Gelcek Yeni Bölge Hakkında Düşünceleriniz

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Fahrenheit
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Vatansever

Re: Gelcek Yeni Bölge Hakkında Düşünceleriniz

Mesaj gönderen Fahrenheit »

Şahsi görüşüm;
Yeni seviyelerin bu sene içerisinde geleceğini hiç zannetmiyorum.Çünkü daha "Kenan" kesmemiş insanlar var oyunda bırakın "Gaffar" ı.Muhtemelen bu yıl oyunumuza yeni eklenen lonca sisteminin geliştirilmesi ve loncalar arası rekabetin arttırılmaya çalışılmasıyla geçer.Yazın loncalar için bir bölge açılır.Lonca savaşları başlar.Bir sonraki fuar da ise yeni seviyeler müjdelenir.Yılbaşından sonra da ikv oyuncusu yeni bir genişleme paketine merhaba der.Tabi bu süre zarfında Çemberlitaştan düşen ve şuan oyunda işe yaramaz olarak görülen ([Mevlana Asa] hariç) silahların yükseltimeleri de oyuna eklenir.Klan kanalından
[(^)Mevlana Asa] gibi efsunları görmemiz yakındır.
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

Fahrenheit yazdı:Şahsi görüşüm;
Yeni seviyelerin bu sene içerisinde geleceğini hiç zannetmiyorum.Çünkü daha "Kenan" kesmemiş insanlar var oyunda bırakın "Gaffar" ı.Muhtemelen bu yıl oyunumuza yeni eklenen lonca sisteminin geliştirilmesi ve loncalar arası rekabetin arttırılmaya çalışılmasıyla geçer.Yazın loncalar için bir bölge açılır.Lonca savaşları başlar.Bir sonraki fuar da ise yeni seviyeler müjdelenir.Yılbaşından sonra da ikv oyuncusu yeni bir genişleme paketine merhaba der.Tabi bu süre zarfında Çemberlitaştan düşen ve şuan oyunda işe yaramaz olarak görülen ([Mevlana Asa] hariç) silahların yükseltimeleri de oyuna eklenir.Klan kanalından
Çemberli şahaserlerine yükseltme gelirse oyunda hiç denge kalmaz.Elinde yükseltilmiş çemberli asası olan büyücü çıplak dolaşsa dahi sığınak bitirir.
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
Kullanıcı avatarı
Kronik35
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Revenge Of Nobility

Mesaj gönderen Kronik35 »

bu saatten sonra GB olsa bile çoğu kişi artık oyunu bırakır,yeni seviyelerin silahların,eşyaların geleceğini ümit ediyorum.
Revenge of Nobility

KRoNıcK
''Öyle kolay bir sınavdayız ki,kitap açıp bakmak bile serbest''

Resim
Kullanıcı avatarı
berkancetin
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Kıyametin Karabasanları

Mesaj gönderen berkancetin »

Çemberli silahlarına yükseltme gelirse kapatık gitsinler..
Kullanıcı avatarı
KRaLeX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen KRaLeX »

Aynen şöyle olur.

Önümüzdeki yaz Lonca bölgeleri gelir 20 adet Kopya olarak.
Bilen bilmeyen herkes Bölge geldi girelim diye Lonca kurar.
Girer bölgelere boyna yenilir hezimete uğrar ve Lonca dağılır.
Lonca itemleri gelince herkez onları almaya çalışır ve bu itemler Çemberlitaştaki itemlerden daha iyi olur.
Olan çemberlitaşta zaman harcayanlara olur.
Bu arada Sığınak-Migrat yüzü göremeyen insanlar bu yenilikle birlikte tamamen oyunu bırakır.
Kışta Karaköy gelir.
Orasıda grup bölgesi olur.
Baştan diz..diz..diz...diz....diz..
Derken Çoğu oyuncu bıkıp oyunu bırakır bu kadar basit.
Resim
Resim
Resim
İstanbul Kıyamet Vakti Çözümleme Ekibi
Kullanıcı avatarı
Lestrange
Arzuhalci'nin Adamı
Arzuhalci'nin Adamı

Mesaj gönderen Lestrange »

Yönetimin büyük bir hata yapıp karaköy'ü GB yapacağını sanmam en azından biraz düşünmeleri gerekir...
Emekli İKV Oyuncusu...
xDaNGeRxTRoJeNx - Eminönü
Saffet Yılmaz
Kullanıcı avatarı
AsiRuh
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen AsiRuh »

Fahrenheit yazdı:Şahsi görüşüm;
Bircogumuz player olmayan bellı taktikle kesilen belki 100kez kesip item alabilecegimiz canavar, boss adı herneyse zımbıtılardan usanmıs durumdayız lonca savasları, oyunda uzun zamandır alamadıgımız zevkı yasatacagına kuskunuz olmasın. Ayrıca bu bolgelerin bagımlılık yapmayacagını dusunuyorum. Sonucta bir kac savas yapsan ne kadar zamanını alır?

İyi Forumlar..

Resim
Kullanıcı avatarı
LEPRECHAUN
Dış Şehir Gezgini
Dış Şehir Gezgini
Sunucu: Tılsım
Lonca: Deva

Re: Yeni Bölge (Genişleme Paketi) Çıktı

Mesaj gönderen LEPRECHAUN »

Zodiac1 yazdı:Sultanahmet iyi olurdu aslında ''Turist'' diye NPC koyarlar Eminonune kadar öldürmeden götürene 1M fln.Yani amaç değişiklikse fikir cok fazla, ama şuanki sorunlar cozulmeden... :shock:
Çok yaratıcı buldum :) kendi fikrinse bazı oyunlarda var ama illa var diye bizim oyunumuzda olmasın dememeliyiz bu bizi geriye götürür.
Sufizm yazdı:yerebatan sarnıcı !
:) güzel

Kişisel fikrim karakterlerle ilgili bir düzenleme uzun süredir gündemde olan yeni bir sınıf ve bir bölge ayrıca pluslarla ilgili yeni bir düzenleme gelecektir.Yapım ekiblerinin röpörtajlarını biraz incelemekte fayda var medyumluk yapmaya gerek yok :ugeek:
Resim

LEPRECHAUN
Kullanıcı avatarı
Zodiac1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Re: Yeni Bölge (Genişleme Paketi) Çıktı

Mesaj gönderen Zodiac1 »

LEPRECHAUN yazdı:
Zodiac1 yazdı:Sultanahmet iyi olurdu aslında ''Turist'' diye NPC koyarlar Eminonune kadar öldürmeden götürene 1M fln.Yani amaç değişiklikse fikir cok fazla, ama şuanki sorunlar cozulmeden... :shock:
Çok yaratıcı buldum :) kendi fikrinse bazı oyunlarda var ama illa var diye bizim oyunumuzda olmasın dememeliyiz bu bizi geriye götürür.

Tamamen kendi firim zaten onlıne olarak sadece İKV oynuyorum.Ayrıca eklıyecegım bı kaç şey daha var;

*Oyun yapılırken oyun üst düzey görevlılerı oyun için yapılan en son seviyeyle oynarlar,oyun acıkken F1 tusuna bastıgımızda yardımcı penceresı acılır orda arkadas baglantılarına bakarsanız 59 lvl olarak bır yonetıcı gözukur su anda oyun pc de dıgıl olsa görsel alırdım.Yani oyunun yapıldıgı andan ıtıbaren en yüksek seviye 59 idi.

*Ayrıca forumda görmüştüm 29 seviye zamanında ''Zwartan'' Emınonune Gbm-71 getirmişti yanı oyunun en son yapılan Yaratıgı denılebılır.Yanı buda demekdir ki oyun ilk yapıldıgında Gbm-x düşünülmüş buda demektır kı, yeni bir Grup bölgesi gelmez.Yada Genel bir guncelleme yapılması gerekir.

*59 lvl gelırse,geldikten sonra oyunun sonu gelmıs olur cunku oyun 59 Seviyeye kadar yapıldı bunu ustte yazdıgım yardım penceresıne dayanarak söylüyorum ve yeni bir grup bölgesi oyunun hikayesini tamamen değiştirir.

*Şimdi demek ıstedıklerımı toplayım oyun yapıldıgı andan berı hersey dusunuldu yanı Sıgınakın gelecegı Mıgratın gelecegı Loncanın gelecegı Cemberlitasın gelecegı hespı bellıydı bunları oyuna sokmak ıcın bellı zaman aralıklarını kullandılar.Zamanı gelınce birer birer oyuna soktular ve son olarak 59 lvl kaldı.

*Yani diyeceğim yeni bir bölge gelıcek Yeraltı gibi ve 59 seviyeye kadar kasıcaz ve buyuk ıhtımalle oyunun son evresı olucak.Bu dedıgım buyuk guncelleme bunun dısında lonca bölgelerı lonca savasları vs vs gelebilir.Bunların hepsi kendi düşüncemdir ve şayet 59 lvl gelırse oyunu bırakanlar 59 lvlı görmek ıcın oyuna gerı dönerler.Bunun önlemı alınmassa su ankı lagın 3-4 katı daha kötü olur çünkü hem yeni bir genel bölge hemde daha fazla oyuncu.
xDFMx[^Ejder Asa]
Hestawot[(^)Latif]
Evsaıceha[İbni Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli(^) Çıbanlı Akrep (Asa)]
Zodiac [Ashab-I Kehf]
Kullanıcı avatarı
FERRAND
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Alem-i Cihan

Mesaj gönderen FERRAND »

Topkapı genişleme paketi bekliyoruz bakalım.

Konuyu 1 martta açtım 11 mayısta duyuru geldi. 44 gün sonra. Demek ki ben süprizi bozmasaydım şimdiye açılmıştı . :) İşin espirisindeyim tabi.

1 martta açmış olduğum konunun üstünden 3 ay geçti topkapı sarayı açıklaması geldi. Acaba topkapı
sarayı ne zaman açılır ?

Tahmin yüretecek arkadaşlar yorumları alalım.
Resim