Acil Yardım

Yaradılışın yardımcıları şifalı dualarını bir arada tutarak var olmanın derinliklerini irdeliyorlar
Kullanıcı avatarı
Acapella
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Beyaz Köşk

Acil Yardım

Mesaj gönderen Acapella »

Arkadaşlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutlarım.

küçük bi sorum olcak size 40 lvle geldim ancak şifacı çok zor kasılıyor. beta etkinliğini fırsat bilip kasiym dedim.1 gecede en fazla 41 lvl 15 ex yapabildim. 4 tane cine 1 ex veriyor.Sizce nasıl bi kasma yöntemi izlemeliyim.Bayağıdır uğraşıyorum ve gerçekten sıkılmaya başladım.Lütfen yardımcı olun.Teşekkürler...
__Beyaz Köşk__[/b]
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
İletişim:

Re: Acil Yardım

Mesaj gönderen ikvm »

itemlerin ne kadar iyi bilemem ama solucanın orada kasman daha mantıklı şifacılardaki ck çok i solucanda kasmak için asit ver bombacı kes kalkana kadarcinle idare et fakat ben böle yazınca beni tanıyanlar sn neden orada kasmadın o lvlde die soruyorlar bn ormanda kastım üstümde tek item teslalarım vardı 1-2 tanede saldırı çağrıya 15 verdim hayvan 1 kemik keserken bn diğer kemiği kesiordum böylece çok hızlıydım seçim snn
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
Acapella
İskele Babası
İskele Babası

Üstümde Alman tek item ceket ve eldiven urban gürz ( inat kıran , borgia asa ) şah kobra pantolon var çift item görev itemiydi sanırım alman takı var ayakkabı şimdi aklıma gelmedi :) çok sağol aslında bi gidip denemek lazım adada
__Beyaz Köşk__[/b]
GHOSEN
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen GHOSEN »

O İtemlerle İşin Bayaa Zor Paran Yoksa, Max Hasar Alcak Falan ŞİFACI Kasma Derim :|
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

ghosen kardeşim hiç bir zaman insanları ne umutsuzluğa it nede umutsuzluğa kapıl benim sunucumdaki insanlar beni çok ii bilirler 39 seviyede sadece teslalarım vardı 49 gelincede öle 46 lvl e kadar bn teslalarımla idare ettim buralara kadar geldim şuanda full yücelen setin element ve ibni setim var onun yanında daha sölemek istemediğim şifacının işine yarıcak itemlerim var yeterki kullanmasını bil gerisi kolay
ResimResimResim
________________________________________________________________________________
Kullanıcı avatarı
Acapella
İskele Babası
İskele Babası

Aslında ikinizde bi yerde haklısınız çok zor yani kasması bayan şifacı satanda yok bi yücelen ceket ve urban eldiven buldum ancak biri 42 diğeri 43 lvl kasada duruyolar.Çok zor kasması yaaaa.
__Beyaz Köşk__[/b]
Kullanıcı avatarı
amajestic1
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen amajestic1 »

bence cincir ın orda bombacı kes 5 bombacı var hepsını kesersin zamanlamanı tutturman lazım ama cıncırdan çıkınca sağdaki bombaya dikkat et erken kalkar ;)
Amajestic Amajesticxtwo IIAmAjEsTiCII IIxMaJeSTiCxII
Resim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
legendwyane
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen legendwyane »

agalar şifacı her yerde iyidir öncelikle
40 tan sonrası
şifa..........15
ş.bilgisi.....15
kaldırma....15
ck............15
ruh kalkanı..15
asit..........1(bombacı için)
a.bilgisi.....1(hasar az da olsa artsın)
büyü bzm...1bu kafi yeraltında hiç bir sotun olmas

2 de kalıyor isterseniz
1 meditasyon
1 çağrı da yapabilir siniz

49 a kadar takılın 49 da istediğinizi yapın
Kullanıcı avatarı
ikvm
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen ikvm »

amaç sadece kasmaksa kaldırma yerine medi ye verip 1 kaldırma yapmak daha mantıklı olacakdır. fakat yanınızda arkadaşlarınızda varsa kaldırma yapın güsel yetenek dizilimi.
ResimResimResim