Çalınan RebelsxTaTaRin Karakterleri...

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: <Nemesis>

Çalınan RebelsxTaTaRin Karakterleri...

Mesaj gönderen Tatarian »

Ashablı Şifacı RebeLsxTaTaRiN
Dostum Kabul Edip Hediye Ettiğim Ejderli Büyü SirCan
1 Lwlken Latif Ürettiğim RebeLsxSeRcaN
+ Full Gb Dizili Şifacı

Yaklaşık 320M Nakit, Binlerce Çöpümsü Maden, Yüzlerce İksir, 10'ar 15'er Değerli Maden (İrid, Kızıl, Yonca, Sibir, Mavi, Menekşe Vesaire)

Çalındıkdan Sonra Desteğe Karakterlerin Benim Olduğunu Her Türlü Doğrulasamda Umursamadıkları İçin Özellikle Teşekkür Ediyorum.

Ayrıca Bu Karakterleri PardusxKanserojen'in Kullandığını ve SerCaN İsimli Mahlukatın Karakterleri Gerçek Para Karşılığı Sattığını Bilmenizi İstiyorum.

Ve Bu Nası Bi İnsanlıktır'ki Alternatör Kıyamet ve Nucleus Setleri Çöpe Atmışsınız Helal Olsun ;)

Son Olarak; Benim Karakterimden Bana Küfür Eden Karaktersizin Allah Belasını Versin. Herkeze Mutlu Oyunlar...
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
ElitConan
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi

Re: Çalınan RebelsxTaTaRin Karakterleri...

Mesaj gönderen ElitConan »

büyük geçmiş olsun.çarını dostum diye ihanet yemek kötü olsa gerek :)
banada 10m borcu vardı o arkadaşın ne zamandır arıyorum onu.
aykut gökçe

//Reklam içeriği kaldırıldı.
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

Hepimiz Amin Diyelim O Halde =) İsmime Borç İstenirse Vesaire Kim Olursa Olsun Kesinlikle Taviz Vermeyin. Tanıdık Tanımadık. Olabilciğince Ticaret Yapmayın. Verdiğim bu İki İsime de Pek Güvenmeyin =) Ona Bu Oyundaki Herşeyi Ben Verdim. Dahada Fazlasını Verdim Kardeşim Dedim. Sanaldan 3-5 Bişey Çalmış Önemli Değil Ama bu Farklı Bi Olay Yani.
Resim Resim

[code]"İstanbul'un göbeğinde,savaşın eşiğinde ve kaosun son perdesinde;selam olsun Nemesis'e!.."[/code]

Resim
Kullanıcı avatarı
YusufATMACA
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen YusufATMACA »

Desteğe Karekter Aktarım'ı seçerek başvurmayı denedin mi?

Karakterin bulunduğu ilk kaynak üyelik (Karakterin oluşturulduğu üyelik):
Aktarılan karakter adları:
Sunucu:
Aktarım tarihi:
Aktarılan karakterlerin değiştirildiyse önceki adları:
İlk kaynak üyeliğe yüklenmiş e-pin kodu (Akçe veya Plus Paket) veya yüklenme tarihi:
Kaynak üyeliğin şifresinin 2. 3. ve 6. karakterleri:

Aktarım tarihine ulaşmak için; istanbuloyun.com > Üye İşlemleri > Karekter Transfer Taleplerim.
İlk kaynak üyeliğie yüklenmiş e-pin kodu (Akçe veya Plus paket) veya yüklenme tarihine ulaşmak için; Akçe Hareketlerimden Akçe yükleme tarihi çıkıyor.

Ek olarak; bu tür işlemler çok uzun sürüyor sadece 1 defa desteğe mesaj atıp beklemeni öneririm. Ne kadar çok mesaj atarsan desteğin sana dönme hızı o kadar yavaşlar.

Umarım karekterine yeniden kavuşabilirsin..
Keyifli forumlar.
PASLIBIÇAK - xCENTERx
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Meerlinee
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Lodos
Lonca: Hayal Kahvesi

Mesaj gönderen Meerlinee »

Evren ne zaman çalındı bu karakterler?
HüzünKovanKuşu
Abıhayat
Serotonin
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

kodun kendisi olmadığı için yüklenme tarihinin işe yaramıycağını belirtmişlerdi sanırım...

Adam yerine koyduğum sercan vardı ya hani müge. oyuna dönsün diye 1 lwl 3 tne chara şaheser bastım tek seferde =)

Adam reel paraya satmış chaları =D PardusxKanserojende bu rezilliğe ortaktır ;) sözümü sakınmam bilirsin.
Resim Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Tuall
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Tuall »

Büyük geçmiş olsun Evrenim.

Tuall
Tuall ~ Sekiss - Levni
Kullanıcı avatarı
Chaqmaxsheytan
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: <Academy Of War>

Mesaj gönderen Chaqmaxsheytan »

Kardeşim Çok Geçmiş Olsun Bir Dostun Bunu Yapabileceği Kimsenin Aklınına Gelmez Aklına GElmezi Geçtim Ucundan Bile Geçmez Yani Ben Onların Yerinde Olsam Utancımdan Yerin Dibine Girerdim Ve Sözüm :arrow:

ALLAH Onları Bildiği Gibi Yapsın Bunu Tut Hırsızlıktan Taa Nerelere Gider Sen Kafanı Yorma Kardeşim Destek Mestek İlgilenmese Bile Şunu Bilki Her Yerde Sizi Gözetleyen Bİr ÖNCÜNÜZ VAR Elbet Bir Gün Cezalarını Çekerler :twisted: :twisted:
Resim
Göster
Resim
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Selamlar,

Öncelikle geçmiş olsun kardeşim. Gerek oyun içerisinde, gerek gerçek hayatta olsun artık aylar, yıllar boyunca sarf edilen zaman ile emek harcanan tüm değerlerimiz bir kaç değersiz kişilikler tarafından zamansız bir günde hiç beklenmediğimiz şekilde harcanıyor.

Özel mesaj ile cep numaranı gönder bu konu hakkında sana yardım etmek isterim. Umarım bu insanlık dışı afiyetlerini yapanlar kimlermiş..

Tekrardan büyük geçmiş olsun, yinede hakkında hayırlısı olsun. Maddi ve manevi konuda RebeLsx Loncasının desteği seninledir..

Hayırlı günler,
RebeLsx Forum Sözcüsü;
Muhammed Ali | EsedullahŞifa
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Tatarian
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

İyi dilekleriniz İçin Hepinize Birer Birer Teşekkür Ederim. Olan Olmuş, Siz'lerin Başına Gelmez Umarım...
Resim Resim

Resim