Dakika 1 Susturma Cezası Yedik

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
LaNeTLixKRiSTaL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Dakika 1 Susturma Cezası Yedik

Mesaj gönderen LaNeTLixKRiSTaL »

İşte oyun saçmalıkları. Yine sebepsiz yere susturma alıyorum. Sürekli maden çekiyorum konuşmuyorum laf ettiğim yok susturma cezası aldım 3 gün. Sebep ne şimdi?
Sebebi soruyorum sebebini söyleyen yok. Ya sebep söyleyin yada en sonunda basıcam kalayı.
Kullanıcı avatarı
mutevazi23
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Megaloman

Re: Dakika 1 Susturma Cezası Yedik

Mesaj gönderen mutevazi23 »

Kardeşim itiraz et gerçekten haklıysan geçiyor
Sunucu : Eminönü
Karakter : HaSSicThere
Sınıfı : Büyücü

Karakter : ĞusuL
Sınıfı : Şifacı

Karakter : UsuL
Sınıfı : Savaşçı
Kullanıcı avatarı
veym2
Tılsım Tanığı
Tılsım Tanığı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kara Deniz Yıldızları

Mesaj gönderen veym2 »

mutevazi23 yazdı:Kardeşim itiraz et gerçekten haklıysan geçiyor
itiraz etse 1 haftada bakıyolar susturma açıldıktan sonra yani bi faydası olmaz itiraz etmeyle olmuyo
Kullanıcı avatarı
SeDaTQeSkk
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Konum: Evren/Güneş Sistemi/Dünya/Kuzey Yarım Küre/Türkiye/İstanbul Kıyamet Vakti/Çemberlitaş

Mesaj gönderen SeDaTQeSkk »

Sükür 3 gün almısız. 7 günden iyidir bilsem itiraz etmezdim hay allah :D
REBELsBORTECINE [ (^) Ejder Asa] [ Kuklacı ]

oOPuDiNkqOo [(^) Ejder Asa] [ Beyaz Köşk ]

Kesep Döner Sap Döner Tavuk Döner Horoz Gömeer ;)
Kullanıcı avatarı
Tertip
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tek Yumruk

Mesaj gönderen Tertip »

LaNeTLixKRiSTaL yazdı:İşte oyun saçmalıkları. Yine sebepsiz yere susturma alıyorum. Sürekli maden çekiyorum konuşmuyorum laf ettiğim yok susturma cezası aldım 3 gün. Sebep ne şimdi?
Sebebi soruyorum sebebini söyleyen yok. Ya sebep söyleyin yada en sonunda basıcam kalayı.
Madenin üzerine diğer oyuncuların maden çekmesini engelleyecek şekilde oturduysan biri foto alıp seni şikayet etmiş olabilir.
Resim
Kullanıcı avatarı
RaidersOfChaos
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: I Ergenekon I
İletişim:

Mesaj gönderen RaidersOfChaos »

Tertip yazdı:Madenin üzerine diğer oyuncuların maden çekmesini engelleyecek şekilde oturduysan biri foto alıp seni şikayet etmiş olabilir.
Evet. Bencede olmuş olabilir. Ama susturulmak bloktan berbat bişi :)
Resim
O ŞİMDİ ASKER !
BoRNoVaLı | Veda Konusu ( Askerlik )

• 25 Aralık 2009 - 20 Aralık 2015 •
Kullanıcı avatarı
LaNeTLixKRiSTaL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Tertip yazdı:
LaNeTLixKRiSTaL yazdı:İşte oyun saçmalıkları. Yine sebepsiz yere susturma alıyorum. Sürekli maden çekiyorum konuşmuyorum laf ettiğim yok susturma cezası aldım 3 gün. Sebep ne şimdi?
Madenin üzerine diğer oyuncuların maden çekmesini engelleyecek şekilde oturduysan biri foto alıp seni şikayet etmiş olabilir.
Hiç bir şekilde oyuncuların çekmesini engelleyecek biçimde oturmadım. Sebepsiz yere diyorum ya işte.
Kullanıcı avatarı
Respected
Mebrure'nin Adamı
Mebrure'nin Adamı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Respected »

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle bu konuyu aydınlatmak gerekirse, her ne kadar maden kaynakları üzerinde kişi bulunsa da toplaması mümkündür. Maden kaynaklarının üzerinde bulunan kullanıcılara karşı şikayetler kabul edilmemektedir. Yine de hatırlatırım ki bu tür vakalar toplumlar karşısında etik karşılanmaz.

Öte yandan karakterinizin almış olduğu cezayı haksız buluyorsanız elbette ki buna itiraz edebilirsiniz.

İKV İletişim/Destek formuna giderek bildirim tipini Ceza İtiraz/Bilgilendirme olarak beliredikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ve unutmayınız ki moderasyon ekibinin herhangi bir grup yada kişiye yönelik keyfi işlem yapması mümkün değildir. Genel olarak ceza işlemleri kullanıcı denetimdedir. Bu denetim nasıldır? Oyuncumuz aldığı cezaya itiraz ettiği an bu cezalar üst ekiplerce kontrol edildiği için, keyfi uygulamalar kolayca tespit edilebilmektedir. Bu tip durumlarda ise üst ekiplerce takınılan tavrın oldukça sert olduğunu bilmenizi isteriz. Bu yüzden bu noktada endişeniz olmamalıdır.

Hatalı moderasyonlar söz konusu olabilir. Bu sistem ise bu hatalı moderasyonları hem düzeltirken hem de ceza uygulayan kişilerin denetilmesini sağlamaktadır. Doğru iletişim trafiği kurulduğunda sonucun olumlu olacağını unutmayınız.

Bilginize.
ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
Kurmay
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Kurmay »

Respected yazdı:Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle bu konuyu aydınlatmak gerekirse, her ne kadar maden kaynakları üzerinde kişi bulunsa da toplaması mümkündür. Maden kaynaklarının üzerinde bulunan kullanıcılara karşı şikayetler kabul edilmemektedir. Yine de hatırlatırım ki bu tür vakalar toplumlar karşısında etik karşılanmaz.

Öte yandan karakterinizin almış olduğu cezayı haksız buluyorsanız elbette ki buna itiraz edebilirsiniz.

İKV İletişim/Destek formuna giderek bildirim tipini Ceza İtiraz/Bilgilendirme olarak beliredikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

Ve unutmayınız ki moderasyon ekibinin herhangi bir grup yada kişiye yönelik keyfi işlem yapması mümkün değildir. Genel olarak ceza işlemleri kullanıcı denetimdedir. Bu denetim nasıldır? Oyuncumuz aldığı cezaya itiraz ettiği an bu cezalar üst ekiplerce kontrol edildiği için, keyfi uygulamalar kolayca tespit edilebilmektedir. Bu tip durumlarda ise üst ekiplerce takınılan tavrın oldukça sert olduğunu bilmenizi isteriz. Bu yüzden bu noktada endişeniz olmamalıdır.

Hatalı moderasyonlar söz konusu olabilir. Bu sistem ise bu hatalı moderasyonları hem düzeltirken hem de ceza uygulayan kişilerin denetilmesini sağlamaktadır. Doğru iletişim trafiği kurulduğunda sonucun olumlu olacağını unutmayınız.

Bilginize.
Bu hatalı moderasyonların hatasını ÇEKMEK ZORUNDAMIYIZ?Bu hatanın zararını ödeyen bizler,neden özre tabi tutulmuyoruz.Öyleki o hata yapanın forum genel etkileşim üzerinden duyuru ile özür dilemesi gerekir.HERKES GÖRMELİ.
Resim
Kullanıcı avatarı
LaNeTLixKRiSTaL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Kurmay yazdı:
Respected yazdı:Merhaba arkadaşlar,

Bilginize.
Bu hatalı moderasyonların hatasını ÇEKMEK ZORUNDAMIYIZ?Bu hatanın zararını ödeyen bizler,neden özre tabi tutulmuyoruz.Öyleki o hata yapanın forum genel etkileşim üzerinden duyuru ile özür dilemesi gerekir.HERKES GÖRMELİ.
Katılıyorum. Hesabımın şifresini kimseye vermedim, hiçbir şekilde virüs yemedim garanti ederim.
Gün boyu madende oturuyorum ve hiç bir konuşma yapmıyorum. Ama nasıl susturma cezası aldığımı hala anlamıyorum.

Yani bu nasıl mümkün oluyor? Aynı şekilde 1 kere daha olmuştu. Bundan 3 ay önce falan. Nedenini soruyorum. Karakteriniz susturulmuştur diyor başka bir şey demiyor. Ya susturuldum ama da ne dedim ne yaptım da susturuldum bi kere söyleyinde bilelim.

Lütfen düzgün bir destek ekibi yaratın.