Yeni başlayan şifacılar için Grup Bölgeleri

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
marasaldadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Hasta La Vista

Re: Yeni başlayan şifacılar için Grup Bölgeleri

Mesaj gönderen marasaldadas »

Sığınak ve migratta bb 10 çok lüks 1 yeterli
mArAşAldAdAş Dadaşdede Fikrimimincegülü Ramizkaraekşi
su gördüm düşümde
karanlıktı ve gürültüyle çağlıyordu
ceplerimde kül vardı ve yanıyordu
sonra sabah oluyor
ve bir ceylan kalbinde alem ağlıyordu
Kullanıcı avatarı
Arizonaa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Büyük Selçuklular

Mesaj gönderen Arizonaa »

İyileştirme&İyileştirme bilgisi=15
Can Kurtaran=15
Element Direnç&Fiziksel direnç=15
Buyu Bozma=1
Canlandırma=15
Meditasyon=10
İyileştirme Çemberi=1
ÇAğrı=1

Bunlar Sıgınak&Migrat için İdael yetenek dizilimidir.
Arizonaa - Şahüzzaman - TAVAL- Lomanşifa

Bıraktı 31.03.2013
goktanri
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Thelodos Of Ottoman

Mesaj gönderen goktanri »

Arizonaa yazdı:İyileştirme&İyileştirme bilgisi=15
Can Kurtaran=15
Buyu Bozma=1
Canlandırma=15
Meditasyon=10
İyileştirme Çemberi=1
ÇAğrı=1

bende bunu kastetmiştim
^^KARAŞEYH^^Şeyh^^BARBAR^^göklerinşifacısı^^Ahuramazda

The Lodos Of Ottoman
(TURAN)
Kullanıcı avatarı
Zodiac1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Zodiac1 »

goktanri yazdı:
Can Kurtaran=15
Buyu Bozma=1
Canlandırma=15
Meditasyon=10
İyileştirme Çemberi=1
ÇAğrı=1

bende bunu kastetmiştim
marasaldadas yazdı:Sığınak ve migratta bb 10 çok lüks 1 yeterli
Dikkat ettıysen yeni başlayan sifacılar ıcın bu konu.Yani mesela kenandasın ve ılk kez gırıyosun panıkle yanlış adamın zehirini bozdun 1 puanda 10 sanıye yenıleme var hadı ckyle kurtarırsın 6 sanıye kazanırsın 3 sanıye1. zehir hasarı ck kurtarır 2.zehir hasarı için 3 sanıye yani buyu bozma ıcın 4sanıye var ve adam öldü ve ölen tanksa muhtemelen panık yapılır cunku ılk kez gırıyosun adamı kaldırıp dırenc acana kadar buyucun ıksır ıcene kadar 1-2 buyucu daha ölür sonra arkandan kufur yersın ama 10 puanda 5 sanıye yenılemeyle hersey yoluna gırer ...Ayrıca Centrion ve Junon da exstra buyu bozmayla belkı hayat kurtarırsın. :shock: :shock:
xDFMx[^Ejder Asa]
Hestawot[(^)Latif]
Evsaıceha[İbni Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli(^) Çıbanlı Akrep (Asa)]
Zodiac [Ashab-I Kehf]
Kullanıcı avatarı
Arizonaa
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Lonca: Büyük Selçuklular

Mesaj gönderen Arizonaa »

Zodiac1 yazdı:
goktanri yazdı:
Can Kurtaran=15
Buyu Bozma=1
Canlandırma=15
Meditasyon=10
İyileştirme Çemberi=1
ÇAğrı=1

bende bunu kastetmiştim
marasaldadas yazdı:Sığınak ve migratta bb 10 çok lüks 1 yeterli
Dikkat ettıysen yeni başlayan sifacılar ıcın bu konu.Yani mesela kenandasın ve ılk kez gırıyosun panıkle yanlış adamın zehirini bozdun 1 puanda 10 sanıye yenıleme var hadı ckyle kurtarırsın 6 sanıye kazanırsın 3 sanıye1. zehir hasarı ck kurtarır 2.zehir hasarı için 3 sanıye yani buyu bozma ıcın 4sanıye var ve adam öldü ve ölen tanksa muhtemelen panık yapılır cunku ılk kez gırıyosun adamı kaldırıp dırenc acana kadar buyucun ıksır ıcene kadar 1-2 buyucu daha ölür sonra arkandan kufur yersın ama 10 puanda 5 sanıye yenılemeyle hersey yoluna gırer ...Ayrıca Centrion ve Junon da exstra buyu bozmayla belkı hayat kurtarırsın. :shock: :shock:
Onu bakarsan ilk kez kesen biri kudretinide iyi kullanamaz herkese can ck yapmaya çalışır direnç biter kudret gider sonra adam mı öldürür kaldırır O yüzden medi Şart;) :roll: Ayrıca Panikten hiç kimseye bb yapanada raslamadım
Arizonaa - Şahüzzaman - TAVAL- Lomanşifa

Bıraktı 31.03.2013
Kullanıcı avatarı
marasaldadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Yeni giren şifa kudret bitince telaş yapar kenan o kardar sıklıkla zehir atmıyor zaten kesin süresini bilmiyorum ama ilk zehri atıktsn sonra 2 zehre kadar yeterli zaman oluyor. telaş yapıpta bb yi kaçıran çok gördümde yanlışlıka başkasına bb atan şifa görmedim ama yazdığına göre var demekki yinede bence bb 1 yeter sığnak ve migrat için medi daha önemli acemi şifa için
su gördüm düşümde
sonra sabah oluyor
Kullanıcı avatarı
Zodiac1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Zodiac1 »

marasaldadas yazdı:Yeni giren şifa kudret bitince telaş yapar kenan o kardar sıklıkla zehir atmıyor zaten kesin süresini bilmiyorum ama ilk zehri atıktsn sonra 2 zehre kadar yeterli zaman oluyor. telaş yapıpta bb yi kaçıran çok gördümde yanlışlıka başkasına bb atan şifa görmedim ama yazdığına göre var demekki yinede bence bb 1 yeter sığnak ve migrat için medi daha önemli acemi şifa için
Ben ne düşündüğümü yazdım kım nasıl ısterse onu uygular.Ama 10 bb daha cok ıslerıne yarar kudret ıhtıyacını iksirlerle gıderebılırsın Düşünen Motorın bunların kanatmaları oldukca fazla hasar verır yanı ılk hasarı vermeden bozulursa can basmayada gerek kalmaz.
marasaldadas yazdı:Yeni giren şifa kudret bitince telaş yapar kenan o kardar sıklıkla zehir atmıyor zaten kesin süresini bilmiyorum ama ilk zehri atıktsn sonra 2 zehre kadar yeterli zaman oluyor. telaş yapıpta bb yi kaçıran çok gördümde yanlışlıka başkasına bb atan şifa görmedim ama yazdığına göre var demekki yinede bence bb 1 yeter sığnak ve migrat için medi daha önemli acemi şifa için
İkinci zehir için 30 sanıye var ama ben ondan bahsetmedım kenan zehır atar 3 sanıye ıcınde bozman gerekır eger yanlıslıkla veya lag dan dolayı baskasının kı bozarsan 10 sn beklemen gerekir adamda ck varsa ilk hasarı almaz 3 sanıye daha kazanırsın ıkıncı hasar ıcın ama buy bozmanın suresı dolmamıstır yanı bozamassın halıyle adam ölür..
xDFMx[^Ejder Asa]
Hestawot[(^)Latif]
Evsaıceha[İbni Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli(^) Çıbanlı Akrep (Asa)]
Zodiac [Ashab-I Kehf]
Kullanıcı avatarı
marasaldadas
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Tamam arkadaşım sen bb 10 diyorsun senin fikrin. bende medi 10 diyorum buda benim fikrim. oyuncu tecrube ettikten sonra kendisi bulur, kendi taktiğini.
su gördüm düşümde
sonra sabah oluyor
ISeHRaZaTI
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen ISeHRaZaTI »

Bana kalırsa her an her karakterde 15 büyü bozma şart fakat tecrübesiz bir şifacı için özellikle sığınak ve migratta kudret daha büyük bir sorun olabilir. Aralarında çok bir fark yok bence hem klan için hem de sığınak için büyü bozmalı dağılım daha mantıklı. Ancak grubuna fazla güvenmiyorsa junona gitmeden önce 10 meditasyon yapmasını öneririm.
Kullanıcı avatarı
kubi07
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen kubi07 »

dostlar bende bu sayfayla oynamaya başladım sıgınagı çok çok iyi oynuyorum nazar değmesin :) bi ara kendimde böyle bi konu açmayı düşünüyorum.

İlk olarak bilinmeyenleri söylüyorum

on kolay ve zor yer kenandır sonra düşünen en son motorindir motorin bayagı kolay çünkü aralık çok uzun ve motor yavaş yürüyo o yüzden zorlamıyo adamı ama düşünen hem hızlı koşuyo hemde alan küçük dikkat etkemk lazım ama tamamen büyülere bağlı . Kenan hakkında birkaç bilinmeyen ipucu vericem;
Tank büyücüler 2 taneyse ve sağdaki şartellere geçerler bu 2 kişiye ck yada can basmaya gerek yok ck basarak ugrasmayın sadece zehir atarsa kenan onu bozun yeter. ortaya bir büyü geçer bide biliyosunuz o genelde tank olmaz o kişiye ck atın ama KAVRULACAKSINIZ dediginde büyü tanka hiç birşey olmaz ama tank olmayan kişilere vurur önemli olan kendinize ve ortadakine ck basmak . ck sız ken KAVRULACAN derse canın çook azalır ve kendine can basarsın, adama basarsın kudretin biter o yüzden dikkat edin..Ve şarteller çok önemli şarteli çok kaçırırsalar direnç in süresi biter ve GEBERİRSİNİZ o yüzden tecrübesizlerle girmeyin

Ve dostlar bugün motordan ibni sina mor silah çıktı yehey yehey yehey :D :D
Eski ve eskiyi özleyen oyuncu.
Camelotx Büyücü 49 Ejder Asa(^)