Ahmet Avcı Azmı geldi Yediğin Paralar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
sultanorhan
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
İletişim:

Ahmet Avcı Azmı geldi Yediğin Paralar

Mesaj gönderen sultanorhan »

Merhaba
Aslında Çok Düşündüm Bu Konuyu açmaya ama insanında bir sabrı var diyerek konuya girmek istiyorum...

Yaklaşık 5 yıl olmak üzere ikv başlıyalı Oyun içerisinde hiç bir şekilde blok yediğimi hatırlamıyorum hatalar hariç.
30.01.2011 tarihinde DADASORHAN isimli karekterim Ahmet Avcı Denen Karektersiz tarafından gerekçesiz Blok atılmış bulunmakta Arge ekibindeki arkadaşlarımı sıkıştırıp kendi halince gerekçe uydurmaya çalışmış olsada buna hiç bir gerekçe bulamadan karekterimi 2014 yılına kadar blok atmış.

Acaba Bugüne Kadar Ahmet Avcı denen şahıs Oyunculara yaptığı dalavereler karşılığında almış olduğu rakı paraları yetmedimi şimdi gözü banamı dikti Ahmet avcı Sana sesleniyorum seninle yüz yüze gelceğiz İkv içinde neler yaptığınıda ıspatlıyacağım senin rezil kepaze edceğim
EMinönü
DADASORHAN
sultanorhan
En son sultanorhan tarafından 01 Ağu 2011 12:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
HAMMER62
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Lonca: Absolute Power

Re: Ahmet Avcı Azmı geldi Yediğin Paralar

Mesaj gönderen HAMMER62 »

Arkadaşlar burada sadece kolaylık saglamak için getirelen yenilikler yani akçe olmadan olmaz diye bişey yok... Sadece Akçe imkanı olanlara kolaylık ...
*xllHaMMeRllx
*HaMMeR
*lHAMMERll
*Devdeniz

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

•((¯°·._.• ɥɐɯɯǝɹ •._.·°¯))•
BaLikekmek
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen BaLikekmek »

Gerçekten geçmiş olsun
Sizin gibi İKV'ne gönül veren birine bu yapılmaması gerekiyordu.
Eşi benzeri olmayan kar taneleri değiliz
Kullanıcı avatarı
sultanorhan
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
İletişim:

Desteğe Mail Attım Cevp Gelmedi Onun içn Konuyu Buraya açma gereğide duydum Atılan Blok Gerekçesini Açıklayana kadarda usanmadan ayzacağım....
Resim
Kullanıcı avatarı
bbsnake
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
İletişim:

Mesaj gönderen bbsnake »

Bravo Kardeşim güzel yazmışsın aldığı rakı paraları yetmıyor hala.
Hayattaki tek pişmanlığım yersiz yere iyi olduğum anlardır..

Euronymous
Behexen
Watain
YALNIZALPEREN
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Cihan-ı HükümraN
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZALPEREN »

sultanorhan yazdı:Merhaba
Aslında Çok Düşündüm Bu Konuyu açmaya ama insanında bir sabrı var diyerek konuya girmek istiyorum...

Yaklaşık 5 yıl olmak üzere ikv başlıyalı Oyun içerisinde hiç bir şekilde blok yediğimi hatırlamıyorum hatalar hariç.
30.01.2011 tarihinde DADASORHAN isimli karekterim Ahmet Avcı Denen Karektersiz tarafından gerekçesiz Blok atılmış bulunmakta Arge ekibindeki arkadaşlarımı sıkıştırıp kendi halince gerekçe uydurmaya çalışmış olsada buna hiç bir gerekçe bulamadan karekterimi 2014 yılına kadar blok atmış.

Acaba Bugüne Kadar Ahmet Avcı denen şahıs Oyunculara yaptığı dalavereler karşılığında almış olduğu rakı paraları yetmedimi şimdi gözü banamı dikti Ahmet avcı Sana sesleniyorum seninle yüz yüze gelceğiz İkv içinde neler yaptığınıda ıspatlıyacağım senin rezil kepaze edceğim
EMinönü
DADASORHAN
sultanorhan

Yargıya başvurabilirsin.
Kullanıcı avatarı
Kophaciii
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım

Mesaj gönderen Kophaciii »

görmüonuz mu adam 150 kg D
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Mesaj gönderen JouRney »

Bir sebebi var ki banlanmışsınız. Gerçekten sebepsiz yere banladığınızı düşünüyorsanız İKV Destek'e itirazda bulunabilirsiniz. Bu arada CaptainATX gönüllü olarak bu işi yapıyor, para almıyor.
2009-2013
Kullanıcı avatarı
sultanorhan
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
İletişim:

JouRney yazdı:Bir sebebi var ki banlanmışsınız. Gerçekten sebepsiz yere banladığınızı düşünüyorsanız İKV Destek'e itirazda bulunabilirsiniz. Bu arada CaptainATX gönüllü olarak bu işi yapıyor, para almıyor.

yaşım 32 Durduk yere laf da türetmem ATX dediğiN Karektersiz Geçmişi benden iyi Oyun içinde bilen yoktur Sebebi Karekterimi Başka bir hesaba aktarmam Olarak Görünüor bu hakı bana sunan Soobe Akçe karşılığında alıpta yapmışım Durduk yere Blok yedim Bugüne kadar ikv de Bir s uç işledin desinler bana Ama asla olmadı Ama bu karektersiz bana kıl olduğu için Blok attı geçmişte yaptıklarını ben biliyorum Gönüllüymüş yemişim Gönüllüğünü ben Onun bloklar açılması için yediği naneleri iyi biliyorum Ayrıca desteğe mailimide attım hala cevap gelmedi geldiğinde de yayınlıyacağım konu başlığı altında...
Resim
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Lathander »

Forumlar bu tip olayların tartışma alanı değildir.

Kişilere hakaret ederek yada suçlamalarda bulunarak bir çözüm elde edilmeyeceği açıktır.

Daha dikkatli ol lütfen.
İKV'den Haberdar Olun!

http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/center]
Kilitli