ÇarLarım Çalındıııııııııı :(

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
XxTayfunxX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları

ÇarLarım Çalındıııııııııı :(

Mesaj gönderen XxTayfunxX »

S.a oncelikle arkadaslar Forseti ve KnqSTyLe çarlarım çalındı baska hesaba aktarmıslar çalanın anasını bacısını tobe tobe haysıyetsız kopekler.. :@ Yönetim lütfen yardım edın çarlarımı geri aLmama :S
KnqSTyLe ve Forseti ÇALINMIŞTIR. ÇARDAKİ BEN DEĞİLİM GERİ ALABİLİRSEM OYUNA DEVAM EDİCEM ALAMAZSAM HAKKINIZI HELAL EDİN OYUNU BIRAKIYORUM.. :(
Kullanıcı avatarı
KaRyaaX
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: ---

Re: ÇarLarım Çalındıııııııııı :(

Mesaj gönderen KaRyaaX »

XxTayfunxX yazdı:S.a oncelikle arkadaslar Forseti ve KnqSTyLe çarlarım çalındı baska hesaba aktarmıslar çalanın anasını bacısını tobe tobe haysıyetsız kopekler.. :@ Yönetim lütfen yardım edın çarlarımı geri aLmama :S

nasıl oldu tayfun üzüldüm bak şimdi :? :? :cry:
çok geçmiş olsun kardeşim
Karyax Sunucu:Sancak

ÖmürtörpüsüSunucu: Eminönü
Kullanıcı avatarı
ozgur145353
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Lonca: Anadolu Nefesi

Mesaj gönderen ozgur145353 »

Tayfun hiç zaman kaybetmeden ikv destege basvur ve cevap bekle.
Maxsifa

Bedelesareti
Kullanıcı avatarı
AtesCan
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen AtesCan »

Tayfun çabuk desteğe başvur, ve virüs programıyla tarat bakalım keylogger bulacak mı? Bulursa dosyayı karantinaya al silme. Savcılığa başvuracak olursan sana kimden geldiği öğrenilebilir rahatlıkla.

Keyifli Forumlar.
Resim

AteşCan

AteşCan

AteşCan

AteşCan

AteşCan
Kullanıcı avatarı
XxTayfunxX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

AtesCan yazdı:Tayfun çabuk desteğe başvur, ve virüs programıyla tarat bakalım keylogger bulacak mı? Bulursa dosyayı karantinaya al silme. Savcılığa başvuracak olursan sana kimden geldiği öğrenilebilir rahatlıkla.

Keyifli Forumlar.
basvurdum çarların gıttıgını ogrenınce onlarda en kısa zamanda gerı vereceklerını soyledıler :)
KnqSTyLe ve Forseti ÇALINMIŞTIR. ÇARDAKİ BEN DEĞİLİM GERİ ALABİLİRSEM OYUNA DEVAM EDİCEM ALAMAZSAM HAKKINIZI HELAL EDİN OYUNU BIRAKIYORUM.. :(
Kullanıcı avatarı
XxTayfunxX
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı

XxTayfunxX yazdı:
AtesCan yazdı:Tayfun çabuk desteğe başvur, ve virüs programıyla tarat bakalım keylogger bulacak mı? Bulursa dosyayı karantinaya al silme. Savcılığa başvuracak olursan sana kimden geldiği öğrenilebilir rahatlıkla.

Keyifli Forumlar.
basvurdum çarların gıttıgını ogrenınce onlarda çar bılgılerını ıstedıler verdım bakalım geri alabilecekmiyim