cok ilginc oldu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
ismailiso
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: cok ilginc oldu

Mesaj gönderen ismailiso »

hayır ben kendimi üstün görmüyomki sadece bunu herkez görüyor GM lerde görüyor belki şansa yaparlar die
Kullanıcı avatarı
firewall
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen firewall »

tmm senin önerine bişey diyen yok ama biraz araştırıpta yorum yapsanız adam sabah akşam post kasıo 850tane mesajı var hala oyun 1956da geçiyo sanıyor
legolasşifa [49] Ashab-I KeHF(^)
ultimateşifa[49]
kanrascal[47]
legolasbüyü[46]
Daima sancak

Nothing is True,Everything is Permitted.
Requiescat in Pace...
Kullanıcı avatarı
ismailiso
İskele Babası
İskele Babası

ben plus patek aldım 1956 yılında geciyor yazısı yazıyordu
Kullanıcı avatarı
firewall
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

tamam o zmn bidaha plus patek alma bide oyunun tarihçesini oku
ultimateşifa[49]
kanrascal[47]
legolasbüyü[46]
Daima sancak

Requiescat in Pace...
Kullanıcı avatarı
ismailiso
İskele Babası
İskele Babası

ben bu oyunu 3 yıl oynuym nerdeyse hepsini okudum
Kullanıcı avatarı
koray9507
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen koray9507 »

Açıkçası bende 1950 lerde geçiyor diye biliyorum :arrow: :mrgreen: ama bunu düzgün söylesen bişimi olur ,sanki dünyanın sırrını biliyor , oyunun tüm hikayesini okuyan kaç kişi var ki .. Kaç yıldır oynuyorum açıkcası oturup okumadım ondan dolayı yanlış bilmem doğaldır , :lol:
firewall yazdı:hergün senin gibiler gelip öneri yapıyor 4 yıldır bölgeler arası hızlı geçişle ilgili 100lerce konu açıldı yapılsa bi senin demenle yapılmaz
100 lerce konu açıldı lonca sistemiyle ilgili .. Ee getirmiyolar diyip susalım mı ?? . İksirlerdeki indirim tepkimizden dolayı gelmedi mi ???
firewall yazdı:tmm senin önerine bişey diyen yok ama biraz araştırıpta yorum yapsanız adam sabah akşam post kasıo 850tane mesajı var hala oyun 1956da geçiyo sanıyor
Arkadaş destek ekibi üyesimi herkez herşeyi bilmek zorunda deil , konuyu açan arkadaşımız 1950 ye göre yeni silahlar çok abartılı demiş bari ışınlanma gelsin demiş o da 1956 da ışınlanmamı vardı demiş :geek: oyun 1956 da geçiyor dememiş ,,

:arrow: Bence bu kadar agresif olmamalısın kimse daha bişi söylememişken gece gece ne gerek var bu tür yorumlara
En son koray9507 tarafından 14 Tem 2011 00:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
firewall
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

siteye girip sadece okuyun
ultimateşifa[49]
kanrascal[47]
legolasbüyü[46]
Daima sancak

Requiescat in Pace...
Kullanıcı avatarı
firewall
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

koray9507 yazdı:Açıkçası bende 1950 lerde geçiyor diye biliyorum :arrow: :mrgreen: ama bunu düzgün söylesen bişimi olur ,sanki dünyanın sırrını biliyor , oyunun tüm hikayesini okuyan kaç kişi var ki .. Kaç yıldır oynuyorum açıkcası oturup okumadım ondan dolayı yanlış bilmem doğaldır , :lol:
firewall yazdı:hergün senin gibiler gelip öneri yapıyor 4 yıldır bölgeler arası hızlı geçişle ilgili 100lerce konu açıldı yapılsa bi senin demenle yapılmaz
100 lerce konu açıldı lonca sistemiyle ilgili .. Ee getirmiyolar diyip susalım mı ?? . İksirlerdeki indirim tepkimizden dolayı gelmedi mi ???
firewall yazdı:tmm senin önerine bişey diyen yok ama biraz araştırıpta yorum yapsanız adam sabah akşam post kasıo 850tane mesajı var hala oyun 1956da geçiyo sanıyor
Arkadaş destek ekibi üyesimi herkez herşeyi bilmek zorunda deil , konuyu açan arkadaşımız 1950 ye göre yeni silahlar çok abartılı demiş bari ışınlanma gelsin demiş o da 1956 da ışınlanmamı vardı demiş :geek: oyun 1956 da geçiyor dememiş ,,

:arrow: Bence bu kadar agresif olmamalısın kimse daha bişi söylememişken gece gece ne gerek var bu tür yorumlara
adam herşeyi biliyorum diyor ya işte hepsini okudum 1956da geçiyo diyor bende camı aç atla diyorum başka bişey diğil
ultimateşifa[49]
kanrascal[47]
legolasbüyü[46]
Daima sancak

Requiescat in Pace...
Kullanıcı avatarı
koray9507
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen koray9507 »

Yav kardeşim okuruz okumayız ama bence yanlış yaptıgın yorumlar sadece,

Oyun günümüzde geçmektedir diyip linki koyman mı zor, tamam linki koyma ama sadece oyun günümüzde geçiyor demek mi zor da böyle yorumlar yapıyosun :oops:
Kullanıcı avatarı
firewall
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

koray9507 yazdı: Yav kardeşim okuruz okumayız ama bence yanlış yaptıgın yorumlar sadece,

Oyun günümüzde geçmektedir diyip linki koyman mı zor, tamam linki koyma ama sadece oyun günümüzde geçiyor demek mi zor da böyle yorumlar yapıyosun :oops:
davranış şekilleri kişiden kişiye değişir agresif davranmış olabilirim oda hemen gelip hepsini okudum diyor oyun 1956da geçiyo diyor :arrow:
ultimateşifa[49]
kanrascal[47]
legolasbüyü[46]
Daima sancak

Requiescat in Pace...