Yapılırmı Lan Bu

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
senhar15
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Re: Yapılırmı Lan Bu

Mesaj gönderen senhar15 »

usta oturdugum falan bahane bnm zihin toplama bir puan iki kere zihin atinca kudret bitiyor zaten orda 10tane savasci var bna sira geldikce atiyordum adam gormrmemisse ben im yapacak birseyim yok...
IIGoDIIMaSTeRII [(^)Ejder Asa]
ÇeRKeZHaSaNCaN [(^)İbn-i Sina Modeli Cevriye Sultan Modeli Çıbanlı Akrep (Asa)]
IIGoDIIQeeN [(^)Ecel Getiren]
Kullanıcı avatarı
sskn58
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Klan: Lodos

Mesaj gönderen sskn58 »

ARZLODOS yazdı:

Yuh artık sanada canı 2 deken süs gibi beklyordun diyemi attın canı ikiye gelne kadar neden bekledin diye sormazlarmı ayıp etmişşin grupta 5 kişinin görevi oldu derken 6 cıyı alcak vakti bulmadık adama ayıp oldumu dedin.

Kusura bakmada burda sen haksızsın ne kadar cabalasanda artık bu lafın üstüne adam ne derse haklı kaçırmak için cırpınıyormusun bozan bir kişi varken ikinci bozan varken süs gibi otuyordun demek ayıp bee bu sahsiyetsizliktir. Terbiyesizliktir canı 50 deken atsadın bu kez kaçırmak içinmi son anı bekledin. Adamı almadık aksilikler cıktı cabuk kesildi benim arkdaşımada ayıp oldu seni yok yere telef ettik bir başksı için özür diyecekte degilsin :)) yapamyın boyle seyler sizin yüzünden çok kişi huylanıyor görev grubu dışından yardım etmek isteyenler bile gelmek istemiyor.

3,5 senedir insanları kullnamayı öğrenmişin galiba. canı ikide olsa birde olsa o adam o ruptaken atamazsın atacaksan ne diye alıyon artis.

Arkadaş doğru söylüyor,Sen adamı 2canda gruptan attın adam büyü bozmadı ve 2canda kesildi o kadim Son canda büyü bozsa ne bozmasa ne !!
Ne Alayına Giderim Ne Kralına ,
Alayıda GElir Ayağıma kralıda ..

''Kasaplar''
Kullanıcı avatarı
sskn58
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen sskn58 »

ARZLODOS yazdı:

Yuh artık sanada canı 2 deken süs gibi beklyordun diyemi attın canı ikiye gelne kadar neden bekledin diye sormazlarmı ayıp etmişşin grupta 5 kişinin görevi oldu derken 6 cıyı alcak vakti bulmadık adama ayıp oldumu dedin.

Kusura bakmada burda sen haksızsın ne kadar cabalasanda artık bu lafın üstüne adam ne derse haklı kaçırmak için cırpınıyormusun bozan bir kişi varken ikinci bozan varken süs gibi otuyordun demek ayıp bee bu sahsiyetsizliktir. Terbiyesizliktir canı 50 deken atsadın bu kez kaçırmak içinmi son anı bekledin. Adamı almadık aksilikler cıktı cabuk kesildi benim arkdaşımada ayıp oldu seni yok yere telef ettik bir başksı için özür diyecekte degilsin :)) yapamyın boyle seyler sizin yüzünden çok kişi huylanıyor görev grubu dışından yardım etmek isteyenler bile gelmek istemiyor.

3,5 senedir insanları kullnamayı öğrenmişin galiba. canı ikide olsa birde olsa o adam o ruptaken atamazsın atacaksan ne diye alıyon artis.

Arkadaş doğru söylüyor,Sen adamı 2canda gruptan attın adam büyü bozmadı ve 2canda kesildi o kadim Son canda büyü bozsa ne bozmasa ne !!
Ne Alayına Giderim Ne Kralına ,
Alayıda GElir Ayağıma kralıda ..

''Kasaplar''
ALoNeDewiLxRM
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen ALoNeDewiLxRM »

Bak az dinleyin benim arkadaşlar vardı aynı cafedeydik dedilerki bana alma şu savaşçıyı bişey bildiği yok zati savaşçı var dedim ayıp oLur felan dedi boşver ... bende eyi tm dedim çünkü çar benim deiL çar o söyleyen arkadaşımın kusra bakmayın ama 2 canda atmamım sebebide ha 50 de attım ha 2 de farkedermi :x 2 bunun için daha konuşmayın susun benim hakkımda görüş bildirmeyin ben çektiğim fotoları foruma koysam ban yemicek adm kalmazdı insafiyetime kalıyor koymuyorum haydi kolay gele daha benden cevap beklemeyin :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!
Kullanıcı avatarı
xMoRtaLx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen xMoRtaLx »

ALoNeDewiLxRM yazdı:Bak az dinleyin benim arkadaşlar vardı aynı cafedeydik dedilerki bana alma şu savaşçıyı bişey bildiği yok zati savaşçı var dedim ayıp oLur felan dedi boşver ... bende eyi tm dedim çünkü çar benim deiL çar o söyleyen arkadaşımın kusra bakmayın ama 2 canda atmamım sebebide ha 50 de attım ha 2 de farkedermi :x 2 bunun için daha konuşmayın susun benim hakkımda görüş bildirmeyin ben çektiğim fotoları foruma koysam ban yemicek adm kalmazdı insafiyetime kalıyor koymuyorum haydi kolay gele daha benden cevap beklemeyin :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!
ha 50 de ha 2 de farkedermi demişsin aslan, cok sey fark eder. sen 2 ye kadar adamı kullan ondan sonra at, birde yok foto koymadım fala diye insaflı insanım diye reklam yapıyosun kendince. sen hiçbi halt değilsin, cünkü yok yere adamın görevine mani oluyosun ve haklıymıssın gibi de yorumlar yapıyorsun. bence de daha fazla cvp yazma. ayrıca koy bakalım fotoları kim ban yiyecekmiş :D bol keseden atması kolay haha :D
‎"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." Mustafa Kemal ATATÜRK...

xMoRTaLxeFeSPiLSeNJaCKDaNieLS
ALoNeDewiLxRM
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

xMoRtaLx yazdı:
ALoNeDewiLxRM yazdı:Bak az dinleyin benim arkadaşlar vardı aynı cafedeydik dedilerki bana alma şu savaşçıyı bişey bildiği yok zati savaşçı var dedim ayıp oLur felan dedi boşver ... bende eyi tm dedim çünkü çar benim deiL çar o söyleyen arkadaşımın kusra bakmayın ama 2 canda atmamım sebebide ha 50 de attım ha 2 de farkedermi :x 2 bunun için daha konuşmayın susun benim hakkımda görüş bildirmeyin ben çektiğim fotoları foruma koysam ban yemicek adm kalmazdı insafiyetime kalıyor koymuyorum haydi kolay gele daha benden cevap beklemeyin :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!
ha 50 de ha 2 de farkedermi demişsin aslan, cok sey fark eder. sen 2 ye kadar adamı kullan ondan sonra at, birde yok foto koymadım fala diye insaflı insanım diye reklam yapıyosun kendince. sen hiçbi halt değilsin, cünkü yok yere adamın görevine mani oluyosun ve haklıymıssın gibi de yorumlar yapıyorsun. bence de daha fazla cvp yazma. ayrıca koy bakalım fotoları kim ban yiyecekmiş :D bol keseden atması kolay haha :D
SANA NE BATIYOR İSMİNİ DUYURMAK İÇİN AĞIZ EDİYON
Kullanıcı avatarı
xMoRtaLx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

ALoNeDewiLxRM yazdı:
xMoRtaLx yazdı:
ah be cocugum ismimizi duyurmaya ne gerek var :) haklının yanında olmak agız egmekse evet agız egiyorum varmı bir itirazı olan ?
‎"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." Mustafa Kemal ATATÜRK...

ALoNeDewiLxRM
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

xMoRtaLx yazdı:
ALoNeDewiLxRM yazdı:
xMoRtaLx yazdı:
ALoNeDewiLxRM yazdı:Bak az dinleyin benim arkadaşlar vardı aynı cafedeydik dedilerki bana alma şu savaşçıyı bişey bildiği yok zati savaşçı var dedim ayıp oLur felan dedi boşver ... bende eyi tm dedim çünkü çar benim deiL çar o söyleyen arkadaşımın kusra bakmayın ama 2 canda atmamım sebebide ha 50 de attım ha 2 de farkedermi :x 2 bunun için daha konuşmayın susun benim hakkımda görüş bildirmeyin ben çektiğim fotoları foruma koysam ban yemicek adm kalmazdı insafiyetime kalıyor koymuyorum haydi kolay gele daha benden cevap beklemeyin :!: :!: :!: :!: :!: :! :!
ah be cocugum ismimizi duyurmaya ne gerek var :) haklının yanında olmak agız egmekse evet agız egiyorum varmı bir itirazı olan ?
Millete gösteriş yapma :D :D allah bilir adam yan komşundur :mrgreen: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
xMoRtaLx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

ALoNeDewiLxRM yazdı:
xMoRtaLx yazdı:
ALoNeDewiLxRM yazdı:
xMoRtaLx yazdı:
ALoNeDewiLxRM yazdı:Bak az dinleyin benim arkadaşlar vardı aynı cafedeydik dedilerki bana alma şu savaşçıyı bişey bildiği yok zati savaşçı var dedim ayıp oLur felan dedi boşver ... bende eyi tm dedim çünkü çar benim deiL çar o söyleyen arkadaşımın kusra bakmayın ama 2 canda atmamım sebebide ha 50 de attım ha 2 de farkedermi :x 2 bunun için daha konuşmayın susun benim hakkımda görüş bildirmeyin ben çektiğim fotoları foruma koysam ban yemicek adm kalmazdı insafiyetime kalıyor koymuyorum haydi kolay gele daha benden cevap beklemeyin :!: :!: :!: :!: :!: :! :!
Millete gösteriş yapma :D :D allah bilir adam yan komşundur :mrgreen: :mrgreen:
etrafında eski oyunculardan tanıdıgın var ise sor bakalım xMoRtaLx gösteriş yaparmı diye :D ah be gözüm bi zamanında bu oyuna vereceğimiz kadarını verdik gösteriş falan umrumuzda olmaz ki gösteriş yapıcak olsam cok az kişinin geldigi forumda değil oyunda yaparım bunuda unutma. he suda var, bulundugum yerde ikv'yi tek oynayan benim :) senin anlayacagın kimse yan komsum olamaz. daha fazla liseli muhabbeti yapma cocugum hadi :)

Kullanıcı avatarı
ibraM
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen ibraM »

Merhaba ;

2. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular kapatılacaktır. Uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte ya da konunun neden silindiğine yada taşındığına dair konu açılamaz.
Kilitli