Oyundaki LaG ve oyundan Düşme

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Xintikamx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Konum: İnTiKaM LoNCa sına girmek için oyun içinde /f ANILİNTİKAM yapmanız yeterli

Oyundaki LaG ve oyundan Düşme

Mesaj gönderen Xintikamx »

Arkadaşlar oyundan bu ara çok düşmeye başladım (dün öğlen 30dk'de en az 10 kere düştüm :evil: :evil: )

SAYIN YÖNETİCİLER LÜTFEN BU OLAYA ÇÖZÜM....

Arkadaşlar ben yer altında kasıyorum oyunda hiç bir lag (oyun yavaşlaması ve takılması ;) :lol: ) olmuyor sonra kp kasmaya meteor bölgesine giriyorum ve oyunda lag oluşuyor bunun nedeni nedir? -İnternetle alakası yok çünkü eğer olsayadı ozman niie yerlatındada olmuyo?? ;)

SAYIN YÖNETİCİLER LÜTFEN BU OLAYA DA ÇÖZÜM

Okuduğunuz için teşekkürler

Saygılarla..

ANILİNTİKAM
*.*.* SAYGILAR *.*.*
*-*İyi Forumlar*-*

ANILİNTİKAM
:*:BETA:*:
MAgicxintikam
Doctorxintikam

>>*-*İNTİKAM*-*<<
Lonca Başkanı
Kullanıcı avatarı
Pisuardakizmarit
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Oyundaki LaG ve oyundan Düşme

Mesaj gönderen Pisuardakizmarit »

Evet Arkadaşım Meteorda Kasıyorum Düşmekten bıktım artık ne char kasılıyor ne bişey bi çözüm bulsunlar buna
Kullanıcı avatarı
Xintikamx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Konum: İnTiKaM LoNCa sına girmek için oyun içinde /f ANILİNTİKAM yapmanız yeterli

SAOL ARKADAŞIM

*****....ARKADAŞLAR BU OLAYI GÜLDE TUTALIM DA YÖNETİCİLER BİZİ GÖRÜP BİR ÇÖZÜM BULABİLSİNLER...*****

*.*.*GüNcEl*.*.*
*.*.* SAYGILAR *.*.*
*-*İyi Forumlar*-*

ANILİNTİKAM
MAgicxintikam
Doctorxintikam

>>*-*İNTİKAM*-*<<
Lonca Başkanı
Kullanıcı avatarı
Edwardxx
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Edwardxx »

Pisuardakizmarit yazdı:Evet Arkadaşım Meteorda Kasıyorum Düşmekten bıktım artık ne char kasılıyor ne bişey bi çözüm bulsunlar buna
Katılıyorum
Kullanıcı avatarı
zodiak2009
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen zodiak2009 »

Xintikamx yazdı:Arkadaşlar oyundan bu ara çok düşmeye başladım (dün öğlen 30dk'de en az 10 kere düştüm :evil: :evil: )

Arkadaşlar ben yer altında kasıyorum oyunda hiç bir lag (oyun yavaşlaması ve takılması ;) :lol: ) olmuyor sonra kp kasmaya meteor bölgesine giriyorum ve oyunda lag oluşuyor bunun nedeni nedir? -İnternetle alakası yok çünkü eğer olsayadı ozman niie yerlatındada olmuyo?? ;)

Saygılarla..

ANILİNTİKAM
Bu hata ne oyunla nede TTNET LE ilgilidir. bu sizin bilgisayarınızın düzeyinin düşük olması yada Bilgisayarınızı hiç açıp temizlememezliğinizden kaynaklanan sorundur ..
Kullanıcı avatarı
Xintikamx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

zodiak2009 yazdı:
Xintikamx yazdı:Arkadaşlar oyundan bu ara çok düşmeye başladım (dün öğlen 30dk'de en az 10 kere düştüm :evil: :evil: )

Saygılarla..

ANILİNTİKAM
Bu hata ne oyunla nede TTNET LE ilgilidir. bu sizin bilgisayarınızın düzeyinin düşük olması yada Bilgisayarınızı hiç açıp temizlememezliğinizden kaynaklanan sorundur ..

Arkadaşım ilk önce benim bilgisayarım oyun bilgisayarıdır hemde yenidir ;) yani bilgisayarın düzeyi düşük değil.. Ayrıca babamda bilgisayarın içini (kasasını felan)ayda 1 felan temizliyor ...

Hala hiç kimseden düzenli bir cevap alamadım lütfen yardım edin artık(yöneticiler lütfen yardım)..
Cevap için teşekkürler
*.*.* SAYGILAR *.*.*
*-*İyi Forumlar*-*

ANILİNTİKAM
MAgicxintikam
Doctorxintikam

>>*-*İNTİKAM*-*<<
Lonca Başkanı
Kullanıcı avatarı
TheOkqn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen TheOkqn »

Ben pc toplayalı 3 en fazla 4 ay oldu kasma yoq ama düşme olayı her koşulda oluyor sebep ne internet nede pc sebep oyun bence int kafedeykende yapıyor aynı hatayı..Hele bazen 10 dk de 5 kez düştügü olmuyormu böyle pc yi parçalamak geliyor insanın içinden..Bu hata 183 koduna bi çözüm bulunmadı bulunacagınıda sanmıyorum..
EMİNÖNÜ

Ispartali
IspartaliTWO
Ispartalithree
IspartaAksu

[/center]
Kullanıcı avatarı
zodiak2009
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen zodiak2009 »

Xintikamx yazdı:
zodiak2009 yazdı:

Saygılarla..

ANILİNTİKAM
Merhabalar size şu kadar söylüyim bu benim kendi düşüncem değildir! Ben size YÖNETİMİN forumdaki
böyle Konulara verdiği cevapları sizleri Aydınlatmak için söylüyorum..

Arkadaşım ilk önce benim bilgisayarım oyun bilgisayarıdır hemde yenidir ;) yani bilgisayarın düzeyi düşük değil.. Ayrıca babamda bilgisayarın içini (kasasını felan)ayda 1 felan temizliyor ...

Hala hiç kimseden düzenli bir cevap alamadım lütfen yardım edin artık(yöneticiler lütfen yardım)..
Cevap için teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Xintikamx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

GÜNCEL :D :idea:
*.*.* SAYGILAR *.*.*
*-*İyi Forumlar*-*

ANILİNTİKAM
MAgicxintikam
Doctorxintikam

>>*-*İNTİKAM*-*<<
Lonca Başkanı