Yönetici hakkim haram olsun size

Sancak sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
SenSizOlaMaM
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos

Re: Yönetici hakkim haram olsun size

Mesaj gönderen SenSizOlaMaM »

uzun uzun yazmayın arkadaşlar kimse iplemez sadece yazar geçerler icraat yok nefesinizi tüketmeyin boşa .Bunlar kendilerini sanki kurtlar vadisine kaptırmış orda ülkeyi burada server i ele vermeye calısmalarındalar :) görüyoruz ki adaletsizlik bazı GM lerin canına tak etmişki bırakıp gidiyorlar. Tabiki yolun neresinden dönersen kardır :)

Ama gerçekten bizlerle ilgilenen tek kişi olarak Arif bey var.Gerisi ne peşinde analamadım :) . O kadar emin olarak söyleyebiliyorum ki ya Arif bey görevini bırakıcak yada karşıt görüşlü , yandaş olan Aşık GM ler bırakıcak . Demedi Deme sancak :)
Resim

BeşiktAŞK
Kullanıcı avatarı
Titxreis
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Titxreis »

SenSizOlaMaM yazdı:uzun uzun yazmayın arkadaşlar kimse iplemez sadece yazar geçerler icraat yok nefesinizi tüketmeyin boşa .Bunlar kendilerini sanki kurtlar vadisine kaptırmış orda ülkeyi burada server i ele vermeye calısmalarındalar :) görüyoruz ki adaletsizlik bazı GM lerin canına tak etmişki bırakıp gidiyorlar. Tabiki yolun neresinden dönersen kardır :)

Ama gerçekten bizlerle ilgilenen tek kişi olarak Arif bey var.Gerisi ne peşinde analamadım :) . O kadar emin olarak söyleyebiliyorum ki ya Arif bey görevini bırakıcak yada karşıt görüşlü , yandaş olan Aşık GM ler bırakıcak . Demedi Deme sancak :)
:P :P /alkış :P :P
Titxreis-Titxatasagun
Resim
Bir gün tüm Türk Devletleri ile birlikte Çin seddinde buluşacağız... M.Kemal ATATÜRK
Gizlenmiş İçerikGöster
Bir Kurt' un Peşinden 40 Köpek Havlamıyorsa, O Kurt, Kurt Değildir.
Rowxtonyali
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Rowxtonyali »

Bu GM de bişiy var bi gariplik var iplemiler bile bundan sonra yapacaklarimdan ve yapacak olan seylerden tamamen Gm ler sucludur herkese basarilar demekki bu oyunda dürüstlük ise yaramiymis malesef ehh bizde artuk bazi aciklari incelemeye baslaruk veyahutta aciklari incelettiririz mademki bu oyunda dürüst insanlar hep ezilmeye mahkum bizde siz hangi düsünce icerindesiniz dürüst insanlari ezmekse bizde yardımcı oluruk yaw acik söle çekinme sayın gm miz başarılar diliyim
www.halitkandil.com Tonyalısancak[/size]
Kullanıcı avatarı
saw55
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen saw55 »

Rowxtonyali yazdı: bu cezaya itiraz ediyim sebebide yöneticilerin hesapsizca ve yanlis bir sekilde ceza vermeleridir

bu ceza alisim 7 ci oluyor ve 7 defada sebepsiz yere ceza aliyorum bana email gelmis ve ne hikmetse büyücüme ceza geliyor oysaki ben bugün büyücü carima hic girmedim savasci ile takildim arti dün diyelim öle bisiy oldu biz savasda idik gene mecx lerle ne oluyorda mecx lere savas edince ceza yiyoruz ve bu sancak sunucusundaki yönetici takimini lanetliyorum hakkimi haram ediyorum okadar senemiz gecdi bu oyunda ilk beta döneminden beri ilk 50 kisiden birisiyim ben bukadar nalet edici bir yönetim kadrosu görmedim resmen oyundan artik lanet etmeye basladim telefondanda aradim bu konuyu resimliyorum ve bana gelen emailleride fuar zamaninda getirecegim oyunda çok hata var ve hala gelisdirmeler devam ediyor fakat oyundaki tüm hileleri gene mecx ler biliyor örnek veriyorum mecxarap ben kesiyorum kabadayi olup cikiyor karizmasi 30 iken biyerden geliyor depar atarak beni kesiyor karizmasi bi anda 80 oluyor bu nasil oluyor ve bunu gören 4 kisi var birde oyunun betalari ile oynayip kendilerine güc veriyorlar vwe onlara vurulmuyor nasil yapiyorlarsa

sizler namuslulari banliyacaginiza namussuzlari bi bakiniz kim ne yapiyor ne ediyor görünüz kime karsi sirtinizi dayadiniz bir bakiniz
ben artik bıkdım ve usandım 7 defa bir insana haksiz yere ceza verilmez verilmemeli sizin aldıgınız destek takımdaki insanlar bu oyuna ne verdiler ne kazandırırlar neler kaybettirirler hesabim yasaklama gelmis bunu düzeltiniz ne yapiyor ne ediyorsunuz bilemem ama bu konuyu iyi gene arasdirin ve gelen cezayada iyi bakin fotomontaj mı diye iyi kontrol edin bu bana yapılan haksızlıkları nasıl hakkımı alacaksınız ben sizlere hakkımı helal etmiyorum hep bir oyalama içerisindesiniz yazıklar olsun sizin gibi bir yönetime sonunda banada bunu söyletinizya helal size yazıklar olsun

bu emali yazdım ceza itirazına ve 7 defa haksız yere ceza almış bulunmakdanda üzünmtü duyyorum

he bide şu var ben adama söverim yaptıgım işe yaptım derim yok ben yapmadıgım bişiy içinde böyle birşeye hakkımı savunurum

istanbul kiyamet vakti oyununa başladıgım için nalet ediyorumki bu oyuna neden başladım 5 sene olacak okadar çaba okadar zaman okadar maddiat hepsi boşa bom boş yönetici takımının derhal ihracını istiyorum neyse gerçi sizler için okadar önemli değil zaten önemlide olmadı 7 defa haksız yere ceza aldım bunu bana nasıl açıklayacaksınız destek takımı çiçekmi vereceksiiz yazık size yazık destek takımının ihracını istiyorum kaç defa email çekmemiz lazım kaç defa bazen gülüyorum çünki boş bu destek takımı anca iyi insanları oyundan uzaklaşdırırsınız mertleri ezersiniz namertlere helal olsun dersiniz karakter yapınız bu sizin

dayı illa konuşturcan beni he diyosunki savaşla oynadım büyücüme ceza gelmiş ve yine MEC LERE suç atıyosun .. bende geçen şifamla maden çekerken adam gelip agza alınmadık laflar etti bende sadece topmusun dedim ve baktım 7 gün sus yemişim maile gelen ise savaşçıma ceza gelmiş sadece bendemi konu açım burda sizler sus yiyip mec leri öne atıyonuza helal olsun ne diyim dayı sana :evil: biraz sagduyulu ve tarafsız olun bune ya
MECXPSCHO

DÜŞMANINA O Kadar YÜKLENME...Gün Gelir DOSTUN OLUR...DOSTUNA O Kadar Güvenme....GÜN GELİR DÜŞMANIN OLURR...!!
Lathander
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen Lathander »

Rowxtonyali yazdı: bu cezaya itiraz ediyim sebebide yöneticilerin hesapsizca ve yanlis bir sekilde ceza vermeleridir

bu ceza alisim 7 ci oluyor ve 7 defada sebepsiz yere ceza aliyorum bana email gelmis ve ne hikmetse büyücüme ceza geliyor oysaki ben bugün büyücü carima hic girmedim savasci ile takildim arti dün diyelim öle bisiy oldu biz savasda idik gene mecx lerle ne oluyorda mecx lere savas edince ceza yiyoruz ve bu sancak sunucusundaki yönetici takimini lanetliyorum hakkimi haram ediyorum okadar senemiz gecdi bu oyunda ilk beta döneminden beri ilk 50 kisiden birisiyim ben bukadar nalet edici bir yönetim kadrosu görmedim resmen oyundan artik lanet etmeye basladim telefondanda aradim bu konuyu resimliyorum ve bana gelen emailleride fuar zamaninda getirecegim oyunda çok hata var ve hala gelisdirmeler devam ediyor fakat oyundaki tüm hileleri gene mecx ler biliyor örnek veriyorum mecxarap ben kesiyorum kabadayi olup cikiyor karizmasi 30 iken biyerden geliyor depar atarak beni kesiyor karizmasi bi anda 80 oluyor bu nasil oluyor ve bunu gören 4 kisi var birde oyunun betalari ile oynayip kendilerine güc veriyorlar vwe onlara vurulmuyor nasil yapiyorlarsa

sizler namuslulari banliyacaginiza namussuzlari bi bakiniz kim ne yapiyor ne ediyor görünüz kime karsi sirtinizi dayadiniz bir bakiniz
ben artik bıkdım ve usandım 7 defa bir insana haksiz yere ceza verilmez verilmemeli sizin aldıgınız destek takımdaki insanlar bu oyuna ne verdiler ne kazandırırlar neler kaybettirirler hesabim yasaklama gelmis bunu düzeltiniz ne yapiyor ne ediyorsunuz bilemem ama bu konuyu iyi gene arasdirin ve gelen cezayada iyi bakin fotomontaj mı diye iyi kontrol edin bu bana yapılan haksızlıkları nasıl hakkımı alacaksınız ben sizlere hakkımı helal etmiyorum hep bir oyalama içerisindesiniz yazıklar olsun sizin gibi bir yönetime sonunda banada bunu söyletinizya helal size yazıklar olsun

bu emali yazdım ceza itirazına ve 7 defa haksız yere ceza almış bulunmakdanda üzünmtü duyyorum

he bide şu var ben adama söverim yaptıgım işe yaptım derim yok ben yapmadıgım bişiy içinde böyle birşeye hakkımı savunurum

istanbul kiyamet vakti oyununa başladıgım için nalet ediyorumki bu oyuna neden başladım 5 sene olacak okadar çaba okadar zaman okadar maddiat hepsi boşa bom boş yönetici takımının derhal ihracını istiyorum neyse gerçi sizler için okadar önemli değil zaten önemlide olmadı 7 defa haksız yere ceza aldım bunu bana nasıl açıklayacaksınız destek takımı çiçekmi vereceksiiz yazık size yazık destek takımının ihracını istiyorum kaç defa email çekmemiz lazım kaç defa bazen gülüyorum çünki boş bu destek takımı anca iyi insanları oyundan uzaklaşdırırsınız mertleri ezersiniz namertlere helal olsun dersiniz karakter yapınız bu sizin
Arkadaşlarımızdan gelen bilgiye göre almış olduğunuz cezanın süresi ve nedeni Destek üzerinden zaten bildirilmiştir.

Cezanızı ve nedenini bildiğiniz halde burada konu açmanızın karamala yaparak oyuncularımızla İKV Destek Takımı arasındaki bağı zedelemekten başka bir amacı olduğunu düşünmüyorum. Nitekim bir önceki mesajımın, bu mesajımdan sonra atılan yanıtlara bakılarak okunduğunu bile düşünmüyorum.

Cezanız hakkında gerekli bilgiyi almış olmanızdan dolayı bu konuyu kapıyorum. Eğer bildirim size ulaşmamızsa tekrar gönderin.
İKV'den Haberdar Olun!

http://www.facebook.com/istanbulkiyametvakti[/center]
Kilitli