xBRHNx'Den Bi kaç bisi.. meraklıysan tıkla =)

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Suskun63
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

xBRHNx'Den Bi kaç bisi.. meraklıysan tıkla =)

Mesaj gönderen Suskun63 »

Merhaba;
Bendeniz 1991 Şanlıurfa dogumlu Burhan ASLAN..
Kelimelere ilk ÇEKEMEYEN ANTEN TAKSIN Sözüyle başlamak istedim.
Oyunda Önüme Hangi arz çıkarsa isterse En iyi arkadasım olsun Keserim veya ölürüm farketmez ..Ben ölünce Adamlar güler Brhn i kestim gibisinden alaylarlar İYi bisi demiyorum.. Peki ben kesince neden bi tarafınız kalkıyo Zorunuza gidiyor Derdiniz ve sıkıntınızı anlamıs degilim Anlayamam da zaten cok zor =)
Bana Klavye Erkegisin Diyenlerden Telefon ister hakettigi KeLamları dizerim taki adam edene kadar adamın bana dedigine bakarmısınız ancak telefonda edersin diye . Ula Sen telefonda bile konusamıyorsun karsıma nasıl çıkıcaksın ki Ancak oyunda ona buna hava olsun diye yazarsın..
ŞURAYA DİKKAT

ThexWanted karekterine sahip olan adam Bana dediki nerelisin urfalıyım dedim Bende urfalıyım dedi.
Bugun Saat 3 gibi İtfayiyenin orada bekle gelicem dedi Ben buna inanmadım sırf gelmesi için adamı aradım Canından bezdirene kadar küfür ettim Ve kendisine dedimki bi adamda izzeti nefis Haysitet olsa bu kadar lafı kaldıramaz iki eli kandada olsa gelir.
Gelmiyen böyle böyle olsun Dedi
Saat 2 :de dedigi yere gittim ve 3:50 e kadar bekledim adamı arıyorum tlfnu açmıyo vodafone mus hzmetini aradım numaramı yasaklamıs.
Oyundaki bir dostumu aradım oyuna girde şu adam oyundamı bak diye Oyundada yok herif temelli kaçmıs =)
Arkadasım dayanamayacagın Kazıgın altına girme diye bi laf vardır bunu iyi benimse madem ki erkeklik ediyorsun Sözünün eri ol ..

Neyse geçelim bunu çünkü bunun gibi 100'lerce kisi var
2. Husus
ALLAHU' Cc Bizi yaratıp bize deger veren yaradanımıza ben hangi cürretle küfür ederim haşşa Haşşa hAşşaa
Benim çardan edilmis dogru fakat benim ettigimi nerden cıkardınız 10 yasında kuzen var onun işi olamazmı hiçmi düsünümeniz
Herneyse siz nasıl benimserseniz benimseyiz Alayınız bnm için boş adamlarsınız

Adamın biri dedi ki Brhn herkese kfr ediyor..
Tanımadıgım biriisi ise yazdı BANA NEDEN ETMİYOR
Bunun cevabı cok basit ve cok net Hakedene edeirm cunki adamlıktan bi alakanız yokki sizin Alayınız fasafiso.

Demek istedigim şu İn Cin TP HEr kimsen kim olursan oL hiç biriniz umrumda degilsiniz sizi kaale almam almamda Çünkü siz sanal alemin sanal adamlarısınız bu tek gerçektir..
TEKRAR VE SON KEZ DİYORUM
Benimle Bi sorunu olan buyursun gelsin öle yazmakla bu işler yürümezki ve evladım

DipNOT İstediginiz kadar ugrasın benle vazgeçmem sizinle muhattap olmam saygıyı hakedenler zaten yanımdadır.

Diyeceklerim bu kadar umarım bazıları ders almıştır..

Yorqundj
Yorqun
IIxZALİMxII

HaYDİN HAYIRLI İŞLER =)

_ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _ _ __ _ _ _ __ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _ _ _ _ __ _

kRaLına YoL verMişim soyTaRısıyLa UgRasamam xD ''
Kullanıcı avatarı
Muhteremx
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Re: xBRHNx'Den Bi kaç bisi.. meraklıysan tıkla =)

Mesaj gönderen Muhteremx »

hilalxxfenomen yazdı:Burhan brem çı bu jıtera? ki dılete şıkand?

Forumdamı kürtçe konuşmaya başladınız lan şimdi,kendi kendiniz gidin nerde konuşuyosanız konuşun lan bişey tutturmuşunuz konusuonuz ulan ne dediğinizi anlayamıyoruz dil statüsüne alınmadığı için translator de bile yok. Kişisel algılanmasın böyle bişey gördüğümde benim tepkim böyle olacaktır herzaman, umarım yetkili biri görür hem konuyu kapatır hem hesaplarınızı.

Türkiyede Herkes Türkçe Konuşacak Siz Ne Buraya Gelen Turistsiniz Nede Misafir. Burda Yaşayan Herkes TÜRKÇE Konuşmak Zorunda.

Ha konuşmuyomusun ozaman buyur
Oyunda Kural Yokki Kurala Göre Oynayalım..
Manasiyok
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Manasiyok »

Muhteremx yazdı:

Forumdamı kürtçe konuşmaya başladınız lan şimdi,kendi kendiniz gidin nerde konuşuyosanız konuşun lan bişey tutturmuşunuz konusuonuz ulan ne dediğinizi anlayamıyoruz dil statüsüne alınmadığı için translator de bile yok. Kişisel algılanmasın böyle bişey gördüğümde benim tepkim böyle olacaktır herzaman, umarım yetkili biri görür hem konuyu kapatır hem hesaplarınızı.

Türkiyede Herkes Türkçe Konuşacak Siz Ne Buraya Gelen Turistsiniz Nede Misafir. Burda Yaşayan Herkes TÜRKÇE Konuşmak Zorunda.

Sen kim oluyorsun da insanlara nasıl konuşması gerektiğini söylüyorsun? Her insan istediği dilde konuşmakta özgürdür. İnsanları başkalaştırma zihniyetinden vazgeçilmedikçe bizler kardeş kardeşe yaşayamayız... Yazık...
Thre are the norml( . )( . )the silicone ( + )( + )the perfct(o)(o).Some are cold(^)(^)some belong to grndmthers\./\./And let’s nt forgt the very large(o Y o)the very small(.)(.)and the asymmetrical(•)(.)We love them all! Say FCK to breast cancer!
Manasiyok
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen Manasiyok »

Bu arada yukarıda yazdıklarım Yorqun isimli şahsiyeti savunuyorum gibi algılanmasın. kendisini defalarca İkv yönetimine bildirdim ettiği ağır küfürlerden dolayı.. Yukarıdaki mesaj sadece Muhteremx isimli kişinin yazdıklarına yöneliktir...
Thre are the norml( . )( . )the silicone ( + )( + )the perfct(o)(o).Some are cold(^)(^)some belong to grndmthers\./\./And let’s nt forgt the very large(o Y o)the very small(.)(.)and the asymmetrical(•)(.)We love them all! Say FCK to breast cancer!
Kullanıcı avatarı
hilalxxfenomen
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Z Y N

Mesaj gönderen hilalxxfenomen »

Muhteremx yazdı:

Ben burdayım çocuk istediğim dilide konuşurum bu kimi geriyor? Yazılarından da belliki seni epey bi geriyor!! Türkiye zaten senin gibiler yüzünden geride kalıyor, barbarca fikirler yüzünden..
Bugün senin oy veripte seçtiğin başbakanın bile seçim sloganlarını Kürtçe yapıyor!!
Birşeylere gücün yetiyorsa kendi içindekileri düzelt..
Haa eğer kendine de çok güveniyorsan sesini kısarım istediğim dilide konuşturturum diyorsan, sana yardımcı olacam ;)
Buarada ben KÜRT'üm çocuk, Sadece Türkiye'de yaşıyorum ve Türkiye Halkıyım yeri geldimi senden güzel Türkçe'de konuşurum..
Resim

xXFENOMENXx
Kullanıcı avatarı
mrgizemli
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen mrgizemli »

Adamda zihniyet bozuk bunun gibiler geriyo Türkiye'yi zaten.
Şimdi söylesen yok der.
Okul hayatın boyunca illaki bir öğretmenin kürt , arkasında namaz kıldıgın hocalardan illaki biri kürt , oy verdiğin ( yasın tutuyosa tabi ) partinin başındaki veya adaylarının coğu kürt.
Hayatında bu kadar kürt varken sen kürtçe konuşmayın diyosun. Senin gibi zihniyeti bozuk adamların bu gibi hareketleri Milliyetci duruş değil. Milliyetcilik yukarda saydıgım vatanı için çalışan vatanının iyi yerlere gelmesi için çalışmaktır.
Unutmaki bir çok kürt senin gibilerden daha cok Milliyetcidir.
Resim
Kullanıcı avatarı
ayberk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ayberk »

Kardeş istersen kürtçeni aranizda konuş. Burası bir Türk Oyunun Türkçe forumu. Yazılanları anlamaya hakkımız var. Bu arada türkiye halkına türk denir. ben türkiye halkiyim derken zaten anlatim bozukluğunun ötesine geçtin. Neyse burhan karakteri hakkindaki şikayetlerin hepsine katılıyorum. Kimse küfürü haketmez. Küfür etmek acizliktir. Üstün bir oyun karakterine sahip olsa da kendisinin kişilik namına en ufak bir değer taşımadığını düşünüyorum. Burdan lonca klan ayirt etmeden tüm küfür eden arkadaşlari kınadiğimi da belirtiyorum.
Hiç kimsenin anası oğlu oyunda bir şey yapti diye küfür yemeyi hak etmez.

Bu arada hilal ben kürtüm sen türksün demekle en büyük ayrimciliği sen yapiyorsun. Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak ırk ayrımı gözetmeksizin hepimiz kanun önünde eşit haklara sahibiz. Hepimiz bu ülkenin vatandaşiyiz. Bak ne güzel girip oyunundan da oynuyosun bu ülkenin ;)
İsim: Ayberk
Börteçine Loncası Kurucu ve ikinci başkanı

Resim
Kullanıcı avatarı
ayberk
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ayberk »

mrgizemli yazdı:Adamda zihniyet bozuk bunun gibiler geriyo Türkiye'yi zaten.
Şimdi söylesen yok der.
Okul hayatın boyunca illaki bir öğretmenin kürt , arkasında namaz kıldıgın hocalardan illaki biri kürt , oy verdiğin ( yasın tutuyosa tabi ) partinin başındaki veya adaylarının coğu kürt.
Hayatında bu kadar kürt varken sen kürtçe konuşmayın diyosun. Senin gibi zihniyeti bozuk adamların bu gibi hareketleri Milliyetci duruş değil. Milliyetcilik yukarda saydıgım vatanı için çalışan vatanının iyi yerlere gelmesi için çalışmaktır.
Unutmaki bir çok kürt senin gibilerden daha cok Milliyetcidir.
Bir çok kürt arkadaşim var ama hiç biri ben kürtüm sen türksün demiyor bana ikimizde bu ülkenin çocuklarıyız diyor. hatta o yatılı kaliyor. devlet onun yemeğini giyeceğini yatacaği yeri karşiliyor. bense bunları cebimden ödüyorum. Bak İkimizde bu ülkenin cocuklarıymışız. Hatta o benden daha üstün ;)
İsim: Ayberk
Börteçine Loncası Kurucu ve ikinci başkanı

Resim
Kullanıcı avatarı
hilalxxfenomen
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi

Mesaj gönderen hilalxxfenomen »

ayberk yazdı:Kardeş istersen kürtçeni aranizda konuş. Burası bir Türk Oyunun Türkçe forumu. Yazılanları anlamaya hakkımız var. Bu arada türkiye halkına türk denir. ben türkiye halkiyim derken zaten anlatim bozukluğunun ötesine geçtin. Neyse burhan karakteri hakkindaki şikayetlerin hepsine katılıyorum. Kimse küfürü haketmez. Küfür etmek acizliktir. Üstün bir oyun karakterine sahip olsa da kendisinin kişilik namına en ufak bir değer taşımadığını düşünüyorum. Burdan lonca klan ayirt etmeden tüm küfür eden arkadaşlari kınadiğimi da belirtiyorum.
Hiç kimsenin anası oğlu oyunda bir şey yapti diye küfür yemeyi hak etmez.

Bu arada hilal ben kürtüm sen türksün demekle en büyük ayrimciliği sen yapiyorsun. Biz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak ırk ayrımı gözetmeksizin hepimiz kanun önünde eşit haklara sahibiz. Hepimiz bu ülkenin vatandaşiyiz. Bak ne güzel girip oyunundan da oynuyosun bu ülkenin ;)
Ben Irkçı değilim! Kendi aslımı dile getirmem Ayrımcılıksa başım üstüne ben ayrımcılık yapıyorum..
Burhan ile sunucudaki arkadaşlar arasında ne olmuş ne bitmiş bilmiyorum, beni ilgilendirmezde ama ben Burhan ı bundan 2 sene önce tanıdım ve bana gayet olumlu ve kardeşçe yaklaştı, dediğim gibi o konu beni ilgilendirmez ben sadece orada Burhan ın beni anladığını bildiğim için öyle yazdım. benim ne yazdığımda kimseyi ilgilendirmez çünkü ben kimseye değil Burhan'a soruyorum, bence benim yazdığımı da Burhan'dan başka kimsenin anlamasına gerek yok, haa anlamayı bilenler anlıyor zaten neyse burayı geçtim..
Bana diyorsun ki sen Türk sün ben Kürt üm diye ayrımcılık yapıyorsun yukarıda da dediğim gibi ben sadece aslımı ima ettim, sizin ne olduğunuz beni ilgilendirmez!
Birde bana yapmadığım bir şeyi söylüyorsun ya, sen daha ayıbını yaptın!!
Yurtta okuyan arkadaşının ne kadar veya ne türlü giderini devlet karşılıyor bilmiyorum ama, orasını sorgulamak veya benim cebimden çıkıyor diye konuşmalar zaten senin nasıl biri olduğunu belirtiyor..
Bana diyorsun ya birde ''Türk oyununu oynuyorsun ne güzel'' bedavaya mı oynuyoruz bilader?
Ben 8 yıl Diyarbakır'da, 2 yılda Batman'da olmak üzere 10 yıldır Eczanede Çalışıyorum, Hiç birşey bedava değil!!
Çalışıp alın terimle kazandığım parayla bilgisayar alıyorum, aynı şekilde kazandığım parayla elektrik faturasını ödüyorum,internet faturamı ödüyorum.. Anlayacağın senin veya Evinin büyüğünün yaptığının aynını bende yapıyorum biz burda bedavaya yaşamıyoruz.. Böyle konuşmalar yapıp insanlara asalak muamelesi yapmayın, kendinizden soğutuyorsunuz.. Diyorsun ya benimde Kürt arkadaşım var; ne o bana nede ben ona sen Kürt sün ben Türk üm diye konuşmalar yapmıyoruz ama senin içinde zapt etmeye çalıştığın bir canavar var..
Resim

xXFENOMENXx
Kullanıcı avatarı
StylxZorabi
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen StylxZorabi »

[İçerik Silinmiştir.]

İkv resmi forumları içerisinde küfür/argo kullanımı yasaktır.

Hesabınız 7 gün kapatılmıştır.

HellRiDerS
ResimResimResimResimResim
Kilitli