor ki zaten ismi ile bizleri onurlandırıyor.

Son olarak bu yatağana herhangi bir efsun katıldığında emin olun bir sonraki güncellemede herhangi bir işe yaramayacak ve değerini düşürecektir. Oysa şimdi benim anlattığım düşünce ile bakarsanız emin olun sizlerde bana hak vereceksiniz.

İyi forumlar dilerim.
Bu söz acaba yakında güncelleme olabileceğinin sinyalini veriyor olabilirmi ? :)
Önümüzdeki zaman içerisinde bir Güncelleme olucak büyük bir paket olabilir.Bekleyip göreceğiz O Silahlar boşuna parlatılmadı ;)

Ben ikv kutu bulamıyorum şimdi arkadaşlar nerull ile oyunda görüştüm. 1 kere ikv kutu dağıtımı olcak dedi demekki topkapı sarayı geldi dağıtım oldu diye duyurdu. 2.kez gene dağıtım olacakmış galiba bu sefer o 2. kutular dağıtılana kadar eklenti paketi gelecek :D tahminimce böyle
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
heyyo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tılsım_DEVA_Anka

Mesaj gönderen heyyo »

Kanuni Yatağanı hakkındaki düşüncelerinizi önemle takip ediyorum, bu sebeple de konuya bende bir yorum katmak istedim.

Uzunca yıllar oyun içerisinde ''Sobee' nin Hediyesi Epe'' ''Buluşma Hatırası'' gibi efsunları her zaman gördük ve bu eşyalara karşı bir sempatimiz oldu bunun en büyük sebebi ulaşılması zor olmasından kaynaklıdır çünkü o eşya üretilemez ve herhangi bir şekilde satın alınamaz (Oyuncu alışverişi hariç)bu nedenledir ki fiyatları da yüksek tutuldu ve hiç değer kaybetmedi.

Kanuni Yatağanı' na gelecek olursak bu eşya ikv nin 5. yılı sebebiyle düzenlenen bir turnuvada kazanan 6 oyuncuya verilmiştir dolayısıyla her sunucuda 6 tane bulunmakta bence bu bile o eşyanın değerini kat ve kat arttırıyor ki zaten ismi ile bizleri onurlandırıyor.

Son olarak bu yatağana herhangi bir efsun katıldığında emin olun bir sonraki güncellemede herhangi bir işe yaramayacak ve değerini düşürecektir. Oysa şimdi benim anlattığım düşünce ile bakarsanız emin olun sizlerde bana hak vereceksiniz.

İyi forumlar dilerim.
Sobee'nin takdiri epe'de efsun var oda bi işe yaramıyo fakat değeride düşmedi bundada olsun bişeyler değeri düşsün veya düşmesin,ismi yetiyomuş zaten ? Onu geçtim ismi turuncu yazılabilirdi en azından bu kadarı yapılsaydı.
TUGİ
MAJEZİK
Kullanıcı avatarı
LuiKaaNx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen LuiKaaNx »

İyi forumlar dilerim.

Bizim ağırlık verdiğimiz nokta efsun değil işte 1 ay önce efsun olmıyacağı duyrulmuştu uzulsekte neyse demiştik şaheser item olur turuncu renkte olur dıye dusunduk... ama normal bi yatağandan farkı yok.. asıl sorun bu kısaca anlamı ve ihtişamı büyük olan bu silahı şaheser kısmına almak gerekir..
Kullanıcı avatarı
Sakaryalee
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Crash

Mesaj gönderen Sakaryalee »

Kanuni yatağanı ile 1 lwl yatağının arasındaki tek fark bir anlamı olması haaa bu yetmezmi tabiki yeter en büyük özelliği bir anlamı var ama ne bileyim ismi turuncu olsaydı veya şuana kadar kullanılmamış bir renk olsaydı ilgi çekerdi hiç değilse

Kanuni Yatağanının kimlere ne şekilde ne zorluklarla verildiğini bilmeyen bir adama yansıtsanız çöp der size güler ve geçer herkesin anlatmak istediği şey bu ;)
6 Yıllık Maceranın Sonu (29.12.2012)

Resim

İKV'den Haberdar Olun!
ResimResim
Kullanıcı avatarı
heyyo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Anka
Lonca: Tılsım_DEVA_Anka

Mesaj gönderen heyyo »

LuiKaaNx yazdı: Bizim ağırlık verdiğimiz nokta efsun değil işte 1 ay önce efsun olmıyacağı duyrulmuştu uzulsekte neyse demiştik şaheser item olur turuncu renkte olur dıye dusunduk... ama normal bi yatağandan farkı yok.. asıl sorun bu kısaca anlamı ve ihtişamı büyük olan bu silahı şaheser kısmına almak gerekir..
Sakaryalee yazdı:Kanuni yatağanı ile 1 lwl yatağının arasındaki tek fark bir anlamı olması haaa bu yetmezmi tabiki yeter en büyük özelliği bir anlamı var ama ne bileyim ismi turuncu olsaydı veya şuana kadar kullanılmamış bir renk olsaydı ilgi çekerdi hiç değilse

Kanuni Yatağanının kimlere ne şekilde ne zorluklarla verildiğini bilmeyen bir adama yansıtsanız çöp der size güler ve geçer herkesin anlatmak istediği şey bu ;)
Ortak sorunumuz ve önerimiz şaheser sınıfı yani isminin turuncu yazılması,dikkate alınması gerekli diye düşünüyorum
TUGİ
MAJEZİK
Kullanıcı avatarı
baddxdream
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen baddxdream »

İyi forumlar dilerim.

Islık çalanın bu silahtan daha hoş güzel oldugunun farkındasınız demi . Ayrıca oyunda kimin en iyi kasayı yapma gibi bir hevesi vardır kasamda herşeyim olsun hevesi vardır bilemem ama benim vardı ve işe yaramadık hatta hangi charıma koydugumu bile unuttugum bir sürü işe yaramaz zımbırtıdan biri buda bence . 5. yıl hediyesi olarak ikv bunumu dagıtmış bu eleştiridir lakin en azından ıslık çalanın üzerinde bir keç işleme vardır . Ne verelim denilmiş yataganın ismi degiştirilip sunulmuş tartışılır baştan sagma bir işmi diye bana göre öyledir işin kolayına kaçılmış gibi geldi . Akabinde elimde 1 level yatagan tutsam da kimse nasılsa aradaki farkı ayırt edemiyceginden dolayı bunu hatıra veya nadir bulunur eşya diye sınıflandırıp 5 kuruş para vermem böyle şeylere takıntısı olan ben bile bu silahı elde etmek için para harcamam . Islık çalan kadar işlemesi olsaydı eyw :) Bunun fiyatı ucızda olsa sonuçta yatagan ben sonuca bakarım sadece isim bir itemi nadir bulunur yapmaz onu ayırt edecek bişiler olması lazım .
kötürüya

Sizler birer kuklasınız oynamayı bekleyen bizler ustayız o konuda oynatmayı bilen
Kullanıcı avatarı
EmreDOKER
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: <Nemesis>

Mesaj gönderen EmreDOKER »

Adanaufuk898 yazdı:Kanuni Yatağanı İşimize yaramıo değerlendirelim.. diyen Teşkilat sunucusuna getirsin 500m den Alıorum Toplu satıcak lonca varsa Bana ulaşsın.. Teşkilat ( KeLoĞLaN )+(İSTaNBuL )
Kardesm eger skypenı verebılrsen konusabılrz ..
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
EmreDOKER
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

İyi forumlar dilerim.

Koray abı cok guzel bır dusunceye sahıpsın ama cogu kısı boyle dusunmuyor Bende dahıl bır cok kısı bu dusuncenın zıttını savunuyorz sadece ısmı kımseye yetmıyor . İstanbul kıyamet vaktı gıbı profesyonel bır ARGE vb. Yonetım ekıplerınden boyle bır hedıye gercekten cok uzucu oldu .
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ghost
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: zeyda

Mesaj gönderen ghost »

Demek istenen şu;

Epe 100 mt öteden göze carpan bır sılah yansıtmaya gerek yok goruntusu onun epe
olduğunu belli ediyor.

Ama yansıtmadıktan sonra onun kanuni mi normal yatagan mı olduğu belli olmuyor en ezından şekıl ıtıbarı ile (efsun olmasada olur) farklı olsaysa " vay be adamın elindekine bak şampiyon loncanın kılıcı" denebilir.

30 lv adama göster bu ne der fakat, şeklinden dolayı böyle bir silahı ilk göreceğinden silaha bak bu ne acaba der.
menteş
menteşIII
menteşII
Kullanıcı avatarı
EmreDOKER
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

ghost yazdı:Demek istenen şu;

Epe 100 mt öteden göze carpan bır sılah yansıtmaya gerek yok goruntusu onun epe
olduğunu belli ediyor.

Ama yansıtmadıktan sonra onun kanuni mi normal yatagan mı olduğu belli olmuyor en ezından şekıl ıtıbarı ile (efsun olmasada olur) farklı olsaysa " vay be adamın elindekine bak şampiyon loncanın kılıcı" denebilir.

30 lv adama göster bu ne der fakat, şeklinden dolayı böyle bir silahı ilk göreceğinden silaha bak bu ne acaba der.
Katılıyorm . Klana yansıttgım zaman adamlar bune dıyor ısmı yeter dıyorlar ama kımse onemsemıyor ısımını adam elımde goruyor 1 lwl yataganla havamı atıyorsn dıyor anlamak ıcın yataganın dıbıne sokulmak lazm.
Resim
Resim