[OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
IMMORTAL55
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: [OKO Taktikleri] Şifacı-Savaşçıya karşı

Mesaj gönderen IMMORTAL55 »

KEMALIZMX yazdı:
Deniyelim sunucu söle ?
Anka
Sınıfların en ölümcül olanı şifacıdır.Seni zehirler,asit köpüğünde öldürür.

Resim
Kullanıcı avatarı
Untifost
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Untifost »

Şifacıların Savaşcıya Karşı Dizilimi İçin Büyü Hasarı Asit Eşyaları Kullanılmalıdır(Bence)

Hidro Setli Bir Şifacı 1200 Asit Yapıyor
Oksi Takılar İle 1460 Oluyor ve bu Hasar Bır Savascıya Dirençsiz Olsa 2500 Duz Vurabılır..
Bu Kural Büyücüler İçin Şifacılar İçin Kolay Bir Kesim Olur.. büyücülere aynı 2500 veya 2700 gibi Vurma İhtimali Yuksek WS atmak İçin İdeal Bir Seçimdir..

Direnç Puanlarını Asit ve Zehir Eşit Dagıtmak
ve
Element Dirençine 15 Puan vermekle guzel bir şifacı Olabılır
15 Asit 15 Bilgi
15 Zehir ( Yavaslatmak İçin ) Kacarak Asit Attıgınız İçin Çok İşe Yarıyor..
15 Kangal yani Çağrı
Bunlar Benim için İdeal Bir Yetenek Kullanımı ..
Sunucu: Anka/Eminönü
Karakter Adı: Rainhealty- İcewoman
Sınıf: Şifacı - Büyücü
Onevigor
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Lonca: Perspektif

Mesaj gönderen Onevigor »

Untifost yazdı:Şifacıların Savaşcıya Karşı Dizilimi İçin Büyü Hasarı Asit Eşyaları Kullanılmalıdır(Bence)

Oksi Takılar İle 1460 Oluyor ve bu Hasar Bır Savascıya Dirençsiz Olsa 2500 Duz Vurabılır..
Bu Kural Büyücüler İçin Şifacılar İçin Kolay Bir Kesim Olur.. büyücülere aynı 2500 veya 2700 gibi Vurma İhtimali Yuksek WS atmak İçin İdeal Bir Seçimdir..

ve
15 Asit 15 Bilgi
15 Kangal yani Çağrı
aslında bu konuda haklısın :) ama şöyle bir durum var ben kendi açımdan söylüyorum bu dediğin yetenekleri dizdim fakat bu sefer cent takım ve zırhım olmadığı için savaşçı yaklaştığında felç oluyorum :) hele bide durdurma zihin gelirse kesinlikle kaçarın olmuyo çünkü iyileştirme yok :D uzun lafın kısası savaşçıyı kesmenin yolu 15 ruh ve cent takı seti ve zırh olmasıdır bu sayede şifann zırhı 60 olur ve nerdeyse bi tank kadar az hasar alır savaşçı 1800 civarında vurur ve zihin geldiğinde paçayı kurtarırsın savaşçı vssinde asit çok kudret yer ve 27 k canı götüremezsin :) o yüzden savaşçıyı keserken iyileştirme yetenekleri ve ruh kalkanı gerekir drence gerek yoktur çünkü bi rakip gören savaşçı direk maxları giyer ve abanmaya başlar hiçbiri element denemez :) bu sayede savaşçıyı ters köşeye yatırırsn ilk durdurmada kesemezse zaten birdaha kesemez :)
Kullanıcı avatarı
ReVaNCHisTaa
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Yokki Reis :)

Mesaj gönderen ReVaNCHisTaa »

Onevigor yazdı:
Untifost yazdı:Şifacıların Savaşcıya Karşı Dizilimi İçin Büyü Hasarı Asit Eşyaları Kullanılmalıdır(Bence)

ve
15 Asit 15 Bilgi
15 Kangal yani Çağrı
aslında bu konuda haklısın :) ama şöyle bir durum var ben kendi açımdan söylüyorum bu dediğin yetenekleri dizdim fakat bu sefer cent takım ve zırhım olmadığı için savaşçı yaklaştığında felç oluyorum :) hele bide durdurma zihin gelirse kesinlikle kaçarın olmuyo çünkü iyileştirme yok :D uzun lafın kısası savaşçıyı kesmenin yolu 15 ruh ve cent takı seti ve zırh olmasıdır bu sayede şifann zırhı 60 olur ve nerdeyse bi tank kadar az hasar alır savaşçı 1800 civarında vurur ve zihin geldiğinde paçayı kurtarırsın savaşçı vssinde asit çok kudret yer ve 27 k canı götüremezsin :) o yüzden savaşçıyı keserken iyileştirme yetenekleri ve ruh kalkanı gerekir drence gerek yoktur çünkü bi rakip gören savaşçı direk maxları giyer ve abanmaya başlar hiçbiri element denemez :) bu sayede savaşçıyı ters köşeye yatırırsn ilk durdurmada kesemezse zaten birdaha kesemez :)
FULL ASİT DİZ WS AT EN FAZLA 3BİN VURRSUN DUZ DIYORUM VE HER TURLU SAVASCIYI ALIRSIN + BUYUCUYUDE ALIRSIN YETERKİ ZIRHINI SAĞLAM YAP
Sunucu : Eminönü
Karakter : Şifa
İsim: Furkan
Nick :RevaNCHisTaa
Level : 49

Şaheser: [ Ruh Döven Asa ]

C* SAKARYA C*

http://www.facebook.com/RevaNCHisTaa
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

15 Gazap
15 Ruh Kalkanı
15 Asit
15 Asit Bilgisi
15 Zehir
15 Çağrı
12 Meditasyon
1 Büyü bozma

Hidroflik setiniz ve Partatılmış Hidro Asa varsa,(Bide zehirlemek için Siyanür eşyalar) 2670 Asit ve 2300 Zehir oluyor.(Gazap skili ile birlikte)Bunlarla beraber savaşcıyı çok rahat kesebilirsiniz.Zehir ve Köpek savaşcının size yaklaşmasını baya bir zorlaştırır.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
ReVaNCHisTaa
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Yokki Reis :)

Mesaj gönderen ReVaNCHisTaa »

berkan587 yazdı:15 Gazap
15 Ruh Kalkanı
15 Asit
15 Asit Bilgisi
15 Zehir
15 Çağrı
12 Meditasyon
1 Büyü bozma

Hidroflik setiniz ve Partatılmış Hidro Asa varsa,(Bide zehirlemek için Siyanür eşyalar) 2670 Asit ve 2300 Zehir oluyor.(Gazap skili ile birlikte)Bunlarla beraber savaşcıyı çok rahat kesebilirsiniz.Zehir ve Köpek savaşcının size yaklaşmasını baya bir zorlaştırır.
:arrow:
Sunucu : Eminönü
Karakter : Şifa
İsim: Furkan
Nick :RevaNCHisTaa
Level : 49

Şaheser: [ Ruh Döven Asa ]

C* SAKARYA C*

http://www.facebook.com/RevaNCHisTaa
qlllfurkanlll
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak
Lonca: atabey

Mesaj gönderen qlllfurkanlll »

arkadalar benim takıldığım konu şu bazı adamlar var üst ful bilge başkası var üst çöp ama elinde ejder var siz ejderi alıyosunuz :twisted: ben bu konuya çok kızıyorum ejder ecel latif süs saygılarımla atabeyxer-ceza-hekim* :ugeek:
Kullanıcı avatarı
Maynaqsifaci
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Just For Fun*

Mesaj gönderen Maynaqsifaci »

15 Ruh Kalkanı
15 Asit
15 Asit Bilgisi
15 Zehir
15 Çağrı
12 Meditasyon
1 Büyü bozma

Berkan kardeşim güzel söylemişsin lakin merak ettiğim bir husus var. Gazap+Ruh açtığında 50 kudretin kalacak.Zehir 13-14 kudret asit 8-9 kudret yiyor. Yani kudret açısından çok sıkıntıya giriliyor. Gazap açtıktan sonra oturuyorum dersen ona birşey diyemem çünkü ben attığım wslerde karşımdaki ile eşit şartlarda olmayı tercih ederim yani o skil açıp kudretini yenileyemiyorsa benim de mantık olarak (en azından kendi bakış açıma uygun bir şekilde) yapamamam gerekir. Ben derim ki yakın dövüşten vazgeçmeyin şifacıya kaçmak yakışmaz :) ( Klan savaşında kaçabildiğiniz kadar kaçın :D) şifacının yakın dövüşü öldü demeyin uygun yeteneklerle (ki çoğunuz az çok çıkartabilirsiniz) ve uygun itemlerle ( bu konuda yeni itemlerin fayda sağladığını gördüm,şahit oldum) kesilebiliyor. 3 savaşçı ile vs atabildim bende korkuyordum yakın dövüş bitti diye lakin ilkini 10-7 ikincisini 5-3 üçüncüsünü 3-0 kazandım bilginizle...

Tılsımdan sevgiler..

Maynaqşifacı
Resim

ResimResim
Kullanıcı avatarı
berkan587
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini

Mesaj gönderen berkan587 »

Maynaqsifaci yazdı:
15 Ruh Kalkanı
15 Asit
15 Asit Bilgisi
15 Zehir
15 Çağrı
12 Meditasyon
1 Büyü bozma

Berkan kardeşim güzel söylemişsin lakin merak ettiğim bir husus var. Gazap+Ruh açtığında 50 kudretin kalacak.Zehir 13-14 kudret asit 8-9 kudret yiyor. Yani kudret açısından çok sıkıntıya giriliyor. Gazap açtıktan sonra oturuyorum dersen ona birşey diyemem çünkü ben attığım wslerde karşımdaki ile eşit şartlarda olmayı tercih ederim yani o skil açıp kudretini yenileyemiyorsa benim de mantık olarak (en azından kendi bakış açıma uygun bir şekilde) yapamamam gerekir. Ben derim ki yakın dövüşten vazgeçmeyin şifacıya kaçmak yakışmaz :) ( Klan savaşında kaçabildiğiniz kadar kaçın :D) şifacının yakın dövüşü öldü demeyin uygun yeteneklerle (ki çoğunuz az çok çıkartabilirsiniz) ve uygun itemlerle ( bu konuda yeni itemlerin fayda sağladığını gördüm,şahit oldum) kesilebiliyor. 3 savaşçı ile vs atabildim bende korkuyordum yakın dövüş bitti diye lakin ilkini 10-7 ikincisini 5-3 üçüncüsünü 3-0 kazandım bilginizle...

Tılsımdan sevgiler..

Maynaqşifacı

Yakın dövüşte Full bıçak sırtı + latifi olan bir savaşcıyı kesmek bana göre imkansız gibi geliyor :) Bu arada bizim sunucuda skil açıp oturmaya izin veriliyor.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Maynaqsifaci
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Just For Fun*

Mesaj gönderen Maynaqsifaci »

Kestiğim arkadaşların 2 si 5244 maxlı teki 4940 maxlı idi :)
Resim

ResimResim