!! RDMX LONCA SAYFASI !!

Beyaz Köşk sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Selefkos
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: !! RDMX LONCA SAYFASI !!

Mesaj gönderen Selefkos »

12 KADİMİN AYRINTISI VE OLAYIN GERÇEĞİ BUDUR HERZMAN YAZDIKLARIMIN ARKASINDAYIM Öncelikle şunu belirtmek isterim ki ÖRGÜLÜ Loncası Örgülüxörgülü başta olmak üzere ben kasım ayında 2010 yılında 12 Kadimi verdiğim OLAY AÇIKLAMASI
KASIM AYI 2010
Saat :22:00 - 03-30 arası Crash loncası Darbex loncası ademxintikam grup u ile 3 grup birbirimize kadim kesmeye gidiyoduk. ve örgülüxörgülü ve örgülüxkzm aklımda olanlar bunlarda kadim keseceğiz bizde oraya gidiyoz dediler biz 3 grup kendimize kestik ben yiğenimle 2 çar soktum sonra örgülü loncası bizede yrd edin bize kesek Soner BİZ yrd ettikten sonra 1 daha size keselim dediler sıra bize geldiğinde . Kadimi sürekli kaçırıyolardı bazıları Saat 01:20 felandı Darbexibo abi ve Darbex 3 kişi daha vardı geç oldu biz çıkacağız dediler bende abi az bekleyin dedim beklemediler bende kendi çarlarımı soktum oyuna sıra bize gelmişti 6 çarımla grup yaptım yiğenlerim girdi felan yrd ettiler darbex dende darbexmavisss yrd etti ve kestik 6 kadimim oldu 2de önce kesmiştik 8 sonra diğer gün bidaha kadime grup kuruldu Bu sefer örgülüler kalabalıktı ama ben yine grubun birine girerek 2 çarıma daha kestim 10 kadim pençem olmuştu toplam
2 de kasa çarımda vardı 12 kadimim olmuştu darbexiboli lonca liderime dedim abi bende kadim var üretim yapacaksanız verem oda dedi Soner madenler çok pahalı şuan üretmeyi düşünmüyom. Sende dursun lazım olursa söylerim dedi saat 02:35 felan örgülüxörgülü dedi Soner 1 tur daha bize kesek bende tmm dedim
Ama benim kadim görevi olan çarım kalmadı ama yrd ederim dedim
Sonra Örgülüxkzm ın çarının görevi var ona gir o yatacakmış Kzm da Soner abi çarıma gir şaheser üretecem kadimim eksik dedi girdim kestik sonra örgülüxörgülü Soner sende kaç kadim var bende çarlarımın görevi olanın kestim var işte ama loncama saklıyom dedim oda dedi Soner örgülüxkzm şaheser üretecek 1 kadimi ya bende üretmeyi düşünüyom dedi kadim varsa bize ver sonra keser öderiz dedi loncada fazla şaheser yok herkese kadim lazım madenler hazır
Kadim lazım dedi örgülüxkzm verdim 1 tane 10 tane de örgülüxörgülü alışveriş açtı ona verdim ama en kısa zaman da alırım geri dedim oda sağ ol soner keseriz öderiz bizedemi güvenmiyon dedi bende sana güvendiğim için veriyom dedim kadimleri örgülüxörgülü kadimleri dağıttı kimlere verdi tam aklımda deil ama ben dedim senden alırım geri oda tmm dedi 11 aydır her 2 aya bir soruduğumda işlerim yoğun Soner bi ara keser öderiz Örgülüxkzm Soner abi kadim kesek borcumuzu ödeyek dedi örgülüx örgülü diyodu ama loncadan çoğu kişi oyuna ara vermişti ben onlara kadimi bor çverdiğimde kadimin tanesi 100 m di siz düşünün BU BİRAZ GENİŞ Bİ AÇIKLAMA OLDU AMA OLAYın İÇERİ BU HERKES DİYO NEDEn O KADAR KADİMİ VERDİN 3.5 yıldır tanıyom Örgülüxörgülü onun çalacağını bilsem foto alırdım verirken GÜVENDİK AMA o 11 ay oldu ŞİMDİDE OYUNa ARA VERMİŞ ŞİMDİDE BORCCUMUZ Bİ VAR DİYOLAR Bİ YOK ÖRGÜLÜ LONCASINA YENİ GİRMİŞ ADAM ÖTÜYO BANA KADİM KESİLDİĞİNDE ORDA OLAN OLAYI BİLENLER ÖTEMİYO işlerine gelmiyo..
BENİ BİLEN BİLİYO OLAYIN AÇIĞI bu İNKAR EDEN OLAYIN İÇİNDE OLAMAYANLARDIR ÖRGÜLÜx LONCASINıN AÇIK HIRSIZLIĞI
Kullanıcı avatarı
SouLeYMaNeYouLa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen SouLeYMaNeYouLa »

Mehmet nerelerdesin arada foruma uğra bari oyunda kimseler yok:)
RoTTdeRbLitZ
Descartes
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Descartes »

Sorunlar vardı biraz murat onlarla ugraşıyom bugün girebildim bi oyuna ondada kimseyi bulamadım. napıyonuz nasılsınız bensiz oyuna nasıl gidiyo :) Kendinize iyi bakın en kısa zamanda grşmk üzere ...
Kullanıcı avatarı
TechnOMafiA
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen TechnOMafiA »

Sayfanız güncel kalsın :)
●●● ÖRGÜLÜ LONCASI ™ ●●●

ÖrGüLüxKıLıÇBeYx [(^)Ejder Asa]
ÖrGüLüxALTıNDaLx
Resim

En büyük değil, Tek Büyük FENERBAHÇE..!
Kullanıcı avatarı
oquzhanxalkanat
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Zirvedekiler

Mesaj gönderen oquzhanxalkanat »

GüNCéL
ALKANAT
PeriMasaLıI
RdmxWaRLiKe

Tskxdxnakres
Saygı mecburi, sevgi kafana göre.
Facebook - Twitter - İnstagram : AlkanatO
Kullanıcı avatarı
SuLoOo
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Mesaj gönderen SuLoOo »

İyi Bayramlar RDM Loncası .
Resim
ÖrGüLüxALTıNDaLx
ÖrGüLüxKıLıÇBeYx (^)Ejder Asa
Kullanıcı avatarı
MeGaStaR
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Meran
İletişim:

Mesaj gönderen MeGaStaR »

Resim

Dostluğu, Sevgiyi ve Geleceği . . Aşkımızı, Ekmeğimizi, Soframızı. . Hüznümüzü, Acımızı, Yalnızlığımızı Paylaştığımız; Birlik ve Beraberliğimizi, Kardeşlik ve Dostluğumuzu En Sıcak Şekilde Hissedeceğimiz Mübarek Kurban Bayramınızı Tebrik Eder, Mutluluklar DileriZ ~

Resim
|| * Megaşifa ~ QuaRanTin€ * ||

Since 2008...
...::: MeGaXTeaM :::...
Kullanıcı avatarı
Rdmxdabulyu
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Rdmxdabulyu »

murat murat :0)
Bakıyorum, Seciyorum, Gülüyorum, Geciyorum ....
Kullanıcı avatarı
SouLeYMaNeYouLa
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen SouLeYMaNeYouLa »

Öncelikle bayramımızı kutlayan arkadaşlara teşekkürler. Biraz geçte olsa..

Efendim abi efendim abi :0)
RoTTdeRbLitZ
9zuhaha
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen 9zuhaha »

Rdmxdabulyu yazdı:kâfam kAdaR qüzel misin....?
kafaM 1 milyon o kAdAr edér misin....?
hAdi bunudA qéctim seni kAfama takmaYa déqErMisiN....?
Sendemı Emo çıktın Rdmxw :twisted: