En Kötü ArkadaŞ => PARA :)

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
xxkralbuffxx
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Lodos

En Kötü ArkadaŞ => PARA :)

Mesaj gönderen xxkralbuffxx »

oyunu bırakmama rahmen ıkv Forum ve Face SAyfalarını Takıp Edıyorum :) DIkkatımı Cektıde Oyunda Ne Kadar Eskı Tanıdıklar Var Hepsı Oyuna VEda Konuları acmıslar :) sadece Arkadaslarımda degıL Oyunda Karakter Olarak gOrduhum COk Kısıde VEda EtMıs :D Bakıyorumda Bu aralar Tanınmıs YonetıcıLeRde VEda Mesajları Koymuslar :):) Kısacası Su Ikv Kadar Guzel Muhabbet ve Zevk Iceren Bı sAnaL Oyunu Gene Icıne LaNET '' PARA '' nın GırmesıyLe Akıl almaz bı HaLe geLdı :) Parası Olan Duzgun OynaR OLmayan Kendı Capında takılır Hesabı :) PARA Bu Yuzden Kötü BıR SeydıR Her Gırdıhı yerı BoZAR ... bu Yuzden Bu LaneT Oyundan Kurtulan arkadaslarımı tEbrık Edıyorum :)... ! Oyunu Bırakanlar Loncasımı acsak Ne :) ehueheuheuhe Neyse yha SAcma Bı Konuydu can Sıkıntısından yazdm :) ama Dogrular Bu Gozluklerını CIkarıp Iyı Bakarsan Tabı *_0
Eskiye Dönmek CesaReT İsTeR.
xKraLBuFFx

Resim[/center]
Kullanıcı avatarı
ARGOS
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Eminönü
Lonca: Old Brothers

Re: En Kötü ArkadaŞ => PARA :)

Mesaj gönderen ARGOS »

Noktası virgülüne kadar dogru :)
ARGOS - Argoss
.
Resim
.
Düzenbazlık ince bir tüy ise adalet "Ecel Getiren"dir...
Resim
İsmail Kaya
Kullanıcı avatarı
Afrodisyak
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen Afrodisyak »

xxkralbuffxx yazdı:oyunu bırakmama rahmen ıkv Forum ve Face SAyfalarını Takıp Edıyorum :) DIkkatımı Cektıde Oyunda Ne Kadar Eskı Tanıdıklar Var Hepsı Oyuna VEda Konuları acmıslar :) sadece Arkadaslarımda degıL Oyunda Karakter Olarak gOrduhum COk Kısıde VEda EtMıs :D Bakıyorumda Bu aralar Tanınmıs YonetıcıLeRde VEda Mesajları Koymuslar :):) Kısacası Su Ikv Kadar Guzel Muhabbet ve Zevk Iceren Bı sAnaL Oyunu Gene Icıne LaNET '' PARA '' nın GırmesıyLe Akıl almaz bı HaLe geLdı :) Parası Olan Duzgun OynaR OLmayan Kendı Capında takılır Hesabı :) PARA Bu Yuzden Kötü BıR SeydıR Her Gırdıhı yerı BoZAR ... bu Yuzden Bu LaneT Oyundan Kurtulan arkadaslarımı tEbrık Edıyorum :)... ! Oyunu Bırakanlar Loncasımı acsak Ne :) ehueheuheuhe Neyse yha SAcma Bı Konuydu can Sıkıntısından yazdm :) ama Dogrular Bu Gozluklerını CIkarıp Iyı Bakarsan Tabı *_0
Bende bırakcam Serkanım :D Ama bir hedefim var inşallah çok az kaldı onu gerçekleştirip jübilemi yapacağım :D
xAFRODİZYAKx - IIAfrodizYaKII - IxAfrodizYaKxI
Kullanıcı avatarı
Harunyus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Harunyus »

Doğruu çok doğru serkan bırakıyoruz :)
HARUNYUS
harunyusS
harunyusSs

www.facebook.com/harunyus
www.twitter.com/HarunDursunn

Resim
Kullanıcı avatarı
pacoct
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Lonca İHTİLAL

Mesaj gönderen pacoct »

her ne kadarda seni tanımasamda haklısın eski oyunculardan kimse kalmadı artık oyunda kaç beta oyuncusu kaldı heralde parmakla sayılır durumda aslında sorun paranın gelmeside degil illaki kalkınmaya ihtiyacı var oyununda ama yanlış şekilde kullanıyorlar ben hiç bir oyunda görmedim parayla ayrımcılık yapıldıgını kutu alırsan yaratıkların canı düşücekmiş vs vs vs saçmalıktan başka bişey degil bişeyler yapmaya çalışıyolar eyw ama yanlış şekilde yapıolar hala daha inatla anlamak istemiyorlar yada anlıyorlar artık yaptık tükürdüğümüzü yalamayalım devam sonucu ne olursa diyorlar kendileri bilir çok sürmez yakında yalnız kalırlar..............
.
Resim

lonca İHTİLAL İLETİŞİM

Kullanıcı avatarı
MeDiTaSYoN
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MeDiTaSYoN »

Eskiden Bu Oyun Böylemiydi. :( Gerek 29 Levelde Gerek 39 29 levelde 1 tane taşkanat kesebilmek için 10-15 kişi toplanıyordu şimdi ise solucanı kesmek için 10-15 kişi toplanıyor.Oyun Çok değişti.39 level iken azmı gezdik element itemlerle şimdi oyunun en iyi itemleri ile geziyoruz..eskiden oyunda para diye bişi yoktu 'PLUS' dışında şimdi isim değiştirmek bile para para para İKV KAN KAYBEDİYOR.2 aydır forumu çok güzel takip ediyorum diğer hesabımın şifresini unuttum neyse bakıyorum forum başlıklarına hergün 5 kişi garanti 'UZUN BİR VEDA-VEDA-Bırakıyorum adlı başlıklarla doldu.bir önceki yorumda arkadaşın dediği gibi oyunun en iyi tanınmış yöneticileri bile bıraktı.artık bırakmanın vakti geldi.
hatta masa üstünde ikv resminin altında OYUNU BIRAKMA VAKTİ yazıyor.neyse çok uzattım.oyun paraya döndü bizlerden eskilerden tavsiye başlamayın yol yakınken bırakın...PARA PARA PARA pehh :D
MeDiTaSYoN
Kullanıcı avatarı
Redstrom
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Redstrom »

İKV yi 2007 Yılında İnternette Oyunlar İle Alakalı Bir Siteyı Gezerken Tesadüfen Görmüştüm.Türk Oyunu Oluşu Falan Dikkatımı Çekerek İKV ye Başladım.Tabıkı O Dönemlerde Oyuncuları Oyuna Çeken Birçok Güzel Yanları Vardı Oyun Bir Başka Güzeldı Dostluk Ortamları Sohbetlerı Oyun İçi Yardımlaşmaları vs vs Ne bilim Labirentte Grup Kurarak Philotheos Kesmek İçin Ecel Terleri Dökülen Günler..İKV de Herşey Gibi Kendini Yeniledi Yeni Sürümleri, Bölgeleri ve Akçe Sistemi.Sanırım Asıl Konu Para Deılde Akçe Sisteminin Abartılmış Olmasıdır.Mesela İksirlerin Para İle Satışı veya Eskıden Bir Plus Paket Alırsanız Avantajları O Hesaptakı Diğer Çarlarada Etki Ederdi.Şimdi İse Kasa Erişimi Yok Canavar Canı Azaltmak İçin Her Çara Ayrı Kutu Yüklemek Falan..Yani Bu ve Benzeri Bir Çok Konu Olayın Suyunu Çıkardı.Zaten Oyunda Usta Dıyıp Akıl Aldıgımız Kişişerin de Şuan Hemen Hemen Hepsı Şu veya Bu Sebeble Oyunu Bıraktı.Kaybetmesi Herzaman Kolaydır Önemlı Olan Kazanabılmek İKV Oyuncularına Kulak Tıkamaya Devam Ettıkce Daha Çok Kişiyi Kaybeder..
Redstrom
Kullanıcı avatarı
Gezimehmet34
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Gezimehmet34 »

serkan A dan Z ye haklısın inş bende cok yakında oyunu bırakanlar loncasına katılıcam :) :)
BAYRAMPAŞALIM
BAYRAMPAŞALIMII
BAYRAMPAŞALIMaşk
bayrampaşalmBANK
Kullanıcı avatarı
Dangerousss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Hayat Bana Güzel

Mesaj gönderen Dangerousss »

:arrow: Doğru Söze Ne Denir ? :arrow: İkv Artık biz oyunculara oyuncu gözü ile değil de "MÜŞTERİ" gözü ile bakmakta... Bu da oyunun eğlencesinin,kurulan dostlukların,paylaşmanın yerini akça alıyor...Plussız bir oyuncu önceden Level alamazdı Şimdi öyle mi basıyoruz akçeyi alıyoruz arttırıcıyı 1 gnde 49 lwl şifacı....büyücü...savşçı... E ne anladım bu oyunun amacından zevkinden ? :evil: Özel sürüm kutu almayanlara Kasa erişimi yok...! Alınan kasa erişimi sadece bir karakter e kullanılabiliyor...Vereyım sizin akçenize ...Dostluğun yerini "AKÇE" ,YÖNETİCİNİN yerini "Şikayet Sistemi"Oyuncuların yerini "TT","ARGE" alıyor.Sonra oyuncular GB lerden item alamamakla dert yanıyor Dikkatinizi çekeyim Neden "TT" lerin üstleri dizili diğer oyuncuların daha bir[1] itemi bile yok...! İKV nın adaletine , Yönetimin İşlerine İKV 'NİN GİDİŞATINA.....
Resim
-Arz !
Resim
-Keseriz anam :D
Resim
Kullanıcı avatarı
mccaglar
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Lonca: BeTa