İKV'YE NASIL BAŞLADINIZ... ???

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ASYAXKARA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Re: İKV'YE NASIL BAŞLADINIZ... ???

Mesaj gönderen ASYAXKARA »

GÜzel.. dewam
Resim
Kullanıcı avatarı
Zodiac1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Zodiac1 »

3 sene önce Kıyamette İstanbul'un yeri adında arastırma yaparken tesadufen rasladım oyunu ındırdım oynadım fılan sonra oyuna uyum saglayamayıp bıraktım.İşte Gecen sene lisede sınıftan 2 kişi oynuyomuş ve onların dıger arkadasları fln da oynuyomus sonra gel sende bize katıl dedıler uyduk onalra o gun bu gundur oynuyoruz .Yani bindik bi alamete gidiyoz kıyamete.Su anda oyunu oynayan 6 kişiden benle beraber 3 kişi kaldık bıraktı hepsi. :shock: :shock:
xDFMx[^Ejder Asa]
Hestawot[(^)Latif]
Evsaıceha[İbni Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli(^) Çıbanlı Akrep (Asa)]
Zodiac [Ashab-I Kehf]
Kullanıcı avatarı
Kingoftheikv
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Nefsi Müdafaa

Mesaj gönderen Kingoftheikv »

Zodiac1 yazdı:3 sene önce Kıyamette İstanbul'un yeri adında arastırma yaparken tesadufen rasladım oyunu ındırdım oynadım fılan sonra oyuna uyum saglayamayıp bıraktım.İşte Gecen sene lisede sınıftan 2 kişi oynuyomuş ve onların dıger arkadasları fln da oynuyomus sonra gel sende bize katıl dedıler uyduk onalra o gun bu gundur oynuyoruz .Yani bindik bi alamete gidiyoz kıyamete.Su anda oyunu oynayan 6 kişiden benle beraber 3 kişi kaldık bıraktı hepsi. :shock: :shock:

:) :)
[Kingoftheikv(49)]
armen1010
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen armen1010 »

Aleışveriş Merkezine oyun Bakmaya gitim ve merak etim ve aldım ne bileyim boyle yukseklere cıkabilecegmi Oyunu ilk girdigimde bişey billmiordum sagolsun sancak sunucudaki rehberler yardım eti [REHBER]CANKIZ

HERKESE İYİ FORUMLAR ....
armen1010
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen armen1010 »

Aleışveriş Merkezine oyun Bakmaya gitim ve merak etim ve aldım ne bileyim boyle yukseklere cıkabilecegmi Oyunu ilk girdigimde bişey billmiordum sagolsun sancak sunucudaki rehberler yardım eti [REHBER]CANKIZ

Kullanıcı avatarı
Silahcix
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: İnferno Team

Mesaj gönderen Silahcix »

armen1010 yazdı:Aleışveriş Merkezine oyun Bakmaya gitim ve merak etim ve aldım ne bileyim boyle yukseklere cıkabilecegmi Oyunu ilk girdigimde bişey billmiordum sagolsun sancak sunucudaki rehberler yardım eti [REHBER]CANKIZ

Bizim Cankız İrem reklamı da kapmış =)
Rehberler azimle çalışıyor. Biz başladığımızda yoktu böyle uygulamalar.

Ben de 2007 sonunda arkadaşımın tavsiyesiyle başlamıştım. Kertenkele görevine kadar ne silah ne pantolon yoktu üzerimde.. Jandarmadan almamışım. Birisi benim o halimi gördü de silah pantolon birşeyle verdi çöp cinsinden.. Tekme atmaktan gına gelmişti =)

En komik anılarımdan birisi de kızgın kum görevim.. Tarif üzerine kızgın kumun yerini buldum ama ne olduğunu bilmiyorum. Kızgın Kumu öldürün diyor sadece.. Gittim bir kalabalık var. Meğer grup olmuşlar, bir iki tane 39 lv orada. Soruyorum nerede kızgın kum diye. Ortada diyorlar. Gidiyorum bakınıyorum oradaki kumdan tepecik vardır ya, tepeciğe mi saldırıcam falan diye aradım durdum. Sonra bi gümbürtü koptu. Kızgın kumu öldürmüşler. Meğer ben yerdeki kırmızı elbiseli kızgın kumun fare adam olduğundan bile haberim yokmuş. Fare adam diyen olmadı ki =) Kumun orada dolanıyorum ben de.. Sonra kalktı da kestiler bana da =)
İKV'den Haberdar Olun!
İKV İletişim/Destek Formu için Tıkla!

Dev İKV Maden Haritası İçin Tıkla!

Açıklamalı Görev Konusu İçin Tıkla!

Murat ARIKAN
Kullanıcı avatarı
yunus1907
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen yunus1907 »

İkv'yle 5 sene önce tanıştım,yazın babam okey oynarken reklamını gördüm indirdim lwl sınırı 39 yanlıs hatırlamıyorsam,sonra 29 lwle kastım amcamın oglu carı yanlısıkla sıldı,arkadas'dan car aldım 32 lwl ozamanlar hayalimde konili itfaiye baltası giymek vardı ama nasip olmamıştı :) sonra askere girdim ve askerden geldıgımde'de bu grup bölgelerin tanıtımını gördüm indirdim ve suan oynamaya devam ediyorum.

En unutamadıgım anım,ramazan ayında oruçluyken phılıpstone görevını almam'dı,benım abım böyle oyunları pek sevmezdi ama oyunu türkler yaptıgı için oda bana yardımcı oluyordu,gittim bakkala bi geldim abim labirentte kasıyor (abımın ılk defa bir mmorpg oyunu oynadıgını gördüm) ardından saat 1 gibi basladık phılıpstone görevine grup bulmaya gittim,aradık taradık sagolsun bi tane 39 lwl geldi,adam böyle emirler verıyor söyle böyle yapcaz diye,neyse gıttık phılıpstone kesmeye adam ındı asagıya kesmeye başladı canı /1 kalırken öldü tabi bizde asagı inene kadar öldük :) sonra ardından tekrar yaptık,yaklasık 5 6 saate yakın ugrasmıstık....O günleri cok özlüyorum..

Suan oyunda savascılara pek deger verilmiyor,büyücün ve ejderin olsun her yere gırebılırsın.bu grup bölgeleri oyuna pek uyum saglıyamadı,en azından kural olması gerekir'di bazı yerlere savascısız giriliyor,olan bize oluyor :)
Kullanıcı avatarı
FERRAND
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Alem-i Cihan

Mesaj gönderen FERRAND »

Mynet anasayfasında görmüştüm.
Ateş ve alev topu ile dolu bir oyun sanmıştım adı üstünde kıyamet denince akla cehennem ateşi geliyor.
İlk başladığımda 5 levele kadar zor zar ilerledim.
Daha önce hiç online oyun oynamadığımdan görevler nasıl alınır ne yapılır bilemediğimden bırakmıştım.
Aradan 1 ay sonra tekrar araştırarak ve öğrenerek başladım, şu anda halen devam ediyorum ve sıkı dostluklar kurduğum içinde devam etmekteyim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Masterlid
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen Masterlid »

Kuzenimin Zoruyla :D
-Geri Dönüş ;)

ResimResim

La Vıttorıa Sara Nostra ;)
Kullanıcı avatarı
BIGPATRON
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen BIGPATRON »

kardeşimin din kültürü ödevini arastırırken rasgele degelmıstım ogun bugundur oynuyorum
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
M. KEMAL ATATÜRK

Asosyalxmanyak49
Erdalxbakkal Ejder kk erdal bakkalda içilir