Lonca Tüccarı açılıyor!

Loncanız hakkındaki tüm bilgilendirmeleri ve duyurularınızı buradan yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Aslanbambam
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: mahşer

Re: Lonca Tüccarı açılıyor!

Mesaj gönderen Aslanbambam »

Orti yazdı:
Resim

Lonca Tüccarından ürün satın alabilmek için bir lonca üyesi olmanız ve loncanızın belli bir seviyeye ulaşmış olması gerekmektedir (L.S.G).

Not: Çok yakında oyun parası ile satın alabileceğiniz bazı eşyalar da Lonca tüccarına eklenecektir.

lonca üyesi yaptık 3 sınıftan çarımızı 7 aydır bekliyoruz bi uygulamay yapmak bu kadar zormu acaba diğer oyunlarda 6 ayda bir yenilik geliyor biz çok yavaş ilerliyoruz türk oyunu diye mi acaba :D
yetkililere duyrulur biz türkler zeki, çalışkan ama üşengeç oldugumuz için hala şu oyuna oyuncu istekleri hızlı bir şekilde ilermesi için adım atamadık :D
Yusuf
Kullanıcı avatarı
Gulyabani
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Gulyabani »

HollyShit yazdı:Ne zaman eşyalar gelecek?

Benim kanaatim şu yönde;

Nucleus GB-Amplifikatör - 5.000.000 Lonca Puanı
Nucleus Kolye - 1.000.000
Nucleus Yüzük - 1.000.000 ve daha fazlası.
Oyun parasıyla satılabilecek eşyaları lonca tüccarı satacakmış bildiğim. Bu sarı eşyalar oyun parasıyla satılmıyor ki... Şu nucleus yüzüğü keşke satsa şu tüccar :(
"Dünyâda 100 gram akıl varsa, bunun 90 gramı Abdülhamîd Han'da, 5 gramı bende, kalan 5 gramı da diğer dünyâ siyâsîlerindedir" Prens Bismarck
Kullanıcı avatarı
cihankaraca
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: KYK

Mesaj gönderen cihankaraca »

Bu Konuda Gelişme Varmıdır.
İnsanlar hile ve üç kağıtçılıkta o kadar ustalaşmışlar ki, şeytanın bu konudaki şöhreti unutulup gitmiş.
Imaptastabext
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

lampy wiszące

Mesaj gönderen Imaptastabext »

Rusvettci
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Rusvettci »

Bravo!
Karakter Adı : Rusvettci
Karakter : Büyücü
Seviye : 49
Lonca : Yok
Sunucu : Sancak
Kullanıcı avatarı
IcedEarth
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Death of Army

Mesaj gönderen IcedEarth »

PitbuLL yazdı:Merhaba,

06.12.2011'den itibaren dillerde hep aynı türkü olacak '' Bas bas paraları Leyla'ya '' :mrgreen:
:mrgreen: :lol: :lol: :D :D :mrgreen:
Resim

ICEDEARTH Latif(^)
KUZEYFIRTINASI
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen KUZEYFIRTINASI »

tüm ikv camiasına hayırlı olsun
Kullanıcı avatarı
LoNeLyWoLf
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Return Of The Kings

Mesaj gönderen LoNeLyWoLf »

Respected yazdı:Harika yenilikler ard arda geliyor !

Tüm İKV kitlesine hayırlı olması temennisi ile..

İyi forumlar.

Bu arkadaşımızın imzasını değiştirmesi yönünde bir uyarı yapılabilir mi ben taksimde 4 gün sokaklarda yattım adam gitsin artistlik yapsın.Benim 2 kardeşimi vursunlar.bir tanesini köprüden atsınlar bu sanal alemde reklam yapsın öylemi

YÖNETİME SESLENİYORUM BU ELEMANIN BU İMZASI DEĞİŞTİRİLECEK KANUNSUZ EYLEM HER ZAMAN BİBER GAZI İLE TANIŞIR.
Saygılarımla
Zeroberto
LoNeLyWoLf
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı

Mesaj gönderen Respected »

LoNeLyWoLf yazdı:Bu arkadaşımızın imzasını değiştirmesi yönünde bir uyarı yapılabilir mi ben taksimde 4 gün sokaklarda yattım adam gitsin artistlik yapsın.Benim 2 kardeşimi vursunlar.bir tanesini köprüden atsınlar bu sanal alemde reklam yapsın öylemi

YÖNETİME SESLENİYORUM BU ELEMANIN BU İMZASI DEĞİŞTİRİLECEK KANUNSUZ EYLEM HER ZAMAN BİBER GAZI İLE TANIŞIR.

Ethem Sarısülük'ü vuran katilin şimdi elini kolunu sallaya sallaya gezip sağa sola iftira attığı bir dönemde hala suçluları savunmanızdaki ısrara anlam verememekteyim. Sanırım sizde onlardan biri olmalısınız ?

Kimse kimseyi köprüden atmadı. Ölen polisimiz Mustafa Sarı bizimde polisimizdir. Biz halkız bu ülkeye düşmanlık güdmüyoruz. Dava cumhuriyet ve özgürlük davasıdır. Dava kardeşi kardeşe kırdıran yönetimi al aşağı etme davasıdır.

Eğer ki bazı şeyleri öğrenmek istersen sana yardımcı olabilirim. TIKLA

Üstelik yönetime seslenişine de bir kaç yorum katmak isterim. Neden insanların görüşlerine saygı duymanız gerekirken hala zorbalık peşindesiniz ? Ve ne zamandan beri parkta toplanıp kitap okumak kanunsuz eylem oldu?

Kanunsuz eylem dediğiniz şey cumhuriyeti savunmak için toplanmak değil, cumhuriyetçileri susturmaya çalışıp satılık medya, satılık partikolları ve bir kaç vekille halkı kışkırtmakta olanlara kahramanlık damgası vurmaktır.

Ben terörist değilim. Biber gazının etkisini kendi halkınızın üzerinde değil, halkınızın bölücüleri üzerinde kullanın.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
ZoPa
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Revenge of Nobility

Mesaj gönderen ZoPa »

LoNeLyWoLf yazdı:
Respected yazdı:Harika yenilikler ard arda geliyor !

Tüm İKV kitlesine hayırlı olması temennisi ile..

İyi forumlar.

Bu arkadaşımızın imzasını değiştirmesi yönünde bir uyarı yapılabilir mi ben taksimde 4 gün sokaklarda yattım adam gitsin artistlik yapsın.Benim 2 kardeşimi vursunlar.bir tanesini köprüden atsınlar bu sanal alemde reklam yapsın öylemi

hocam bu hazımsızlık neden ? sen kafana gore eylemcı kardeslerımı joplarken sıkıntı yok da arkadas kendı gorusunu yansıttı dıye mı bu karın agrın ? senın gibilerin zıhnıyetı yuzunden olaylar bu noktaya geldı. eger o lanet meslegını sadece adam dovup gazlama uzerıne ıcra etmeyerek anayasa bılgını gelıstırırsen kanunsuz eylem terımının farkına varabılırsın ama yok sen bu kafayla yıne bı yere varamazsın. sonuç olarak A.C.A.B