Bu Saygısız İnsanlarla Muhatap Olmayalım..!!!

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
myself
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Bu Saygısız İnsanlarla Muhatap Olmayalım..!!!

Mesaj gönderen myself »

Herkese Selamlar Ve İyi Oyunlar Başlıkta Bir Saygısızlık Yaptım Ama Afıma Buyrun
Arkadaşlar Geçtiğimiz 25/01/2010 Pazartesi Londas Klanın Üyesi Xnarkotikxx Karakteri Tam Hatırlamıyorum Ama Şifacı Biliyorsunuz Hepiniz Bu Şahış bradley Kulanıcısından Lodos Klanından Maraton Gözlük Alınır Yazdırdı Bende Özelden bradley'le Adlı Karaktere Fiyatını Önerdim Xnarkotikxx Dediğim Şahıs Benim Özeline Girdi Ben Gözlüğü Alıcam Dedi
Peki Tamam Veriyim Dedim Üç Aşağı Beş Yukarı Anlaştık Ben Bundan Eminönü Bölgesine Geçmesine İstedim Gözlük
Ixallaydınllxol Adlı Karakterimdeydi Ben Geçtim Xnarkotikxx Ve bradley Gelmişti Bana Xnarkotixx Dediki:
Bir Kullaniyim Eğer İyise Alıcam Tamam Peki Dedim Karşılıgında Hiç Birşey Şeklinde Almadım Ama Fotomu Her İhtimale Karşı Foto Alırım Her Zaman Foto Karesinde bradley'de Var. Xnarkotikxx Dediki Bana Ben Beğenmedim Almıycam Peki Dedim Bu Gözlüğü Benim Yer Altındaki Çarıma Getirim Dedi Ben Diyer Karakterime Geçtim Gözlüğümüm Gelmesini Bekliyorum. Xnarkotikxx Ve bradley beraber Geliyorlar.

Xnarkotik Birden Oyundan Düştü bradley Soruyom Nere Gitti Ben Onu Tanımıyorum Ki Cevabını Alıyom!!!
Şaşırıp Kaldım Yarım Saat Bekledim Xxnarkotikxx Oyuna Girdi Sonunda Söyleden Hemen Yazdım:
Gözlük Nerde Cevab Ne Olabilir Sizce Bende Gözlük Yokki.. Komik Dimİ..

Şimdi Arkadaşlar Beni Bir Gözlük Ne İhla Eder Ne Batırır Demem O Ki Bana Dese Abi Benim Param Bu Gözlüğü Senden
Aldım Ama Bana Verirmsin Gönülden Al Senin Olsun Derdim..

Burdan ALLAH'IN Gücüne Gitmesin Yemin Etmek İstemiyorum...

Sayfama Foto Konmasını Bilmiyorum Eğer Bilen Birisi Varsa Yada İlgilenecek Bir Yönetici Varsa Foto'yu Bu Sayfada
Askıya Alınmasını İsityorum.

Gerekli Ceza Tertiplerinin Uygulanmasını İstiyorum!!!

Herkese Verdiğim Rahatsızlıktan Dolayı Özürdiliyorum...

Herkese Saygı Ve Selamlarımı Diliyorum Adaletli ve Temiz Kültürlü Bir Oyuna Davet Ediyorum...

Saygılarımla Aydın OKUMUŞ
Kullanıcı avatarı
delele
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Casper

Re: Bu Saygısız İnsanlarla Muhatap Olmayalım..!!!

Mesaj gönderen delele »

oyuna girince Xnarkotikxll pm at gözlüğünü vericem kimseyede abi çekmem ben
Kımbo akar çakallar bakar° bende ® yoktur!