Lonca Tüccarı (Resim)

Kuklacı sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
ChansonDerolant
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Lonca Tüccarı (Resim)

Mesaj gönderen ChansonDerolant »

Arkadaşlar Lonca Sistemi Açıldığından beri akıllarda olan sorulardan biri de "Lonca Tüccarı". Lonca tüccarı nerede , ne işe yarıyor vsvs. Benim aklıma gelen ise Lonca Tüccarları (Misal Lonca Arz ise) Arz kale gibi güvenli yerlerde Olabilir. Lonca üyeleri kendi tüccarlarından Çeşitli indirimler ile gözlük alabilir.
Benim düşüncem Bu Sizin de düşüncelerinizi bekliyorum.

Resim
Kullanıcı avatarı
ARZLODOS
Sivri Ada Kaşifi
Sivri Ada Kaşifi
Sunucu: Teşkilat

Re: Lonca Tüccarı (Resim)

Mesaj gönderen ARZLODOS »

Ayrı ayrı Lonca Tüccarı düşünmek felakettir.

LONCA TÜCCARI TEK olsa daha mantıklıda.

Yaw 200 lonca var arz klanında diyelim orda 200 tücarı düşünseniz ya 30 muhafız var lağtan inilmiyor Birde tüccararı ekleseniz abooow korku filmi gibi.

ve oyuna her girdiğinde ve her öldüğünde ortadık tüccarların muhafızların buluan oyuncuların kodları bilgisyarına yükleniyor.

He birde lonca üyelerin isimleri oyundamı degilmi yeraltındamı değilmi diye hepsi carına bilgi olarak gelecek buda büyük bir lağ yada bilgi kirliği.

Tenyada Arkdaş listende bir kişi olmasın oyuna gir cık birde birde arkdaş listen dolu yasaklı listen dolu birde öyle oyuna gir farkı görece.
A R Z L O D O S
Kullanıcı avatarı
bordo
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Inspired Souls

Mesaj gönderen bordo »

Lonca tüccarı gelmeyebilirde lonca eşyalarını gbm otomatlarda da satışa sunabilirler.
Kullanıcı avatarı
ZETION
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ZETION »

Bir lonca bölgesi yapılabilir her loncanın bölgesi olur bir lonca oluşturulduğunda bölgesi olmaz fakat seviyesi yükseldiğinde puan ile alınabilir sığnaklar gibi her loncanın bölgesi diğerlerinin kopyası olabilir ;)