Çemberlitaş Özel Kutu Ödüllü IKVONLINE.NET Tanıtım Yarışması

İKV Fan Sitelerin tanıtımı ve paylaşımları
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Re: Çemberlitaş Özel Kutu Ödüllü IKVONLINE.NET Tanıtım Yarışması

Mesaj gönderen JouRney »

Güzel bir yarışma olacağa benziyor, katılacak olan arkadaşlara başarılar dilerim.
Lathander yazdı:İKV Online ekibine (arkadaşlara),

Konumumu bir kenara koyup, yıllardır İKV oynayan birisi olarak. İKV Online gibi köklü bir fan(?) sitesinin her olaydan sonra açılış sayfasına Sobee'ye hakaret eden yazılar yazması bir fan davranışı değildir.
Bu yazıya da sonuna kadar katılıyorum. Yani hem İKV adına güzel şeyler yapıyorsunuz, en köklü fan olduğunuzu söylüyorsunuz ki doğru. Ama Arif Abi'nin dediği gibi her olaydan sonra bu tarz davranışlarınız hiç hoş olmuyor.
2009-2013
Kullanıcı avatarı
izdirapgrafik
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Organize İşler
İletişim:

Mesaj gönderen izdirapgrafik »

JouRney yazdı:Güzel bir yarışma olacağa benziyor, katılacak olan arkadaşlara başarılar dilerim.

Bu yazıya da sonuna kadar katılıyorum. Yani hem İKV adına güzel şeyler yapıyorsunuz, en köklü fan olduğunuzu söylüyorsunuz ki doğru. Ama Arif Abi'nin dediği gibi her olaydan sonra bu tarz davranışlarınız hiç hoş olmuyor.
Yaşananlar hakkında üçüncül tekil şahısların yaptıkları yorumlar ne denli doğru olur bilinmez.Her olaydan sonra tepki verseydik 365 gün tepki vermemiz lazımdı...tabi siz alışmışsınız önünüze konanı yemeye. hakkınızı aramamaya. normal bu mesajlar.
Ayrıca bu sefer Sobee adına herhangi bir hakaret girişiminde bulunulmadı.Sadece ekibinde çalışan bir kişi hakkında bazı hatırlatmalar yapıldı.Bizim yakındığımız nokta konularımızın genel etkileşimden 5dakika içinde buraya taşınıp yalnızlığa terk edilmesidir.Halbuki 20 Haziran tarihinde açılan başka bir konu hala genel etkileşimde ikamet ediyor "viewtopic.php?f=46&t=67904"
2006-2013
Kullanıcı avatarı
MyDream
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen MyDream »

30 TL'li kutuyu + Akçeleri sizlere bedavaya veriyoruz. Neden hala bekliyorsunuz. :) Yarın son gün hadi çabuk çabuk.:D
Eminönü / Meth
Kullanıcı avatarı
izdirapgrafik
Lonca: Organize İşler
İletişim:

Mesaj gönderen izdirapgrafik »

11 Temmuz olan son katılım tarihi 4 gün daha uzatılarak 15 Temmuz'a çekilmiştir.Yarışmaya katılanlar asla eli boş dönmeyeceklerdir.Durmayın,son 4 gün :)
2006-2013
Kullanıcı avatarı
JouRney
Tepegöz Avcısı
Tepegöz Avcısı

Mesaj gönderen JouRney »

izdirapgrafik yazdı:11 Temmuz olan son katılım tarihi 4 gün daha uzatılarak 15 Temmuz'a çekilmiştir.Yarışmaya katılanlar asla eli boş dönmeyeceklerdir.Durmayın,son 4 gün :)
Uzatılması güzel oldu teşekkürler, tatil dönüşü İKVONLİNE adına güzel bir duvar kağıdı ile katılacağım.
2009-2013
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Schiller yazdı: İKVONLİNE den güzel ve ADİL bir yarışma

Yarışmaya katılacak üyelere başarılar dilerim...
:arrow: :arrow: :arrow:
auril & DoubleLift