Knights of Hell

Teşkilat sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Dombra
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Knights of Hell

Knights of Hell

Mesaj gönderen Dombra »

Resim

__________________________________________________________________________________________________

Merhaba arkadaşlar, öncelikle ilk mesajı "Lonca" diye eleştirenler olacaktır diye tahmin ediyorum, mesaj sayısı önemsizdir diye düşünüyorum ben, ha birde az kişisiniz falan diye atlayanlarda olacaktır kişi sayısıda önemsiz geliyor bana "e herşey önemsiz ne kaldı" Loncayı tamamen eğlenmek için kurduğumuzu söyleyebilirim.

Foruma konu açmayıda düşünmüyordum ama açalım diyen olunca açmak istedim hem kime ne zararı olur? düşüncesiyle.
Son olarak çok farklı bir Lonca / Klan anlayışına sahibim yani diğer lonca konuları sanki resmi bir sayfaymış ( resmiyetten kastım iş adamı ciddiyetinde yazılmış yazılar ) gibi duruyor bir şirketin internet sitesi gibi mesela.

böyle bir düşünceye sahip değiliz açıkçası rahat davranmak daha mantıklı geliyor bu tarz bir oyun ortamında.

__________________________________________________________________________________________________

Klan

Klan olarak Lodos'a mensubuz bu konudada bir sorunumuz var burdan onuda dile getirelim genel olarak forumda aşırı büyük bir Arz - Lodos kavgası var ki oyun dışına kadar çıkmış onuda abartıp birbirine Lodoş diye hitap edenler bile var, " Lodoş " değil "Lodos"uz

Üyeler

Buraları en kısa zamanda güncelleyeceğim*

Dombra
Eski adıyla SAVAŞANÖLÜMSÜZ