Klan Aktarımı Yapanlara DİKKAT**

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Adanaufuk898
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: İstanbul

Klan Aktarımı Yapanlara DİKKAT**

Mesaj gönderen Adanaufuk898 »

Öncelikle Selamlar.. Bunu Buraya Yazma Sebebim Dikkat Etmeniz.. klan aktarımı gelmeden önce arz olan büyücüme
1.5m kp kastım 500 bn ini harcadım 1m kp duruordu sonra klan aktarımı geldiğinde karakteri Lodos klanına aktardım
klan aktarımı geldi geleli ilk kez 04,03,2012 tarihinde klandan çıktım ve 05,03,2012 tarihinde tekrar klana girerken
-1.5m şan ve -1m kp gitti klan aktarımı yapanlar klandan çıkarken dikkat etsinler kpleriniz boşa gidebilir bu sorun inşallah düzelir. ben kpm geri gelsin die yazmadım... o kadar akçe parası verioruz. sonucunda gene zarar ediyoruz. :(
Konuşmasını Biliyorsan,Konuşta İBRET Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan,Susta ADAM Sansınlar
Black
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Klan Aktarımı Yapanlara DİKKAT**

Mesaj gönderen Black »

Merhaba,
Klan Değiştirme
Her defasında seçeceğiniz karakterinizin klanını şan veya klan parası kaybı yaşamadan değiştirmenizi sağlar.

Bu ürünü kullandığınızda seçtiğiniz karakterinizin klanı ertesi sabah sunucu güncellemesiyle birlikte değişir.

Uyarı: Bu ürünü ürünlerim bölümünden Kullan tuşuna tıklayarak kullanmalısınız. Oyun içinde klan değiştirirseniz ürünü kullanmamış olursunuz, şan ve klan paranız eksilir. Ürün adetlidir, kullandıkça eksilir.

İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
Adanaufuk898
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: İstanbul

Mesaj gönderen Adanaufuk898 »

zaten ben bu ürünü daha önce kullandım dükkandan halletim klan aktarıldı onda sorun yok.... aktardıktan 3 ay sonra ben 1 kez klandan çıktım ve çıktıgım klana tekrar girdim tüm kp + şanlar gitti yoksa sorun yok aktarım aktarılıor kendiliğinden yanlış anlamışsın dikkatli oku yazdıklarımı****
Konuşmasını Biliyorsan,Konuşta İBRET Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan,Susta ADAM Sansınlar
Bahtsiz
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Bahtsiz »

Paşam pek inandırıcı gelmedi sanki ya :( 1.5Milyon Şan ve 1Milyon Klan Parası diyorsun bunlar az bir oran değil ve umursamıyorsun geri gelmesini istediğimden değil nasıl bir iş :) Ayrıca çıkınca benim hatırladığıma göre ikiside orantılı şekilde düşer. Yani biri 500bin fazla düşmüş sende.

Yani dediğim gibi Milyon para ile Milyon KP çok farklı şeyler ve KP umursanacak bir şey :)
İstanbul - u Kıyamet-ül Hîn
Kullanıcı avatarı
Zodiac1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Zodiac1 »

Bahtsiz yazdı:Paşam pek inandırıcı gelmedi sanki ya :( 1.5Milyon Şan ve 1Milyon Klan Parası diyorsun bunlar az bir oran değil ve umursamıyorsun geri gelmesini istediğimden değil nasıl bir iş :) Ayrıca çıkınca benim hatırladığıma göre ikiside orantılı şekilde düşer. Yani biri 500bin fazla düşmüş sende.

Yani dediğim gibi Milyon para ile Milyon KP çok farklı şeyler ve KP umursanacak bir şey :)
:arrow: 1.5 M şan okadar zor bi rakam değil fazla abartma Alt tarafı 3 yesil yıldız.Yani iyi bir kp kasma ve satın almayla kolayca ulasırsın.

:arrow: İkside orantılı sekılde duser demıssın Arkdas kp sinden 500 bn harcamıs geriye kalan 1M kp ve 1.5 Şan gitmiş yani birikimlerin tamamı .
xDFMx[^Ejder Asa]
Hestawot[(^)Latif]
Evsaıceha[İbni Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli(^) Çıbanlı Akrep (Asa)]
Zodiac [Ashab-I Kehf]
Kullanıcı avatarı
PHxUFUQ
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Şehitler Ölmez

Mesaj gönderen PHxUFUQ »

Bhatsiz kardeş iyi okumadan cevap vermişsin arkadaş klana girince tüm herşey gitmiş klandan çıkınca değil dikkatli oku çıkınca zaten 1000. gidio ama bu farklı bi hata klana girince 1.5m şanı ile 1m kp si gitti PRİNTLER..Resim
Resim
Resim
Konuşmasını Biliyorsan Konuşta İbret Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan Susta Adam Sansınlar..
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Bahtsiz yazdı:Paşam pek inandırıcı gelmedi sanki ya :( 1.5Milyon Şan ve 1Milyon Klan Parası diyorsun bunlar az bir oran değil ve umursamıyorsun geri gelmesini istediğimden değil nasıl bir iş :) Ayrıca çıkınca benim hatırladığıma göre ikiside orantılı şekilde düşer. Yani biri 500bin fazla düşmüş sende.

1,5 M ŞANIN VARSA VE İÇİNDE 1 M KP VARSA DİGER KLANA GİRERSEN 1,5 M ŞAN VE 1 M KLAN İKİSİDE SIFIRLANIR.

yANLIŞLIK YOK BURDA.

ŞANIN 1,5 M İSE KALNDAN CIKINCA DÜŞCEGİ ŞAN MİKTARI 1000 ŞAN VE 1000 KLAN PARASIDIR AYNI KALNA TEKRAR GİRİNCE DEĞİŞEN BİŞİ OLMAZ AMA DİGER KALNA GİRERSEN SIFIRLANIR.

GENELLİKLE BU HATA KLANSIZ BİR CARIN HANGİ TARAFA MENSUP OLDUĞU ANLAŞILAMAKTADIR.

Arz klanındaken klan aktarımı alıp sonra lodos olup lodosken cıkıp kalnsızken tekrar lodos klanına girerken şanın sıfırlanıyorsada buda oyun hatasıdır.

İNCELENMESİ GEREKEN BİR KONU OLABiLİR.

(HE BUYUK YAZDIM sorun olurmu)
En son ARZLODOS tarafından 06 Mar 2012 20:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

ARZLODOS yazdı:

1,5 M ŞANIN VARSA VE İÇİNDE 1 M KP VARSA DİGER KLANA GİRERSEN 1,5 M ŞAN VE 1 M KLAN İKİSİDE SIFIRLANIR.

yANLIŞLIK YOK BURDA.

ŞANIN 1,5 M İSE KALNDAN CIKINCA DÜŞCEGİ ŞAN MİKTARI 1000 ŞAN VE 1000 KLAN PARASIDIR AYNI KALNA TEKRAR GİRİNCE DEĞİŞEN BİŞİ OLMAZ AMA DİGER KALNA GİRERSEN SIFIRLANIR.

GENELLİKLE BU HATA KLANSIZ BİR CARIN HANGİ TARAFA MENSUP OLDUĞU ANLAŞILAMAKTADIR.

Arz klanındaken klan aktarımı alıp sonra lodos olup lodosken cıkıp kalnsızken tekrar lodos klanına girerken şanın sıfırlanıyorsada buda hatadır.

Arkadaşın dediği de senin dediğin ise hata var demektir.Demekki sistem klan değiştirme alıp klan değiştiren adamı hala diğer klanda olarak görüyor.
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
Kullanıcı avatarı
PHxUFUQ
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Şehitler Ölmez

Mesaj gönderen PHxUFUQ »

Forumkral yazdı:
ARZLODOS yazdı:

yANLIŞLIK YOK BURDA.

Arz klanındaken klan aktarımı alıp sonra lodos olup lodosken cıkıp kalnsızken tekrar lodos klanına girerken şanın sıfırlanıyorsada buda hatadır.

Arkadaşın dediği de senin dediğin ise hata var demektir.Demekki sistem klan değiştirme alıp klan değiştiren adamı hala diğer klanda olarak görüyor.
kardeşim bende onu demek istiorum Arz klanındayken klan aktarımı alıp sonra lodos olup,lodosken çıkıp klansızken tekrar lodos klanına girerken şanım 0 landı.. diğer türlü arzken lodos olunca giden kp + şan ı bende biliorum benm demek istediğim bu
Konuşmasını Biliyorsan Konuşta İbret Alsınlar,
Konuşmasını Bilmiyorsan Susta Adam Sansınlar..
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Lonca: Deva

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Büyük ihtimal oyun hatası bir mail at baksınlar
Resim

LEPRECHAUN